Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

benimde reglim 26 ocak ve 35 günde bir oluyorum 1 haftadır gögüslerim balon gibi şiş dokununca çok acıyor birde 1 haftadır vajinam kup kuru başka zaman ıslanırdı ayrıca vajinam da şişti içi taş gibi,normalde midemde gastrit var o yüzden mi ağrıyor arada anlamadım 22 ocak da test yaptım negatif çıktı bugün yine aldım test ama reglim geçince kullanmayı düşünüyorum ne kadar dayanabilecem bilmiyorum. memlekete de gidecem annemlerin yanına 12 saat yol bir de gebe kalırsam bi zararı olurmu yolda korkuyorum önceden öğrenmek istiyorum ama çıkmıyor testte, uzun yola gitmek zarar verir mi hamiş arkadaşlar bilen varmı?diğer hamilelik belirtilerim yok ne kasığıma bişey saplanıyor ne başım dönüyor ne diğerleri ?benim gibi olup hamile olanlar varmı?bu bizim ilk denememiz o yüzden çok heyecanlıyım inşallah her isteyenlerin bebişleri olur

ohaoldumsmile
merhabalar,arkadaşlar bugün üye oldum ve siteyi çok beğendim.bizde 4 aydır korunmuyoruz ancak yumurtlamalara çok dikkat edememiştik.bu ay günü gününe takip ettik, yumurtlamam bitti ve ardından bel ağrıları , özellikle geceleri acayip kasık sızlamaları sancıları, başladı ovarken uyuyakalıyorum çoğu zaman.ve çok kötü bir mide rahatsızlığı oldu.ne yesem midemde gaz yapıyor ve afedersiniz geyirirsem rahatlıcakmışım gibi oluyor,haliyle şişkinlik de var.adetime 5-6 gün var.bugün tuvalette peçeteye kahverengimsi ve kırmızımsı karışımı bir akıntı geldi.adetlerim çok sancılı olur ve 1-2 gün öncesinden genelde başlardı bel ağrım falan ama,bu sefer mide hazımsızlığı ve kasık batmaları da olunca şüphem artmaya başladı.inşallah gebelik belirtisidir.bugünkü gelen akıntıdan sonra özellikle ade tyoksa diye korkmaya başladım ama kaç saattirde bir daha tekrarlamadı.benim gibi belirtileri yaşayarak hamile kalan arkaaş varsa lütfen beni bir aydınlatsın:)

belinay muhtemelen hamilesin. tutunma kanamasi yasamissin. hadi hayirlisi:))

selam bende aynı zamanda adet oldum ve aynı şekilde ben de de adet olacakmışım gibi ağrılar var ancak haddinden fazla var.özellikle 2 gecedir acayip bir bel üşümesi ısınamıyorum bir türlü,kasık ağrıları ki eşim ovuyor öylelikle uyuyakalıyorum,ne yesem midemde kötü bir gaz rahatsızlığı bel ağrısı vs.inşallah ondandır yaa öyle düşünerek rahatlamaya çalışıyorum bunca ağrılı duruma ,inşallah yok yere değildir bunca şey...

selam krishazel teşekkür ederim canım inşallah yaa az da olsa içime bir su serptin,belki gereksiz bir tutum içindeyim ama 4 aydır korunyayınca onun öncesinde de hapla değil kendimiz korununca sanki ne yapsak olmuyormuş gbi bir duygu kaplıyor insanı.her defasında inanarak baştan başlıyoruz.umarım bu son olmuştur:)

ya adetten önce sahiden bu kadar belirti oluyormu acaba.ben de 7 aylık evliyim.2-3 aydır bebek istiyoruz ama bizim de maalesef:KK43:( hayırlısı diyorum inşallah isteyen herkese nasip olur

bu arada belinay sonucu bende gerçekten merak ettim...inşallah istediğin gibi çıkmıştır

arkadaslar site cok güzel..
bende bugun nette kasik ve bel agrisi hamilelik belirtisimidir ? diye yazinca karsima cikdi..

benimde adetime 8 gün vardi acayip bi bel ve karin agrisi vardi,heralde erken adet olcam dedim bekledim 3 gün gecti üstünden olmadi...
ara ara geciyo ,bazen ince bi sizi seklinde geliyo
yumurtlama zamaninda iliski olmusdu.
BU SEKILDE BELIRTISI OLUPDA HAMILE OLAN VARSA YAZSIN LÜTFENNNN :KK43:
ayy 3 senelik evliyim ins hamileyimdir cok istiyorum :)

benimde elim ayağım çok üşüyor 3-4 gündür.normalde hiç üşümezdi.kasıklarımda batma gibi his oluyor ara sıra.göğüs uçlarım çok hassas ve rengi normalinden çok açık gibi geliyor.durup durup sürekli ağlıyorum:) adetime de 3-4 gün kaldı.adet belirtisi mi?yoksa hamile miyim?fikri olan var mı :kedi:

ne durumdasin peki simdi,hamilelik varmi :)
bendede buna benzer durumlar varda sositososito

benimde günüm geçti normalde ama progestan kullanıyorum. onun için tam geçti diyemiorum. (ilacı kullanıdğım zaman zarfında adet olmuyorum bırakınca oluyorum) düşük yaşadım daha önce. ozaman ki belirtim gögüslerimde şiş tiler, şimdi hem acıyo hem şiş bi tek taraflı kasık ağrısı başka yok. ilaç kullanığım için test yapıp yapmamakta kararsızım. çıkarmı bilmiyorum?

ya kimse neden bi cvp yazmiyorr...belinayyy senden bi ses yok ordamisin noldu sonucun :)

merhaba arkadaşlar...belirtileri yazıpta şu anda hamile olanlar varmı acaba

allah analı babalı büyütsün kardeş...allah bağışlasın ve geçmiş olsun....gözün aydın lsun başka çoook güzel şeyler de söylemek isterdim valla .darısı bizlere

erken hamillelik belirtisi bende kasık ağrısı oldu ve adet günüme bir gün kala test yaptım pozitif çıktı

burda adetten önce de test yapılıyor kandan dediler...benim 1 hafta kadar var gittim ama yapılmıyor dediler bana yapmadılar valla

allah analı babalı büyütsün kardeş...allah bağışlasın ve geçmiş olsun....gözün aydın lsun başka çoook güzel şeyler de söylemek isterdim valla .darısı bizlere

tşk ediyorum darısı tüm isteyenlere sormak istediğiniz birşey varsa cevaplarım

X