Göz Kapağı estetiği

Öncelikle şunu diyeyim evet amelyattan sonra yüz acayip şişiyor.Ağrı sızı hiç olmuyor.En zor süreç bu süreç.Acaba yüzüm eski haline dönmezmi diyorsun.Ama dönüyor biraz sabırla.Ama bu uzun süreç geçtimi.Yüz eskisinden hem çok çok güzel oluyor.Hemde nerde ise 15 yıl geri gidiyorsun.Evlilik resimlerimi gören ya sen daha güzelleşmiş sanki daha genç duruyon diyorlar.Ben amelyatımı kimseye söylemedim.Sadece rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandım oda yüzümü böyle şişirdi dedim.Tabi bir ay kimseye gözükmedim bu arada

Lamia resimlerine nerden bakabilirim?

Öncelikle şunu diyeyim evet amelyattan sonra yüz acayip şişiyor.Ağrı sızı hiç olmuyor.En zor süreç bu süreç.Acaba yüzüm eski haline dönmezmi diyorsun.Ama dönüyor biraz sabırla.Ama bu uzun süreç geçtimi.Yüz eskisinden hem çok çok güzel oluyor.Hemde nerde ise 15 yıl geri gidiyorsun.Evlilik resimlerimi gören ya sen daha güzelleşmiş sanki daha genç duruyon diyorlar.Ben amelyatımı kimseye söylemedim.Sadece rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandım oda yüzümü böyle şişirdi dedim.Tabi bir ay kimseye gözükmedim bu arada

Kac ay sis kaldi yuzun, Erhan beyi nasil tercih ettin, yani doktora karar vermek zor bir sey, baska ornekler mi vardi, goz kapagi ameliyatindan sonra bakislarinda bir degisiklik oldu mu? Kusura bakma sorup duruyorum ama cok endiseliyim, dogru doktoru bulmak cok onemli birazda sans bazen iyi doktor bile hata yapabiliyor. Resimlerini gormem mumkun mu? Hersey icin tesekkurler:)

Kac ay sis kaldi yuzun, Erhan beyi nasil tercih ettin, yani doktora karar vermek zor bir sey, baska ornekler mi vardi, goz kapagi ameliyatindan sonra bakislarinda bir degisiklik oldu mu? Kusura bakma sorup duruyorum ama cok endiseliyim, dogru doktoru bulmak cok onemli birazda sans bazen iyi doktor bile hata yapabiliyor. Resimlerini gormem mumkun mu? Hersey icin tesekkurler:)

Ben çok araştırarark erhan beyde karar kıldım.Aslında yeğen çok çok araştırmış bu konuda erhan beyin en iyilerden birisi olduğuna karar kılmış.Bence doktor seçerken güleryüzlü imiş şuymuş buymuş ona bakmayın .Önemli olan işinin ehli olması.Ben çok çok memnunum 15 yıl geriye gittim .Eğer ileride bir şeyler düşünürsek kesinlikle erhan bey derim.Belki fiyat fazla olabilir ama sonuçta yüz.Biraz bekler birirktirir erhan beyde karar kılardım.Diğer iyi doktorlarda tabiki vardır.Ama medyatik doktorlara sakın kanmayın.Bu konuda zor durumda kalan çok kişi oldu

ya offf senelerdir şu forumda yazıp duruyorum sırf gözaltı torbası amelıyatı ıcın uye oldum ama hala sıkıntıma net bır yanıt alamadım...amelıyat olanlar ya paylasımda bulunmuyorlar ya fotografla yonlendırmıyorlar..nıye kı ama :KK43: bir sürü doktor var ama göz ustunden ziyade göz altı riskli bir bolge..sekıl değişikliği sonradan gozde sarkmalar vs...burun gibi sert bir yapıda bile burun ucun dusuyorsa gozde ne olur allah bılır..taa 2011 lerde amelıyat olmus kişiler var..onlar ve diğerleri daha net daha aydınlatıcı paylasımlarda bulunsa ne olur yani :KK43:((((((((((((((((((((((((((

ya offf senelerdir şu forumda yazıp duruyorum sırf gözaltı torbası amelıyatı ıcın uye oldum ama hala sıkıntıma net bır yanıt alamadım...amelıyat olanlar ya paylasımda bulunmuyorlar ya fotografla yonlendırmıyorlar..nıye kı ama :KK43: bir sürü doktor var ama göz ustunden ziyade göz altı riskli bir bolge..sekıl değişikliği sonradan gozde sarkmalar vs...burun gibi sert bir yapıda bile burun ucun dusuyorsa gozde ne olur allah bılır..taa 2011 lerde amelıyat olmus kişiler var..onlar ve diğerleri daha net daha aydınlatıcı paylasımlarda bulunsa ne olur yani :KK43:((((((((((((((((((((((((((

