Günün Sözü ?

66003437938016255995176.jpg

Son düzenleme:
Ben dalgın insanları çok severim.
Bu onların iyi olduklarını, fikir adamı olduklarını gösterir.
Zira kötüler ve boş kafalılar, her zaman uyanıktırlar.

Prens de Higne

Attığın Kazıkları Saklıyorum Sevgilim !
Saklıyorum ki Gün Gelip Bana döndüğünde,
Seni Oturtacak Yerim Olsun..

"Düşmanların mı var? Ne hoş. Bu hayatta bazı konularda karakterli bir duruş sergilemişsin demektir." Churcill

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç bir mahsuru yok. Çünkü siz bana en çok zararı, iyi biri olduğumdan verdiniz...

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç bir mahsuru yok. Çünkü siz bana en çok zararı, iyi biri olduğumdan verdiniz...

Ne cenneti merak ediyorum, ne de cehennemi; çünkü ben annemi gülerken de gördüm, ağlarken de..

Sanıyoruz ki başarılı olduğumuzda, insanların istediği gibi davrandığımızda, istedikleri şekle girdiğimizde, güçlü olduğumuzda daha degerli olacağız, daha çok sevileceğiz. Bu yüzden işlerimizde, hedeflerimizde kaybolurken, diğer yanda sevdiklerimizi kaybediyoruz. Bunlar için bizi sevdiğini sandıklarımız da sabun köpüğünden öteye geçemiyor. Ürettiklerimiz, onlara verdiklerimiz bittiğinde onların sevgileri de bitiyor. Seni gerçekten sen olduğun için sevenler gerçek sevenlerin. Peki sen kaç kişiyi sadece olduğu haliyle gerçekten sevebiliyorsun? Gerçek sevgi özgürdür. Görev için sevemezsin, söz verdiğin için sevemezsin, istediğin gibi olduğu için sevemezsin sadece sevdiğin için seversin

"Hayatta tek bir kişi bile, siz yaşadığınız için rahat nefes alıyorsa, siz başarılı ve amacınıza ulaşmış bir insansınız."

Ralph Waldo Emerson

Hep denir ya ''ben arkandayım, sırtın yere gelmez'' diye.. Ben almayayım, yüzüm yere geleceğine, sırtım yere gelsin.

yaşam size verilmiş boş bir filmdir. her karesini mükemmel bir biçimde doldurmaya çalışın..

Ara GÜLER

X