Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

şu karına bıçak saplanma hissi bende de var ama ben gaz sancısı diye düşünüyorum..bir de yumurtlamam bittikten sonra sanki tekrar yumurtlamış gibi oldu 2 gün önce akıntı başladı tekrar. ne dersiniz?

mrb pinser benimde dün akşam sanki adet olcakmışım gibi karnım belim göğüslerim ağrıdı karnımada zaten sancılar giriyodu

ben hep kendimi adet olucak gibi hissettim hiç sanmıyordum hamile olduğumu
sadece göğüslerim çok erken şişmişti acıyordu
kasık batmalarım felan hamile olduğumu öğrendikten sonra olmuştu
belim çok ağrıyordu
çok halsizlik vardı
sadece 1 gün çok kötü miydem bulanmıştı yataktan kalkamamıştım üşüttüm sanıyordum
ama malesef kimyasal gebelikmiş
mafoldumben

benımkı bi şüphe aslında geri çekme yöntemini kullanıyoruz ama yınede hamile kalma ihtimali varmış bu belırtıler cıkıncada şüphelendim gecen gun ıdrar testı yaptım negatif cıktı ama bıyerde okudum adetıne 1 hafta kala kan testınde cıkıyomuş idrar testı adetten sonra cıkıyomuş yanı aslında düşük bi ihtimal ama insan yinede şüphelenıyo

ben ılk hamılelıgımde hıc bısey yasamadım farketmedım bıle sadece adetımden önce sancılarım baslamıstı ve 3 gun gecmıstı ama suphelenmemıstım cunku ondan öncekı 2 ay hıc adet görmemıstım gununde hep sapmıstı yıne öle sanmıstım o sekılde tahlıl oldum ve cıktı.. ama son zamanlarda sıddtelı derecede ıdrara cıkıordum neredeyse 10 dkkada bır ve damla damla gelıordu ıdrarım...ıkıncı dusugumdede daha 1 haftalık bıle hamıle deılken asırı derecede ıdrara cıkıordum ondan anlamıstım bende de böle bı etkı yapıo cok ıdrara cıkıorum

regl tarihime ortalama 5-7 gün var bugün kahverengi bi leke geldi?
hamilelik belirtilerinde böyle birşey var mı?

2 aylık hamileyim hala bir belirtim yoook..hayır kendimden şüphelenmeye başladım ..allahtan ultrasyon resmi var üçüz bebişlerim karnımda yoksa inanmıycam hamile olduğumuu..
nekadar çok belirti yaşanıyooo..heralde sorun bendee

slm kızlar bende gecen ayın 29 da adet oldum adetım bıttı ılıskı oldu ama ben bır hafta sonra sankı gene adet olacakmısım gıbı huzuursuz olmaya basladım karnım agrıo adet sancısı gıbı ara ara sırtım kopuyodu kı hala agrıo akıntım basladı erkenden halada var basım cok agrıo halsısım bakalım ne olacak hayırlısı

ama ben adet olmadna ayrım saat once test yaptım negatıf cıktı arkasındna adet oldum ustuen gorme gıbı bırsey zor gıbı yanı ngatıf cıktı ya

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende hamileyim ama hiç belirtim yok evde test yaptım pozitif çıktı ama belirti olmayınca inanamadım kan da vermiştim sonuçlarım çıktı inandım hamileyim ama sadece göğüslerim şiş acı var o kadar

slm kızlar bende gecen ayın 29 da adet oldum adetım bıttı ılıskı oldu ama ben bır hafta sonra sankı gene adet olacakmısım gıbı huzuursuz olmaya basladım karnım agrıo adet sancısı gıbı ara ara sırtım kopuyodu kı hala agrıo akıntım basladı erkenden halada var basım cok agrıo halsısım bakalım ne olacak hayırlısı

ama ben adet olmadna ayrım saat once test yaptım negatıf cıktı arkasındna adet oldum ustuen gorme gıbı bırsey zor gıbı yanı ngatıf cıktı ya

acaba bendede varmıdır hamıslım ya test yapmak ıstemıyorum

arkadaslar.. günüm 5gun gectı ılk test yaptıgımda 2.gün gecmıstı negatıftı hala gelmedı.. belırtılerde adet olacakmış gıbı bı hıs.. arada mıgde agrısı.. bacaklarım bır gün sızladı...yumurtalıklareda tek taraflı sızı arada.. ayakların cooook üşümesi BUNLAR VARMIII?? ve akıntı yumurtalama gününden 1 hafta sonra kadar basladı akıntı yardımcı olursanız sevınırım

benimde elim ayağım çok üşüyor 3-4 gündür.normalde hiç üşümezdi.kasıklarımda batma gibi his oluyor ara sıra.göğüs uçlarım çok hassas ve rengi normalinden çok açık gibi geliyor.durup durup sürekli ağlıyorum:) adetime de 3-4 gün kaldı.adet belirtisi mi?yoksa hamile miyim?fikri olan var mı :kedi:

kızlar bu konuyu açalı neredeyse 1 sene oluyor ve ben şu anda hamile kalmayı başarabildim.herkeste gerçekten belirti değişiyor ama bende bel ağrısı çok şiddetli olmadı.yalnız adetimin 24.günü belim çok ağrımıştı.bu kadar erken adet göremem diye düşünmüştüm.meğerse o zaman rahime tutunmaya çalışıyormuş onun ağrısıymış.bu arada 25 günden önce hiçbir belirti görünmüyor.nagihanın dedği gibi şu anda hamileyim 5 haftalık.ne bel ağrısı ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiçbişey yok.sadece göğüslerim acıyor.

kızlar bu konuyu açalı neredeyse 1 sene oluyor ve ben şu anda hamile kalmayı başarabildim.herkeste gerçekten belirti değişiyor ama bende bel ağrısı çok şiddetli olmadı.yalnız adetimin 24.günü belim çok ağrımıştı.bu kadar erken adet göremem diye düşünmüştüm.meğerse o zaman rahime tutunmaya çalışıyormuş onun ağrısıymış.bu arada 25 günden önce hiçbir belirti görünmüyor.nagihanın dedği gibi şu anda hamileyim 5 haftalık.ne bel ağrısı ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiçbişey yok.sadece göğüslerim acıyor.

gözün aydın canım allah kucağına kavuştursun inşallah bende hala bişey yok 5+5 oldum bazen karnım da ağrı oluyor okada

kızlar benım ayaklarım cok sızlıyor transferınım 5.gunu test gune 5 gun var daha ama en cok agrıyan yerler kasıklardakı batmalrım ayaklarımın sızlaması gogus uclarımın hassaslasması ve yanlarının agrıması

Gözün aydın canım :)

ayyyyy arkadaşlar ne olur yardimcı olun ya adetime 4 gün va cok aşırı derecede karın agrısı var gögüs uclarımda cok acıma ve uclarında belirginleşme var 4 aydır bebek istıyoruz daha öncesınde düşük yaşadım hamile olabılırmıyım ne olur cevap yazın heycan ve ya yoksa diye korku var...t.e şimdiden herkese

X