burada yazılanları okuduktan sonra estetik yaptırmamaya karar verdim :) çünkü farkındaysan, sırf doktor ismi vermek için üyelik açanlarla dolu konular.
bu tip reklamlara ihtiyaç duyduklarına göre yaptıkları işi profesyonelce yapmıyolar demektr. sonra fiyat bilgisi almak imkansız. aşağı yukarı bi fiyat bile vermiyor doktorlar. ee muayene ücreti alacaklar tabi:)
ameliyat olduklarını yazanların çoğuna değinmiyorum bile. boşverdim zaten matah bişey olsaydı plastik cerrahlar kendileri de ameliyat yaptırırdı:)) hepsinin yüzü gözü fena halde...

selam göz altı torbalarımla ilgili olarak dr araştırıyorum. dünya göz hastanesinden haftaya randevu aldım...

ne olacak bakalım?

burada yazılanları okuduktan sonra estetik yaptırmamaya karar verdim :) çünkü farkındaysan, sırf doktor ismi vermek için üyelik açanlarla dolu konular.
bu tip reklamlara ihtiyaç duyduklarına göre yaptıkları işi profesyonelce yapmıyolar demektr. sonra fiyat bilgisi almak imkansız. aşağı yukarı bi fiyat bile vermiyor doktorlar. ee muayene ücreti alacaklar tabi:)
ameliyat olduklarını yazanların çoğuna değinmiyorum bile. boşverdim zaten matah bişey olsaydı plastik cerrahlar kendileri de ameliyat yaptırırdı:)) hepsinin yüzü gözü fena halde...

Cok dogru ameliyat olan varsa bile ortada yok

ben de ameliyat olmadan önce epey bi araştırmıştım.az dolanmadım buralarda. 2 yıl önce hem alt hem de üst göz kapağı ameliyatı oldum. doktoru çok da araştırmadım çünkü medyatik biri göz kapağı yazınca adı hemen çıkıyordu. birde gazetenin birinde bi köşe yazarı övünce ben de kalkıp gittim. ameliyettan çıktım sağ gözüm çok ağırıyor demeye başladım, hala aynısını söylüyorum. geçmeyen bir ağrı yaşıyorum. abartısız 20 kere göz muayenesi yaptırdım, nöroloğa gittim, göz dibi mr ları çekildi hala gözüm ağırıyor.üstelik iki farklı göz aynı yüzde öyle hayal edin. göz kapaklarım hala çok düşük, sağ kaşımın ucu göz ucum da gibi duruyor. badem gözz olacaktı güya öğle büzülmüş ki sağ gözüm küçücük kaldı. üsteli
k sevgili doktorum herkes gözlerimin farklı göründüğünü söylüyor, bir doktorda aynı şeyi söyledi diyince acayip sinirlendi. çabuk o doktorun adının söle bana diye sesini yükseltti ben de eşimle gitmişim baktım kavga çıkacak, kapı da iki küçük çocuğum bekliyor hemen çıkmayı tercih ettim. bu arada bana istediğin doktora göster dedi. bende öğle yaptım görüştüğüm bütün plastikçiler gözlerin kesinlikle eşit olmadığını mutlaka yeniden yapılması gerektiğini söylüyor. ama ağrıyı giderme konusunda bir vaadde bulunamayacaklarını da söylüyorlar. geçen hafta çok iyi olduğunu bildiğim bi arkadaşımın da birlikte çalıştığı ve sadece 1 ay önce ameliyat olduğu(15 gün sonra normal hayatına dönünce, ben 2-3 ay çok yoğun ağrı ve şişlik yaşamıştım) doktorla görüştüm. o da aynı şeyi söyledi düzeltmeyi denerim ama söz veremem dedi. diyeceğim oki arkadaşlar lütfen iyi araştırın, ben her gün ameliyat sonrası benim yaşadıklarımı yaşayan varmı diye araştırıyordum bu yüzden de yazmak istedim. eylül de yeni ameliyata karar verdik inşallah her şey yolunda gider ve bu sefer mutluluğumu paylaşırım.

