Göz Makyajı Gözler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim gözlerimin rengi de cimen yeşili kısın yaptıgım göz makyajım kahve tonlaması ıle kahverengı rımel,yaz doğru da gri,mürdüm renleri yapıyorum.yeşili sevıorum ama gözlerimi boğuyor gıbı geldıgını dusundıgım için pek yapmıorum göz makyajım genelde ebru gundeş tarzıdır

benim göz rengim kave rengi ben çoğu zaman yeşil kullanıyorum ayıca siyah göz kalemide çok yakışıyo fgenelde giydiğim kıyafetlerle aynı değil zıt renklerde makyaj yapartım öyle de yapılmadı gerekiyıomuş bir mankenden duymuştum sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

benimde gözler kahverengi mavi ve yeşill far süper oluyo.gözklaemi çekmeyide ihmal etmeyin bence koyu renk göze siyah kalem ii gidio

benim gözlerimin rengi kahverengi :lepi:

yeşil ve mavi renk farlar kullanırım çok şık duruyo kahverengi gözlerde zemuszemus

bide parlak gri simli far kullanırım eğer kulllanırsam tabi :) çok yakıştırırım kendime gri farı alkisalkisalkis

heee bide kalem ( siyah ) mutlaa çekerim gözlerine kesinlikle çok güzel duruyo :lepi:

Gözlerim ela. Yeşil sürünce gözlerimde yeşile bakıyor baya baya:) ben lila,uçuk pembe tonlarınıda yakıştırıyorum. mavide hoş duruyo ya kıyafete göre aslında ne renk giyinirsem ona uygun bişeyler sürüyorum:)

gözlerim kahverengi. özellikle gümüş, gri tonlarını seviyorum. parlement mavisi de yakışıyor. ara ara bakır renk de kullanırım, kahverengi gözlerle çok uyum gösterdiğini düşünüyoum

X