Günün Sözü ?

EğLence isteyen diskoya qideR .. 0yun isteyen parKa qideR .. ßeni iSteyen uyumaya qidip RüyaLarında qöRmeye devam edeR! ~ :KK66:

- Boşyere cαnı yαnmαz insαnın .. Yα bir eksiklik vαrdır geleceğe dαir, yαdα bir fαzlαlık geçmişten gelen...

Adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar:

-Aranızda Müslüman olan var mı?

Korkudan...... kimse bişey diyemez. Birazdan yaşlı bir adam ayağa kalkar:
......
-Ben müslümanım. Der.

Bıçaklı adamla yaşlı adam camiden çıkarlar. Adam dışarıdaki inek sürüsünü gösterip:

-Amca, şunları kurban edicem de ben beceremem yardım eder misin? Der.

Yaşlı adam baya bir hayvanı kestikten sonra 'ben yoruldum başka birini bul' der.

Adam bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve sorar:

-Aranızda başka Müslüman var mı? Az önceki adamı doğradığını düşünen cemaat çok korkar ve herkes aynı anda imama bakar, imam:

-Ne bakıyosunuz ulan iki rekât namaz kıldırdık diye hemen Müslüman mı olduk yüce İsa aşkına... xD

- Belki çevremdeki yαlαncı αrkαdαşlαrα bir ' TEŞEKKÜR ' borçluyum , Gerçek Dostlαrımın kıymetini hαtırlαttıklαrı için..

Kadin Olmak Masallarda Bile Zor.
Ya 7 tane minicik adamla yasarsin,
Ya kurbaga öpersin,
Ya meyveden zehirlenirsin,
Ya kuleye kapatilirsin,
Ya saclarini elin adami tirmansin diye uzatirsin,
Ya gece 12 de kül kedisine dönersin elbiselerin yirtilir.
Ve en kötüsü seni sadece ayak numarandan taniyan bi Pislige asik olursun :KK60::KK60:
Off offf bizim isimiz cok zor bayanlar :KK53::KK53:

Son düzenleme:
gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar... ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

AMİN

Şehre dönünce kimliğini unutursun derler. Ne zaman kimliğimi sorsalar, çıkarıp resmini gösteriyorum.
Sense kimliksiz bir şehirde yalancı coğrafyalara saklatıyorsun kendini.

Pardon, şu tuzluğu uzatır mısınız? tadı tuzu kalmadı hayatımın..

bende bunu çok seviyorum :)

Kadın kapris yapıp alınganlaşıyorsa sorun yok. Bir çözüm aradığını gösterir bunlar. Bil ki asıl sorun, sustukları zaman başlar

Olsun be aldırma! Yaradan yardır. Sanma ki zalimin ettiği kardır mazlumun ahı, indirir şahı her şeyin bir vakti vardır.

X