ben de ameliyat olmadan önce epey bi araştırmıştım.az dolanmadım buralarda. 2 yıl önce hem alt hem de üst göz kapağı ameliyatı oldum. doktoru çok da araştırmadım çünkü medyatik biri göz kapağı yazınca adı hemen çıkıyordu. birde gazetenin birinde bi köşe yazarı övünce ben de kalkıp gittim. ameliyettan çıktım sağ gözüm çok ağırıyor demeye başladım, hala aynısını söylüyorum. geçmeyen bir ağrı yaşıyorum. abartısız 20 kere göz muayenesi yaptırdım, nöroloğa gittim, göz dibi mr ları çekildi hala gözüm ağırıyor.üstelik iki farklı göz aynı yüzde öyle hayal edin. göz kapaklarım hala çok düşük, sağ kaşımın ucu göz ucum da gibi duruyor. badem gözz olacaktı güya öğle büzülmüş ki sağ gözüm küçücük kaldı. üstelik sevgili doktorum herkes gözlerimin farklı göründüğünü söylüyor, bir doktorda aynı şeyi söyledi diyince acayip sinirlendi. çabuk o doktorun adının söle bana diye sesini yükseltti ben de eşimle gitmişim baktım kavga çıkacak, kapı da iki küçük çocuğum bekliyor hemen çıkmayı tercih ettim. bu arada bana istediğin doktora göster dedi. bende öğle yaptım görüştüğüm bütün plastikçiler gözlerin kesinlikle eşit olmadığını mutlaka yeniden yapılması gerektiğini söylüyor. ama ağrıyı giderme konusunda bir vaadde bulunamayacaklarını da söylüyorlar. geçen hafta çok iyi olduğunu bildiğim bi arkadaşımın da birlikte çalıştığı ve sadece 1 ay önce ameliyat olduğu(15 gün sonra normal hayatına dönünce, ben 2-3 ay çok yoğun ağrı ve şişlik yaşamıştım) doktorla görüştüm. o da aynı şeyi söyledi düzeltmeyi denerim ama söz veremem dedi. diyeceğim oki arkadaşlar lütfen iyi araştırın, ben her gün ameliyat sonrası benim yaşadıklarımı yaşayan varmı diye araştırıyordum bu yüzden de yazmak istedim. eylül de yeni ameliyata karar verdik inşallah her şey yolunda gider ve bu sefer mutluluğumu paylaşırım.

ben de ameliyat olmadan önce epey bi araştırmıştım.az dolanmadım buralarda. 2 yıl önce hem alt hem de üst göz kapağı ameliyatı oldum. doktoru çok da araştırmadım çünkü medyatik biri göz kapağı yazınca adı hemen çıkıyordu. birde gazetenin birinde bi köşe yazarı övünce ben de kalkıp gittim. ameliyettan çıktım sağ gözüm çok ağırıyor demeye başladım, hala aynısını söylüyorum. geçmeyen bir ağrı yaşıyorum. abartısız 20 kere göz muayenesi yaptırdım, nöroloğa gittim, göz dibi mr ları çekildi hala gözüm ağırıyor.üstelik iki farklı göz aynı yüzde öyle hayal edin. göz kapaklarım hala çok düşük, sağ kaşımın ucu göz ucum da gibi duruyor. badem gözz olacaktı güya öğle büzülmüş ki sağ gözüm küçücük kaldı. üstelik sevgili doktorum herkes gözlerimin farklı göründüğünü söylüyor, bir doktorda aynı şeyi söyledi diyince acayip sinirlendi. çabuk o doktorun adının söle bana diye sesini yükseltti ben de eşimle gitmişim baktım kavga çıkacak, kapı da iki küçük çocuğum bekliyor hemen çıkmayı tercih ettim. bu arada bana istediğin doktora göster dedi. bende öğle yaptım görüştüğüm bütün plastikçiler gözlerin kesinlikle eşit olmadığını mutlaka yeniden yapılması gerektiğini söylüyor. ama ağrıyı giderme konusunda bir vaadde bulunamayacaklarını da söylüyorlar. geçen hafta çok iyi olduğunu bildiğim bi arkadaşımın da birlikte çalıştığı ve sadece 1 ay önce ameliyat olduğu(15 gün sonra normal hayatına dönünce, ben 2-3 ay çok yoğun ağrı ve şişlik yaşamıştım) doktorla görüştüm. o da aynı şeyi söyledi düzeltmeyi denerim ama söz veremem dedi. diyeceğim oki arkadaşlar lütfen iyi araştırın, ben her gün ameliyat sonrası benim yaşadıklarımı yaşayan varmı diye araştırıyordum bu yüzden de yazmak istedim. eylül de yeni ameliyata karar verdik inşallah her şey yolunda gider ve bu sefer mutluluğumu paylaşırım.

