Tüp Bebek Merkezleri Gürgan Klinik ve Timur Gürgan Yorumları

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

transfer sonrası 9.günümün akşamında (saat: 21.00) kan testi yaptırdım

80.21 pozitif çıktı

aslında 3 gün sonra perşembe test olmam gerekiyodu

klinikten iki hemşiremi aradım çok büyük olasılıkla hamile olduğumu ve perşembe günkü testin buna kesinlik kazandıracağını söylediler

buarada arkadaşlar

2 gündür krampım yoktu

ama karnımın alt kısmında belli belirsiz bir hareketlenme vardı

dedim ya garip bir his iğne batması değil ağrı değil kramp değil garip

bugün testen önce 3 ayrı kez midem bulandı ama emin olamadım

bu akşam ise midem bulanıyo ve gazım var çok kötü

öğrenince nasıl ağladım inanamazsınız

nasıl sevindim diyemiyorum

beynim kalbime izin vermiyo

perşmebe gerçekten sevinicem

eşim ise şimdiden çok mutluuuuu

umarım hamileyimdir

öncelikle allahın sonra da timur hocamın ve duaların sayesinde

dualara inanın kızlar

arsızca dua edin allaha

"hayırlısıysa bize bebek ver hayırlı bu değilse ve vermeyeceksen onsuz hayata devam etme gücünü vermesi" için dua ettim allaha

alllah tüm isteyenlere versin

sevgiler

:nazar:çokkkkk sevindim hadi gözünüzaydın ikizde olabilirmi acaba? değer daha 9.günde bile yüksek çıkmış allah sağsalim kucağınıza almayıda nasip etsin...

ayy çok sevindimm.gözün aydın canım.değerin maşallah çok güzel 9. güne.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.darısı bizlere olsun inşallah...

ne gibi testler istedi canım senden.bizimde 5. deneme olcak.timur beye gelmeyi çok istiyodum ancak ist da yaşadığım için gidip gelmek skıntı olur diye eşim pek yanaşmadı.anladığım kadarıyla bayağ geniş kapmsamlı araştırma yapıyolar...

canım hem benden hemde eşimden bir takım testler istedi benim kandan bakılan bir sürü hormon buzamana kadar hi,ç bir dr nin baktırmadığı eşimden ise spermin genetiğine bakılacak dediğin gibi gayet başarılı bir dr ama diğer merkezlere oranla oldukça pahalı.tabi budurumda insanın para gözünde olmuyor ama biliosun maddi manevi bir süreç insanı zorluyor.birde aklımda genart var oraylada görüşecem ona göre bir karar verecez bakalım.sen 5 denemeyide istdamı yaptırdın.sizde sıkıntı neydi?

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

transfer sonrası 9.günümün akşamında (saat: 21.00) kan testi yaptırdım

80.21 pozitif çıktı

aslında 3 gün sonra perşembe test olmam gerekiyodu

klinikten iki hemşiremi aradım çok büyük olasılıkla hamile olduğumu ve perşembe günkü testin buna kesinlik kazandıracağını söylediler

buarada arkadaşlar

2 gündür krampım yoktu

ama karnımın alt kısmında belli belirsiz bir hareketlenme vardı

dedim ya garip bir his iğne batması değil ağrı değil kramp değil garip

bugün testen önce 3 ayrı kez midem bulandı ama emin olamadım

bu akşam ise midem bulanıyo ve gazım var çok kötü

öğrenince nasıl ağladım inanamazsınız

nasıl sevindim diyemiyorum

beynim kalbime izin vermiyo

perşmebe gerçekten sevinicem

eşim ise şimdiden çok mutluuuuu

umarım hamileyimdir

öncelikle allahın sonra da timur hocamın ve duaların sayesinde

dualara inanın kızlar

arsızca dua edin allaha

"hayırlısıysa bize bebek ver hayırlı bu değilse ve vermeyeceksen onsuz hayata devam etme gücünü vermesi" için dua ettim allaha

alllah tüm isteyenlere versin

sevgiler

ay canım çoooook sevindin gözün aydın olsun allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah.sanırım sende timur gürganda taransfer yaptırdın senden öğrenmek istediğim bir çok sey var şimdi ilk başta neler yapıldı sana ne gibi incelemeler ve fiyat olarak toplam nekadar para ödediniz.ve transfer işlemini kim gerçekleştirdi.

