Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

Arkadaslar bana haftada 3 gun 400 tl ye gelen bir bayan var ayda 400 tl tabi yanlıs anlasılmasın :) ve gayet memnunum saolsun sabah 9 da geliyo ve işi bitmeden asla cıkmıyo.. Aslında sabah 9 aksam 5 anlasmamıza ragmen işimi bitirmeden cıkamam dediği için cıkması 6yı buluyor. Cok sukur ben cok memnunum temizliği cok iyi solenen her seyi cok iyi yapıyo sadece yemek konusunda basarısız ama olsun ben onu da cok dert etmiyorum.. Bildiğim kadarıyla haftada 2 gun bos gunu var bu bayanın ankaradaki arkadaslar için soluyorum ihtiyacı olan varsa bana ozelden mesaj atarsanız ben numarasını veririm.
Ben zamanında cok zorda kaldıgım için biliyorum yardımcıya duyulan ihtiyacı o yuzden elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim Allah hepimizin gonlune gore versin inşallah

merhaba diğer kalan günler için görüşmek isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim

merhaba diğer kalan günler için görüşmek isterim. dönüş yaparsanız sevinirim . teşekkürler...

Ben Çorlu'da oturuyorum. Düzenli olarak evime temizliğe gelecek bir bayan arıyorum. Önerisi olan varsa çok sevinirim.

Adıyaman da değişmemişsin yarım gün 80 tam gün 140 tl.kışdan yaza geçerken ,yazdan kışa girerken 6 ayda bir mutlaka(duvar silme,oda değişimi vs) ,üç ayda genel (cam,ağır dolap altları, mutfak dolap,tencere tava parlatma,perdetemizlikvs) için,15 günde ise çok yoğun çalışırsam gündelik çağırıyorum.h epsindede yarım günde bitiyor.evde düzen oturtmuşum.ć alışan bayanım .

Merhaba bende ataşehir de 15 günde bir gelecek bayan ariyorum titiz ve güvenilir olmali

Merhaba; Ankara Balgat Cevizlidere'de oturuyorum. Haftada bir yarım gün gelecek yada 15 günde tam gün gelecek bir kadına ihtiyacım var. Temizlik ve ütü işlerim yapılacak.

Merhabalar,
Ankara Çayyolu temizlik ve ütü için haftada 2 gün gelecek birini arıyoruz. İlgilenen veya tavsiye verecek birileri çıkar mı acaba?

Merhabalar
İstanbul atasehır de oturuyorum.haftada bır gun gelebılecek temızlık ve utu ısınden anlayan bırını arıyorum.

Arkadaşlar temizlik için hangi sürelerde kadın alıyorsunuz?
Haftalık ,günlük ,aylık ,birkaç gün yarım gün ,tam gün vs ...
Kadına hangi işleri yaptırıyorsunuz?

Kadınlarla çalışmak gerçekten güç olmuş.
Hepsi çok uyanık , hep kendileri adına düşünüyorlar.
Sağlık sorunlarım nedeniyle almak zorundayım.
Haftada iki kez ,yarım gün geliyordu.
Baktım çok iş üremiyor bu yıl haftada bir keze düşürdüm.
Tam güvenilir bir kadın bulsam günlük yarım günden almak istiyorum.
Ama maalesef her birinde farklı durumlar oluyor.
Günlük alan arkadaşlar var mı ,ne kadar ücret veriyorsunuz?

X