çok geçmiş olsun, ben doktoru anladım kim olduğunu TT. Bir arkadaş daha yazmıştı aynı senin gibi şikayetler. ben de aynı doktora muayene oldum, sonra burda o arkadaşın yazdıklarını okuyunca bir daha gitmedim. İnşallah en kısa zamanda iyileşirsin arkadaşım.

Gecmis olsun cok üzüldüm insallah eski sagliginiza kavusursunuz bende bu yazinizin benzerini bir arkadasimizda okumustum bende anladim o doktorun kim oldugunu hatta o arkadasada geri dönüs bile yapmamis sanirsam düzelticem diye kandirmis. Gercekten cok arastirilmali.Emin olmadan yaptirilmamali

canım çok üzüldüm, geçmiş olsun. yaşadıklarını hayal bile edemiyorum. :KK43: benim gözaltı torbalarım var , genetik. kurtulmayı deli gibi istiyorum.
araştırıyorum vs. ama ameliyat kötü geçerse o doktoru da o hale getireceğimi bildiğim için cesaret edemiyorum.
eğer ameliyat olursan yaz lütfen .

canım çok üzüldüm, geçmiş olsun. yaşadıklarını hayal bile edemiyorum. :KK43: benim gözaltı torbalarım var , genetik. kurtulmayı deli gibi istiyorum.
araştırıyorum vs. ama ameliyat kötü geçerse o doktoru da o hale getireceğimi bildiğim için cesaret edemiyorum.
eğer ameliyat olursan yaz lütfen .

benimde göz altı torbalarım var ve bu şekilde yaşananları okuyunca korkuyorum:KK43:( sende ameliyat olmaya karar verirsen doktorunu söyler misin? bir ara dünya göz hastanesine okülaplasti randevusu alıp gidicem ama vakit bulamıyorum bu aralar çok yoğunum. göz altındaki derimi yukarı doğru çekiyorum pürüzsüz olacak şekilde, resmen 5 yaş genç görünüyorum. o şekilde görünmeyi çok isterim

Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm 

Eylülde ameliyat kararın aynı doktora mı ait acaba? Bir de doktorlar ameliyat edip de sonuçlarındaki başarısızlığı kabul etmeyince nasıl sinirleniyorum anlatamam.. bnmde başıma farklı konuda şeyler geldi. Ben sanırım hangi doktor olduğunu anladım ama anlamayanlar için bence isim de vermelisin, başkaları da mağdur olmasın diye. elinde öncesi sonrası resimlerin varsa sorun olmaz sonuçta asimetri belli yani..

benimde göz altı torbalarım var ve bu şekilde yaşananları okuyunca korkuyorum:KK43:( sende ameliyat olmaya karar verirsen doktorunu söyler misin? bir ara dünya göz hastanesine okülaplasti randevusu alıp gidicem ama vakit bulamıyorum bu aralar çok yoğunum. göz altındaki derimi yukarı doğru çekiyorum pürüzsüz olacak şekilde, resmen 5 yaş genç görünüyorum. o şekilde görünmeyi çok isterim
merhaba uzun süre bakmadım nete. bende dünya göz hastanesini düşündüm. malum sorunumuz göz çevresi.
şimdi benim durumum şöyle, kilo aldığımda yüzden alıyorum ve göz altlarım fazla göze batmıyor. sırf bu yüzden zayıflamak istemiyorum ama şişko kalmakta sorun. psikolojim bozuldu cidden. planım kışa kadar zayıflayıp dünya göze gitmek. sen gittin mi ? gittiysen bilgi verir misin?

Ben erhan bey üzerine bir kişi tanımıyorum bu konuda.Ben endoskopik oprta yüz germe alt üst göz kapağı ve kaş kaldırma yapılsı.Ben gün gün resimlerimi ekledim bakabilirsiniz.Ben 15 yaş gençleştim diyebilirim.Bunun yanında bu amelyatla yüz daha bir güzelleşiyor.Eşimle beni gören eşinizle 15 yaş var sanırım diyorlar.Ama öyle değil aynı yaştayız.Bı ayrı bir güzellik.Burun amelyatına gelince onu bizzet yaşamadım.Ama forumda olumlu yazılar okudum

resimlerinize bakabilir miyim babam için ameliyat düşünüyoruz

X