canım hem benden hemde eşimden bir takım testler istedi benim kandan bakılan bir sürü hormon buzamana kadar hi,ç bir dr nin baktırmadığı eşimden ise spermin genetiğine bakılacak dediğin gibi gayet başarılı bir dr ama diğer merkezlere oranla oldukça pahalı.tabi budurumda insanın para gözünde olmuyor ama biliosun maddi manevi bir süreç insanı zorluyor.birde aklımda genart var oraylada görüşecem ona göre bir karar verecez bakalım.sen 5 denemeyide istdamı yaptırdın.sizde sıkıntı neydi?

bu dediğin hormon testleri bildiğimiz testlerden değilmi acaba.spermin genetiğine bakılması çok güzel.ben görüştüğümde bütün testler ücretin içinde olduğunu söylmişlerdi yani ek bi ücret alınmıyo dediler.pahalı demişsin hangi bakımdan pahalı..

canım bende ilk yaptırıyorum bu testleri benim genetiğime falan bakıolar ayrıca eşiminde.yapılan testler tüp bebek fiyatına dahil değil ilk görüşmeye gittiğinde muane ve ultrason fiyatı 250 tl oluyor.hemen tüp bebeğe geçirmiyor iyicene araştırmadan.bunları dışarda kendin yaptırıosun.eğer tüp bebeğe karar verilirse 4.250+kdv bu fiyata ilaç dahil değil canım

canım ben cmt ordaydım gürgan klinikte kan testi hormon testi falan yapılmıyor hem bana verdikleri broşürde öle yazıor hem kendileri sözlü olarak öle dediler beni denge labarotuvarına gönderdiler istersen anlaşmalı kurumundada yaptırabilirsin dediler.ben anlaşmalı hastaneme gittim 825.00 tl tuttu testlerim anlaşmamız olduğu için para ödemedim.ama eşimin testi gürganda yapılacak onunda fiyatı 200 tl falandı.

evet canım

perşembe 200

cumartesi 440 çıktı

yarın yeniden yaptırıcam klinik istediği için

allaha şükürler olsun

ne güzel...çok sevindim ikiz olabilirmi ? değerlerin yüksek gibi

ne güzel :nazar:hadi gözünüzaydın allah sağsalim kucağınıza almayıda nasip etsin

arkadaşlar bebeiğimin kesesini de gördüm kalp atışını da duydum

allah timur hocadan razı olsun

allah hepinize bu mutluluğu yaşatsınnnnn

canim öncelikle gözun aydin hayirlisi ile kucagina alirsin insallah canim
bende timur hocaya gelmek istiyorum ama burda yazilan bazi yorumlar ´hakkinda aslin pek sicak bakamadim timur hocadan degilde
dilek hanim aygul hanim yani ekibi hakkinda pek iyi seyle yazmamislardi kararsiz kaldim sen simdi pozitif sonuc aldigin icin ekibide sana cok cana yakin gele bilir
yani benim istedigim gecek fikrler almak cunki aay´ni dertten muzdaribim her defasinda basarisizlik yasamak istemiyorum malim prf dr lar la bi görusmede göruyosunuz transfere kadar
göremiyosunuzz diye yaziyolar anliyorum cok yogunlar bu yuzden ekiplerle calisiyolar ama neyse samimi duygularinízi yazasaniz sevinirim

