Poğaçalar Gül Pogaca(Resimli)

gönderim kislar size zaten cokkk harika oldu sicacikkk yumusacik mis gbi valah..deneyin psman olmazsiniz...

Emeğine sağlık hayatım.Mayan gerçekten çok iyi marka sanırsam
İnanılmaz kabarmış.
En kısa zamanda deniyeceğim.

rica ederim kislar...evet canim maya iyi benim hep kullandigim maya ne zaman yapsam böyle olur pogacalarimin hamuru ama birde ben mutlaka poset geciriyorum ve sicak kolrifer üstnde yarimm sat kadar bekleytiyorumm yani ondanda oluyorr ..

Tamam canım şımdı anladım.Yanlız bizim evde hamur işi yiyen yok.Sende resim koyunca bende dayanamadan yapıyorum ve soğuyunca buzluğa atıyorum.Misafir gelince çıkaracağım.Eline sağlık süperrr süperrsin..

saol canım rıca ederım bnde öyle yapıom valah buzlukta bısı olmuyor snra cıkart ısıt mıs gbı afyyet olsun canım::

eline saglik canim cok hos görünüyor degisik bir secenek olmus..

Ayy harika görünüyo sıcak sıcak olsada yesem şimdi cokacimcoookcokacimcoook
Ellerine sağlık çok güzel En kısa zamanda denicem :lepi:

offfff harika görünüyolar. en kısa zamanda deneyecem
ellerine sağlık.

tesekkurler6ga.jpg

w512.png

ah ah gece gece canim cekdi vallahi
hareikasin canim gene dökdürmüssüna.s.
mutlaka denicem

rica ederim kislar denemenizi tavsiye ederim grcekten harika bir tat yumusacik ve sicacikk harika olyor...
incitanemtuana senin gbi döktrmüyorum kisss...

suanda annem yapiyor...degisik bir görünüs mayali hamurdan pogaca yapiliyor buda görüntü olarak degisik olur...

iki tepsi oldu bezileri cok büyük yapmadik cünkü kabarinda kocaman oluyolar karar sekilde yaptik bir kismini peynirli,bir kisimini peynir,salam ve üzerine zeytin koyduk bakalim nasil birsey olacak

şekerim bi sorum olucak..ben hiç yaş maya fina kullanmadım ..mayalılarımı hep dr oetkerin instant mayasıyla yapıyorum..tarifteki suyu maya içinmi kullanıyosunuz yoksa ben yine kendim yaparken hamuruna ekliyimmi??

rica ederim kislar denemenizi tavsiye ederim grcekten harika bir tat yumusacik ve sicacikk harika olyor...
incitanemtuana senin gbi döktrmüyorum kisss...

estaffurullah tatlim ben hamur islerinde inan sizin kadar becerikli diilimdir kendimce yapmaya calisiyorum okadara.s.

ooooooo bizim hanim yine neler neler dokturmus
bune kiz boyle nerdende aklina geli bu sel vermek
valla ben bi yerde gormesem tobe aklima gelmez
ama aklimda olsun bidakine kesin denerim
zaten senin tariflerine bayiliyorum
becerli garuuu seni

canım çok guzel görunuyolar emegıne sağlık en yakın zamnda denıyceminş

Tek kelime ile süper ötesi olmuş .10 dakika 100 derecedefırını ısıtacağız tepsimizi fırına süreceğiz 15 dakika mayalanacak sonra tepsiler içinde iken 200 dereceye çıkarıp pişireceğiz.Doğru anlamışmıyım canım.tşk ederim.Pişince üzerine havlu vs örtecek miyiz..

müthiş görünüyolarlar canımm vala acıktım yaa ellerine sağlık yaa aynısını yapcamm

X