Gs kltme veya dikletirme

Sevgili Nurdal ve Susuri,
ben iki ay önce küçülttürme amelitayı geçirdim.Ege üniv. de oldum.Bende çok kokuyordum.Ameliyattan sonra niçin o kadar korkmuşum diye kendi kendime çok kızdım.Bunu eminim sizde hissedeceksiniz.Hiçbir an ağrım olmadı.Abartmıyorum hiç ama hiç ağrı sızı hissetmedim.Hastaneden çıktıktan sonra 3 gün ağrı kesici kullandım,baktımki hiç acımıyo onuda kestim.Hissedeceğiniz tek şey göğüs kısmında hassasiyet.eee o da olsun dimi?Kollarınıza falan dikkat ediyorsunuz bir hafta .Hiç endişelenmeyin.Çokkkkkkkk kolay bir ameliyat.Sonuç mükemmel.Genç kızken bile sahip olmadığım kadar dik göğüslerim var.Doktorunuza karar verin ve en kısa zamanda ağırlıklarınızdan kurtulun.

sevgili benfiknur,kendimi bildim bileli bu dertten muzdaribim şimdi bi de dünya tatlısı bir bebişim var ve onunla birlikte daha da büyümüş sarkmış göğüsler..ameliyat ücreti ile ilgili bilgi verirsen çook sevinirim,şimdiden teşekkürler..

merhaba ben yeniyim ekimde göğüs küçültme ameliyatı olacağım ama çok korkuyorum ameliyattan sonraki sancılar çok oluyor diye duydum ama sen sancı çok olmuyor yazmışsın o yüzden bana yardımcı olur musun teşekkürler

Kusura bakma canım ya ben hiç bu topiğe girmedim bu gece tesadüfen gördüm valla. Ağrısı falan olmuyor canım ya , sızlamalar oluyor sonuçta kesilip biçiliyoruz. Ama protez ameliyatlarındaki ağrılar yok kol kaldıramama falan olmuyor. Sen kime ameliyat olacaksın canım şimdiden geçmiş olsun. Yine yardımcı olmaya çalışırım.

Sevgili limonlukek,
izmirde ege üniv.de 4000'e oldum.Muayenesi,sütyeni derken 4500 buldu.
Sevgiler....

merhaba arkadaşlar
benim de güğüslerim çok sarktı biraz toparlatmam gerekiyor istanbulda iyi bir doktor varsa yardım ederseniz sevinirim

Bu işlem için belki biraz fazla gencim,19 yaşındayım 85 beden ancak toparlanmasını istiyorum çünkü aşırı derecede sırt ağrısı yapıyor ve duruşu çok dikkat çekiyor fazla ağırlık yapıyor yani bünyeme fazla geliyor aslında biraz da zayıflamam gerekiyor sizce ne yapmalıyım zayıfladıktan sonra yine rahatsız edecek biliyorum çünkü zayıfken de aynı sorunum oluyor benim,ama ne yapacağımı bilemedim sizce bekleyeyim mi ünv falan bitene kadar yoksa bir an önce yapsam daha mı iyi olur?küçültüp dikleştirmek istiyorum.

X