canım benm sanırım tüm yazdıklarımı okumadın

benim nickime tıkla yazdığım tüm mesajları oku fırsatın olursa

aytıntılı anlattım yaşadıklarımı ve orada gördüğüm sistemi

benim ilk tedavim değil ki tuttu diye olumlu önyargıyla öveyim timur hocayı

ben 1 aşılama 2 tüp bebek yaptım timur hocayla

ve eğer allah izin vermesydi

3.veya 4. tüo bebeği yapmam gerekseydi

sana bebeğimin üzerine yemin ediyorum yine ona giderdim

o kadar güveniyorum ona ve orada kurduğu sisteme

biliyorsun herşey onların başarısıyla bitmiyo

yukarda tbbi iradeyi aşan bir güç war

o isterse istemeyen kadının çocuğu olur

o istemezse dünyayı gezip 100 kez tedavi olan kadının çocuğu olmaz

bu ilahi kısmı

tıbbi kısmına gelince

çok çeşitli tıbbi nedenlerle embryo tutunamayabiliyor

ben ilk tedaviden sonra yıkıldım ama en azından türkiyede gidebileceğin en iyi sayılı bir iki klinikten birine gittiğimden doğru seçimi yaptığımdan emindim ve büyük bi şi

timur hocayı tedavi planı aşamasında ve transferde görüyorsun evet doğru

ama timur hoca üretim hattı gibi bir hizmet hattı oluşturmuş

ondan habersiz hiç bir şey olmuyor ki

herseferinde her hastayla görüşmese de tüm planlamaları aygül hocayla birlikte, embroyoglara danışarak yapıyor

kaldı ki 2 tüp bebekten sonra

sana yürek ferahlığıyla söyleyebilirim ki

tedavi planlamasından sonra onun la görüşeceğin bir şey yok

evet aygül hoca hızlı muatene ediyor ve pek konuşturmuyor bu da doğru

ama hemşireler son derece güleryüzlü ve yardımsever

günün her saatini onları ceplerin arıyorsun

yetkileri bilgileri dahilindeki sorulkara cvp veriyorlar eğer onları aşan bir soru ise hocalara danışp sana telefonla geri dönüyorlar

yani hiç bir sorun cvpsız kalmıyor

süreç tıkır tıkır işliyor

aygül hocanın ultrasonunda uzun kalmakla kısa kalmak arasında da değişen bir şi yok

çünkü tedaviyi başarıyla götürecek herşey tıkır tıkır planlanmış durumda

sana özelden telefonumu yazayım hiç çekinme ara istediğin zaman

allah içimdeki mutluluğu umarım sana ve bu forumda duygularını paylaşan sorularına cvp arayan tüm arkadaşlarıma yaşatır

sevgiler:KK1:

slam arkadaşlar bende ilk tüp bebeyimi centrumda denedm ama 3 buçuk aylıkken suym geldi bebeyimi aldılar nisanda tekrar timur hocada deneyecm:KK34:emel cok sevindm allah tamamına erdirsn :KK19:

bende 2 hafta önce timur beye gittim. bilgi almak için dilek hanıma mail attım, bana ısrarla randevu ayarladı, sizi hocayla görüştürmek istiyorum diye, bende sorularımı ona sormanın daha iyi olacağını düşünerek gittim.ilk görüşmenin ücretsiz olduğunu söyledi. oraya gittiğimde sizi muayene eder dedi ve 250 tl ücret söyledi ben hazırlıksız olduğumu ücret ödemeyeceğimi söylediğini hatırlattım. neyse 2saat sonra hocanın yanına gittik.Israrla benimle görüşmek istediniz bu görüşme ne işinize yarayacak vb bir sürü laf saydı.soru sormaya çalıştığımda zamanımı boşuna almayın , şoke oldum çok gergindi bütün bunların sebebi ücret ödemememdi. çok şaşırdım tavrına ağzım açık kaldı, ne diyeceğimi şaşırdım,ben sadece tedavi süreci hakkında bilgi almak istediğimi söyledim, ayrıca ısrarla randevu veren kendileriydi.hala adamın tavrını anlayamadım bu kadar para para nedir ya anlamadım. hem klinikleri araştırın diye bangır bangır bağırırlar hemde soru sorduğunda sen beni araştıramazsın tavırları takınırlar bu ne ukalalık.fiyat bilgisini öğrenmeye çalıştık muhasebeden 3.500 geçmez diye ortalama bi rakam söylediler. anlamadımki madem ücretsiz görüşmeden rahatsız oluyosun o zaman görüşmelerimiz ücretli de bizde ona göre gelelim.

X