Doğal Saç Bakım Kürleri Gür va parlak saçlara kavuşmak için Sarmısak kürü!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Evet cnm eziyoruz..

Bende uyguLadım bu kürü güzeL sonuç verıyo ama bende kuaföre gittiğimde zencefiL suyunu tavsiye etmişaLerdi saçLarım mükemmeL oLduu 4 haftada 5 cm uzadı,parlak ve diplerden yni saçlar cıkmaya başladı yane gürleşiyo

denemenizi şiddetle tavsiye ederim :KK70::KK70:

Evet cnm eziyoruz..

Bende uyguLadım bu kürü güzeL sonuç verıyo ama bende kuaföre gittiğimde zencefiL suyunu tavsiye etmişaLerdi saçLarım mükemmeL oLduu 4 haftada 5 cm uzadı,parlak ve diplerden yni saçlar cıkmaya başladı yane gürleşiyo

denemenizi şiddetle tavsiye ederim :KK70::KK70:

ii geceler 4 haftada 5 cm mi:1shok: benim saçlarım ince telli ve az:çok üzgünüm: bu tam bana göre sanurum ne dersiniz? Peki sadece bunu bu uyguladın ve nasıl bir işlem yaptın anlatırsan çook sevinirima.s.

bu sarmısagı uygulayan arkadaslar sonuçlar nasıl mirmirmirmir

ii geceler 4 haftada 5 cm mi:1shok: benim saçlarım ince telli ve az:çok üzgünüm: bu tam bana göre sanurum ne dersiniz? Peki sadece bunu bu uyguladın ve nasıl bir işlem yaptın anlatırsan çook sevinirima.s.

:

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok: inanmıyorum yaaaa 4 haftada 5 cm ne demek yaa süper bişe bence uygulamak istiyorum fakat anlamadıgım zencefilin suyu satılıyomu kaynatıyomuyuz yane kısacacı nasıl zencefil suyunu elde ederız:uhm: bde nasıl uygulanıyor nekardar beklıo hangi sıklıkta kullanılıo:uhm: hiç bi acıklama yapmamısın canım yaa umarım aydınlatrsın beni gercekten cok ihtiyacım var :Saruboceq:saclarım kısa vede seyreksenağlama eger işe yararsa sana cokk dua edıcem :teytey::teytey::teytey:

zencefiL kök zencefiL alıyoruz sitede açıkLması var ztn ama bn nasıL yaptqmı söLiyim cok basitt

kök zencefiLi bn 10 dakka cezvede suyLa kaynatıyorum zencefiLin suya sapsarı rengini vermesini beklıyorum ondan sonraa 5 dakka ıLımaya bırakıyorum daha sonra saçıma uyguluyorum 2-3 dakka sonrada kurutuyorum . kokusu kötü olmadığından yıkamıyorum ama yıkamak istersenz bn 2-3 saat snra yıkıyorum . etkisini bnde cok gösterdi umarım başarıLı olur :-)

sarmısağa tekrar başlıcam :-)

bu zenzefilli tarifi denesem mi acaba cok merak ettim sonuc nasıl olur bende ??????? aklımda bir sürü soru takıldı:uhm: simdi bu tarifi uygulayanlar sonucları yazabilirmi lütfennnyerimseniben?????????

valla arkadaşlar saç köklerimiz genetik olarak sayıları belli ne çoğaltabilir ne de azaltabiliriz ama dökülenlerin çıkması için yöntemler varsa yazalım ampulleri şampuanımda kullam-nıyorum ben memnunum

sarmısak yumurta sarısı ve zeytinyağı kürünü bende uyguladım.gerçekten çok faydası oldu.haaa kokusuna gelince :)
bulaşık deterjanı ile arıttım.sonra şampuanladım:):):)

NASI YANI YAA SACINI MI BULASIK DETERJANLA ARITTIN delikafadulden

konuyu açan arkadaşım ne oldu denemiştin galiba sen sarımsak kürünü ne gibi olumlu etki yaptı saçlarında.

