Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

kişiden kişiye değişio bu belırtıler.bazılarında her ay gorunen agrılar hamıle kaldıgı ay gorunmuor.bazılarıda hamıle kaldıgı ay aynı adet sancısı cekıor

burda adetten önce de test yapılıyor kandan dediler...benim 1 hafta kadar var gittim ama yapılmıyor dediler bana yapmadılar valla

yapılıyor aslında demekki test konusunda hassas aletleri yok... ben idrar testi yaptım oda silikde olsa pozitif çıktı

bilmiyorum valla.normalde kadınlarda %50 kanda hamilelik görülürmüş ama adete kadar taşınmayabilirmiş bu hamilelik durumu felan dediler. hamilelik bekleyenler de fazla umutlanıp sonra fazla üzülüyorlarmış...kandan test doru değilmiş

bilen tecrübeli arkadaşlar şu ana kadar hep eşim korunuyodu,ilk kez pazar ve pazartesi korunmasız beraber olduk,psikolojik midir bilmem mide bulantısı başladı.sol tarafımda ağrı.bi de iki gündür çok akıntı.son adet tarihimin ilk günü 15 ocak.neyin nesidir anlamadım.
ha bi de dün bir gün boyunca sürekli yürüdüm ayaklarım şişene kadar,şüpheli bir durum olabilir mi olsa bile düşer heralde o kadar yürümeye.
böyle durumlarda napmalı sabitlemelimiyiz kendimizi.

ya burda bakıyorum o kadar çok belirti yazmışlarki ..kalkıp kendime bakıyorum bişi yok olsa da sanki burdan etkileniyorumda psikolojik gibi geliyor...hiç umudum kalmıyor. birazda kafaya takınca olmuyormu acaba diyorum

bilmiyorum valla.normalde kadınlarda %50 kanda hamilelik görülürmüş ama adete kadar taşınmayabilirmiş bu hamilelik durumu felan dediler. hamilelik bekleyenler de fazla umutlanıp sonra fazla üzülüyorlarmış...kandan test doru değilmiş

valla bende senden duydum... ben kasık ağrısı ile eczaneye gittim ertesi gün adet görmem gerekiyordu ... eczaneden söktürücü bir ilaç almak istedim vermedi belki hamilesindir önce test yap istersen dedi... idrar testi yaptım silikde olsa pozitif çıktı... aunı gün hsataneye gidip kan testi yaptırdım 3 haftalık gebelik tespit edildi

nasıl bebek yapıldığını bilmiyorum valla nasıl :eek:ceğini hiç bilmem sanırım

valla bende senden duydum... ben kasık ağrısı ile eczaneye gittim ertesi gün adet görmem gerekiyordu ... eczaneden söktürücü bir ilaç almak istedim vermedi belki hamilesindir önce test yap istersen dedi... idrar testi yaptım silikde olsa pozitif çıktı... aunı gün hsataneye gidip kan testi yaptırdım 3 haftalık gebelik tespit edildi[/
ebeler test yapmadı.kan testi için de adet günüm geçmeliymiş. şüpheli olursam yapılırmış. sonra açıklama yaptılar.burdan baktım nette uzman tv de de aynını söylüyordu doktor. tüp bebek felan gibi bi durum yoksa adet öncesi kan testi doru değilmiş...e ne yapalım ya meraktan ölelimmi sırnaşık şeysırnaşık şey

ya burda bakıyorum o kadar çok belirti yazmışlarki ..kalkıp kendime bakıyorum bişi yok olsa da sanki burdan etkileniyorumda psikolojik gibi geliyor...hiç umudum kalmıyor. birazda kafaya takınca olmuyormu acaba diyorum
nurus cum bende çok umutsuzdum ama oldu hiç beklemiyordum inan... hamile kalmak ayrı dert , hamilelik ayrı dert ama doğunca hepsi geçiyor... ALLAH sanada nasip eder inşallah

