Günün Sözü ?

Üşüdüğümüzde camı kapatmak kadar kolay olsaydı keşke
Sevilmediğimizi anladığımızda o kişiye yüreğimizi kapatmak..

Birilerinin gözyaşları üzerine kurulan her mutluluk
Günü geldiğinde en dayanılmaz acılarla intikamını alır..

Başarının sırrını bilmiyorum ama başarısızlığın yolu herkesi memnun etmeye çalışmaktan geçer.

Bill Cosby

Son düzenleme:
birini seviyordunuz; ama şu an yanıbaşımdadır diye kendi kendinizi avutamayacağınızı da biliyordunuz; açık açık görüyordunuz bunu, soğuk soğuk, dahası açık seçik ve bomboş olarak görüyordunuz.

"unutmanın acısı, ayrılığın acısından farklı. ayrılık hüzne yakın, unutmak kasvete. yani birini er geç unutmaya mahkûm olduğunu bilmenin kasvetinden bahsediyorum. birini yavaş yavaş unuttuğunun bilincine vardığın anların sıkıntısından bahsediyorum. o kişinin parça parça silinip alakasız hatıraların arasına karışmasından bahsediyorum. belki de neden bahsettiğimi bilmiyorum, sadece üzülüyorum, vasıfsız keder."

Yaşam boyu ne çok şeyin yanından geçip gitmişizdir. Ne çok fırsatın, hayalin, insanın, ihtimalin.

Erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan
söylerken yakalananı çok fena. Hem yalancı,
hem beceriksiz. Duble gerizekalı.

buna çok güldüm ya
:KK9:

İyi şeyler birdenbire olur; bu kadar bekletmez insanı. Sürüncemede kalan heyecanlardan ancak kötü şeyler çıkar. Ya da hiçbir şey çıkmaz.

Sen sevdiğin için sakın utanma,bil ki utanması gereken;
Sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir aslında..

Anton Çehov

Asgari ücret gibiyim, kimse benimle geçinemiyo..

Hayatımın içine ettiğin için bu alkışları hak ettin..:KK9:

Korkun seni mahkum eder.. Umudun seni özgür bırakır..

Sana öyle geç kaldım ki; artık hiç kimse için acele etmiyorum..

Ucuz insanın üzerine kurduğunuz hayaller, size pahalıya patlar..

Okadar çok gittiler ki; bende kalmanın nedemek olduğunu unuttum..

Gülümsemeyi senden öğrenir ve gider başkasını gülümsetir..

Herhangi bir şehirde, herhangi bir zaman diliminde,herhangi bir insanı özlüyorsanız söylenecek pek bi söz yok.. Allah kavuuştursun:KK42:

Düşlerinizi küçümseyen insanlardan uzak durun, küçük insanlar bunu hep yaparlar. Oysa büyük insanlar, büyük düşlerinizi gerçekleştirebileceğinize inanmanızı sağlarlar.

Mark Twain.

Neden mutsuzsun? dedi. Mutsuz değil, beceriksizim! dedim. Sizin gibi, mutlu olduğumu sanmayı beceremiyorum. Hepsi bu!

Külkedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı ..

Sunay Akın.

Her ne kadar kendi fikirlerim pek hoşuma gidiyorsa da, sanırım başkalarının da hoşlarına giden böyle fikirleri vardır.
Descartes

Artık benim kalbimde bos, tıpkı senin beynin gibi.

Bazen, hakikat bütün çirkinliği ve çirkefiyle karşıma dikildiğinde, akıbetimi allayıp pullamak, süsleyip püslemek gelmiyor içimden. Böyle zamanlarda gözlerimi kapatıp, usulca arkama yaslanıyorum ve küfre özenen kelimelerin dişlerimin arasında bıraktığı o kekremsi tatla oyalanıyorum.

Yalnızlığı da severim. Yeter ki bir dostum gelip ara sıra bundan bahsetsin.

Luis Bunuel.

Dışardan gördüğünüz MERHAMETİMİ Kullanmaya Kalkmayın ki "İÇİMDEKİ ŞEYTAN " Size Oyun Oynamasın ......! :KK34:

X