Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

Merhaba arkadaşlar,
Haftanın 3 günü gündelikçi olarak çalışmaktayım. Haftada 2 gün daha gidebileceğim güvenilir aile ev işlerine gündelik iş arıyorum. Temizlik, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek pişirme, kapı cam, merdiven silme işlerinizde çalışabilirim. Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Levent, Kağıthane, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer civarlarında iş arıyorum.

Sarıyer madendeki evime haftada iki yarım gün yardımcı arıyrm. İlgilenen varsa özelden tel atsın lütfen..

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

ben de haftanın 5 günü sabah 8.30 aksam 16.30 bayan aldım ama ne iş yaptrsam onu düşünüyorum :KK48: sabah oğlumu okula götürüyor akşamda alıyor. ütü temizlik yemek saat 13:00 de bitiyor. ama oğlumu 16:00 da almaya gittiği için mecbur tam gün alıyorum. :110:abi evde iş olmayınca birlikte çay kahve içiyoruz:KK19:

Ankarada ev temizligine Güvenilir ve temiz referanslı çalışan yardımcı arayanlardan cvp bekliyorum 0545 327 53 85 den ulaşabilir

Merhaba.. Bende temizlik elemanı arıyorum cam silmede iyi birisi olsa.. Ama kimse iletişim vermiyo dilerseniz bildiginiz eleman üyelerin numaradınıda bıraksanız daha çok yardımcı olmuş oluruz

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

Bana da iki haftada bir yarım gün geliyor yardımcım. ortalama 15-20 gömlek 5-10 pantolon ütülüyor, evim 4+1 tüm odaları mutfağı süpürüp silip toz alıyor, iki banyomuzu temizliyor. mutfak dolaplarını ve buzdolabını siliyor,aspiratörümü komple temizliyor. balkonları yıkıyor. evi silerkende vileda kullanmıyor,eskimiş havlularla eliyle siliyor, laminant parkede leke bırakıyor diye sevmiyormuş viledayı :)) benim yardımcım baya hızlı galiba.:nazar::nazar::nazar:

cam halı vs silineceği zaman tam gün geliyor 1,5-2 ayda bir.

ben o varken mutfakta yemek yapıyorum, hiçbişeye yardım etmiyorum. Bir salı gelip diğer salı gelmiyor, onun gelmediği hafta ben süpürüp toz alıyorum. iki günde bir klozetleri temizliyorum.
ama bizim evimiz henüz çocuk olmadığı için kirlenmiyor. sizin ikizleriniz olduğu için belki kirleniyordur ev.

Çok şaşırdım doğrusu ,çok şanslısınız:) Ben ataköydeki yeni taşınacağım evim için bir yardımcı arıyorum, tadilat yapıldı önce tadilat sonrası temizlik yapılacak sonra da haftada birdüzenli almak istiyorum.Süperwoman yardımcınızın numarasını bana yazarmısınız sakıncası yoksa

Merhabalar çok acil ise ihtiyacım var temizlikte utude kesinlikle memnun kalırsınız isimi titizlikle ve zevkle yaparım pendikte oturuyorum ulaşım sorun değil yeterki iş olsun gidebilirim yardımcı olursaniz sevinirim

Merhaba.kadıköy de oturuyorum çok yoğun çalıştığımda eve vakit ayırmak pek mümkün olmuyor.yine de yapmaya çalışıyorum.ama ayda 1 yada 3 haftada bir sürekli olarak gelebilecek kadıköy bölgesinde güvenilir (gerçekten temizlik yapan) birine ihtiyacım var.tavsiye edebileceğiniz birileri var mı

Kadıköy/ Göztepe civarında oturuyorum. Her hafta yarım gün gelecek temizlikçi arıyorum. Ama gerçekten kendi evi gibi temizlik yapan birisini arıyorum.
Merhaba.Ben de kadıköy de oturuyorum.Benden önce siz yazmışsınız tavsiye edebileceğiniz birini bulabildiniz mi?Benm de biran haftada bir gelebilecek birine ihtiyacım var.

Merhaba.. Fiyat aralığınıda söylermisin cam duvar ne kadar olur ve tüm temizlik ayrı ayrı
Mesajla
Merhaba.kadıköy de oturuyorum çok yoğun çalıştığımda eve vakit ayırmak pek mümkün olmuyor.yine de yapmaya çalışıyorum.ama ayda 1 yada 3 haftada bir sürekli olarak gelebilecek kadıköy bölgesinde güvenilir (gerçekten temizlik yapan) birine ihtiyacım var.tavsiye edebileceğiniz birileri var mı
tel numaramı mesajlar bildiriyorum hala arayışınız devamı ediyorsa goruselım

Merhabalar çok acil ise ihtiyacım var temizlikte utude kesinlikle memnun kalırsınız isimi titizlikle ve zevkle yaparım pendikte oturuyorum ulaşım sorun değil yeterki iş olsun gidebilirim yardımcı olursaniz sevinirim
mrblar gunluk ne kadara geliyorsunuz

X