valla bende senden duydum... ben kasık ağrısı ile eczaneye gittim ertesi gün adet görmem gerekiyordu ... eczaneden söktürücü bir ilaç almak istedim vermedi belki hamilesindir önce test yap istersen dedi... idrar testi yaptım silikde olsa pozitif çıktı... aunı gün hsataneye gidip kan testi yaptırdım 3 haftalık gebelik tespit edildi[/
ebeler test yapmadı.kan testi için de adet günüm geçmeliymiş. şüpheli olursam yapılırmış. sonra açıklama yaptılar.burdan baktım nette uzman tv de de aynını söylüyordu doktor. tüp bebek felan gibi bi durum yoksa adet öncesi kan testi doru değilmiş...e ne yapalım ya meraktan ölelimmi sırnaşık şeysırnaşık şey
benimki tüp dğil valla kızımda kucağımda... yalanda yok istanbulda olsaydın sana gittiğim yerin adresini verirdim

ya ben buranın kullanımını da çözemedim.buraya yazıp bekliyorum bakıyorum önceki sayfalarda da cevap var..hızlı cevap kısmını yazıp bekliyoruz sanırım değil mi arkadaşım

ya ben buranın kullanımını da çözemedim.buraya yazıp bekliyorum bakıyorum önceki sayfalarda da cevap var..hızlı cevap kısmını yazıp bekliyoruz sanırım değil mi arkadaşım

evet aynen öyle ben 2008 de kayıt oldum ama fazla giremiyorum... şimdi çıkıyorum... kendine iyi bak umutsuz olma... inşallah yine denk geliriz ve iyi haberini alırım

bilen tecrübeli arkadaşlar şu ana kadar hep eşim korunuyodu,ilk kez pazar ve pazartesi korunmasız beraber olduk,psikolojik midir bilmem mide bulantısı başladı.sol tarafımda ağrı.bi de iki gündür çok akıntı.son adet tarihimin ilk günü 15 ocak.neyin nesidir anlamadım.
ha bi de dün bir gün boyunca sürekli yürüdüm ayaklarım şişene kadar,şüpheli bir durum olabilir mi olsa bile düşer heralde o kadar yürümeye.
böyle durumlarda napmalı sabitlemelimiyiz kendimizi.

Merhaba canım, SAT 15 ocak olduğunu öğrenince heyecanlandım, benim de öyle zemuszemus
Biz de eşimle pazar ve salı birlikte olduk. Adet döngüm ortalama 32 gün sürüyor, yani tahminlerime göre o günler yumurtlama günlerimdi. Senin adetlerin kaç günde bir?
İnşallah bu sitedeki tüm anne adayları bebeklerimize kavuşuruz opuyorumnanaktan
Gelişmelerini merak ediyorum...:eek:

Merhaba canım, SAT 15 ocak olduğunu öğrenince heyecanlandım, benim de öyle zemuszemus
Biz de eşimle pazar ve salı birlikte olduk. Adet döngüm ortalama 32 gün sürüyor, yani tahminlerime göre o günler yumurtlama günlerimdi. Senin adetlerin kaç günde bir?
İnşallah bu sitedeki tüm anne adayları bebeklerimize kavuşuruz opuyorumnanaktan
Gelişmelerini merak ediyorum...:eek:

merhaba. benim adetler 26 günde bir.sende mi ilk kez korunmadan oldun.gelişmeleri paylaşalım.bi de biz testi adetin gecikmeye başladğı zaman mı yaptırcaz.ne zaman.bu konularla pek ilgilenemedim.umarım bu işler bizi çok kasmadan sıkmadan hayırlı sonuca varır.a.s

merhaba. benim adetler 26 günde bir.sende mi ilk kez korunmadan oldun.gelişmeleri paylaşalım.bi de biz testi adetin gecikmeye başladğı zaman mı yaptırcaz.ne zaman.bu konularla pek ilgilenemedim.umarım bu işler bizi çok kasmadan sıkmadan hayırlı sonuca varır.a.s

canım idrar testi yaparsan adetinden bi kaç gün öncede çıkabilir.kesin sonucu kan testi verir

merhaba arkadaşlar,ben şu anda adetimin 20.günündeyim.2 gündür belimde,kasıklarımda ve yumurtaliklarımda ağrı var sürekli yatma isteği var,sırt üstü yatınca rahatlıyorum.ayrıca yumurtlama dönemimden sonra 2 gündür akıntı olmaya başladı az ve yogun şekilde sabahları,normalde yumurtlama dönemimde olurdu.erken hamilelik belirtisi olabilirmi bunlar arkadaşlar lütfen birisi cevap yazsın heyecandan ölüyorum :)) evde gebelik testi var ama daha yapmak da istemiyorum.insallah hamileyimdir.lütfen cevapp

X