konuyu açan arkadaşım ne oldu denemiştin galiba sen sarımsak kürünü ne gibi olumlu etki yaptı saçlarında.

aynen kullanan arkadaslara sesleniyorum giden saclarini geri döndüren varmisırnaşık şey ayrica ben 2 veya 3 kere sarimsagi yarip sac diplerine sürmüstüm offff nasil bir koku inanilmaz sirke maydanoz ne yapsam bos cikmak bilmedikötükedihüso en sonunda annemi dinledim ve haci sakriin zeytinyagli sabununu kullandim 4-5 kere yikadim kokudan eser kalmadi islak halde bile sırnaşık şey ama artik sarimsagi sürmüyorum:1closedeyes: bugün saclarin diplerine ezilmis olan sarimsakli arti zeytinyagli karisimi sürdüm strecle sardim dülbenti gecirdim 1 saat 1.5 saat kadar beklettim 1-2 sampuanladim yagi akitmak icin sonra 4-5 kere sabunladim sükür sarimsak kokusundan eser kalmadisırnaşık şeysırnaşık şey:teytey::sm_cool::nazar: bakalim faydasi olcakmi...sonuclari yazarim

neden bu konuyla kimse ilgilenmiyor ya belki yanlis yerde oldugundan olabilir deneyen arkadaslar tecrübelerini paylasssin lütfen :KK43:

Denemeyi isterdim ama o koku oldukçasarımsakta ben bunu deneyemiycem anlaşılan

ya ben yağ süremiom kafama dökülen saç iice azıyo

Ben denemeye karar verdim ama evde uygun zamanı bekliyorum.Bide ev halkının öfff seslerini çekemiycem:umursamaz:
Sonucu paylaşırım

ya bende denemeyı cok ıstıorum ama benm kotu kokuya hıc tahammulum yok kusarım falan bıde anammmmmmm kaydirigubbakcemile3 hıc mı kokuyu kesen bısey yok kızlar ya

sarmısağı çok duydum işede yarıyormuş ama kokusundan cesaretim kırılıyor :KK43:

arkadaşlarım evet deneyen var beeen. sarımsağı öle sürerseniz kokar tabi. zeytinyağında yaklaşık 1 gün bekletin kapalı bi kapta sdc sürerken kokar. saçınızı yıkayınca azck kokuo bende. 2-3 aydr yapıorum ddün bi arkadaşm çok uzamş dedi=) ve gerçekten farkedelr derecede gürleşti. bazı yerlerde çok az saç vardı oralarda saç çıktıı

Ben de denedim 2şer gün arayla 3 kez yaptım sonra da sanıyorum 1 ya da 2 kere daha uyguladım yaklaşık 1hafta arayla . saç çıkmadı bnm.ne zaman çıkacak?haftada 1'e düşürsem ya da 15 günde 1'e nasıl olur?
şimdi de sarımsaklıyım koku benden geliyo:smiley-cool:

arkadaşlarım evet deneyen var beeen. sarımsağı öle sürerseniz kokar tabi. zeytinyağında yaklaşık 1 gün bekletin kapalı bi kapta sdc sürerken kokar. saçınızı yıkayınca azck kokuo bende. 2-3 aydr yapıorum ddün bi arkadaşm çok uzamş dedi=) ve gerçekten farkedelr derecede gürleşti. bazı yerlerde çok az saç vardı oralarda saç çıktıı

canim sen haftada birkeremi kullandin yada nasil uygaladin aciklarsan cok sevinirim :1hug:

arkadaşlar iki günde bir sarımsağı ikiye bölüp saç diplerin iice sürüyorum. keşke saçlarım dökülmeye başladığında yapsaydım. iki kere yaptım ama hemen etkisini gösterdi. yarım saat falan bekleyip yıkıyorum. koku falan kalmıyor bnde. dökülme aşırı derecede azaldı. mutlaka deneyin. kokudan falan korkmayın. hihoyyyt

X