Tüp Bebek Merkezleri Gürgan Klinik ve Timur Gürgan Yorumları

canım o konuda haklısın ama bütün özeller aynı paracı ilk denemenmi?

hayır 2. denemem olacak ve çok kararsızım nereye gideceğim konusunda

ben timura başladm bir tane yumurta gelişti ama dondurttu oysa centrumda 8 tane gelişmişti cok pişman oldum doktor eyiştiyme sen nerde denemiştn

gazide ahmetle mehmet varmış çok iyi paracıda deyillermiş özel yerleride varmış ben gitmedm ama çok iyi olduklarını duydm

ben 1. denememi gen artta yaptım 4 yumurta oluştu,2 si döllendi.çok ilgililerdi ancak çoğu kişinin sonucu negatif oldu.gazide mehmet erdemi bende duydum bi tanıdığım onda denedi sonuç pozitifti. senin 2. denemen timurda mı oldu?

yok ikinci denemem daha olmadı çok yurtamın oldugunu söyledi bir tane geliştrdi suçlandı çünkü önceki merkezde 14 yumurta alındı 8tane döllemisti yumurtamı dondudu nisanın sonunda tekrar başlayacam 2 veya 3 koymak icin dndudu

yani yeniden ilaç mı kullanacaksın?yoksa dondurulmuşumu deneyecek.inşallah iyi sonuç alırsınben şubatta yaptırdım 1. denememi 3 ay geçmesi gerekiyormuş o yüzden mayıs- haziranda deneyeceğim.genetik testi yaptılar mı?

evet tekrar ilaç kullanacam yok genetik yapılmadı 2 ay diyorlar tekrar denemeyi

yeniden ödememi yapacaksın?sgk ile anlaşmaları varmış rapor çıkarttırdın mı?çok soru sordum kusura bakma canım,umarım sıkmadım

yok sıkılmadm ama tekrar ödeme yapmayacm çünkü önceki kliniktn daha iyi olduklarını söylediler bende bumu iyilyinz dedim tamam 2.tedavn bizden dedi

bende 2 hafta önce timur beye gittim. bilgi almak için dilek hanıma mail attım, bana ısrarla randevu ayarladı, sizi hocayla görüştürmek istiyorum diye, bende sorularımı ona sormanın daha iyi olacağını düşünerek gittim.ilk görüşmenin ücretsiz olduğunu söyledi. oraya gittiğimde sizi muayene eder dedi ve 250 tl ücret söyledi ben hazırlıksız olduğumu ücret ödemeyeceğimi söylediğini hatırlattım. neyse 2saat sonra hocanın yanına gittik.Israrla benimle görüşmek istediniz bu görüşme ne işinize yarayacak vb bir sürü laf saydı.soru sormaya çalıştığımda zamanımı boşuna almayın , şoke oldum çok gergindi bütün bunların sebebi ücret ödemememdi. çok şaşırdım tavrına ağzım açık kaldı, ne diyeceğimi şaşırdım,ben sadece tedavi süreci hakkında bilgi almak istediğimi söyledim, ayrıca ısrarla randevu veren kendileriydi.hala adamın tavrını anlayamadım bu kadar para para nedir ya anlamadım. hem klinikleri araştırın diye bangır bangır bağırırlar hemde soru sorduğunda sen beni araştıramazsın tavırları takınırlar bu ne ukalalık.fiyat bilgisini öğrenmeye çalıştık muhasebeden 3.500 geçmez diye ortalama bi rakam söylediler. anlamadımki madem ücretsiz görüşmeden rahatsız oluyosun o zaman görüşmelerimiz ücretli de bizde ona göre gelelim.

pelenaycım

sıkı bir timur hocacı olsam da haklısın anlattkların hoş olmamış

ama ben dilek hanımı daha hatalı buluyorum

açık ve net yalan sölemiş ve senin hocanın gözünde ısrarcı bi kadın durumuna düşmene neden olmuş

zor durumda kalmışsın

benm bildiğim tüm klinikler ilk görüşmeden ücret alır

dilek hanımın sna verdiği sözü bilmediği için, belki biraz da kötü bir günüydü timur hoca böle bi tavır sergilemiş ve çok şaşrdım çünkü ben hiç böle bir tersliğini görmedim

dilek hanımdan bende ilk günden beri hoşlanmadım

ama emaille bilgi vermek diye bir şey de yok sanırım kliniklerde

kendi yaşadıklarım kadınlar klbünde okuduklarım ya telefonda özet bilgi alıyosun ama asıl randevyla bilgi alıyosun

aynı kadına bile farklı denemelerde farklı protokoller uygulanaıyo bende öyle oldu hem protokol hem ilaçlar değişti

bi de özel durumu olanlar oluyor kistler tüple ilgili erkek sperm sorunları gibi sorunlar vs

muayane şart yani

geçmiş olsun canım

ama bence yine de gürgana git sırf en iyi yere gitmek ve şansını artırmak için

timurla ilk randevunda anlatırsın dileğin seni düşürdüğü durumu...

ben gerçekten çok güveniyorum onlara...

masadaki sekreterlerinden hemşirelerine, soğuk olsa da aygül hocadan timur hcoaya embryoglarına kadar herkes işine hakim sistem ise tıkır tıkır işliyo

buarada timur hocaya gitmemeye karar verirsen de bence dilek hanımla ilgili bir mektup yaz düştüğün durumu anlat timur hocanın dikkatine diye faks çek

hakkın yerde kalmasın

dilek hanım bana da ücretle ilgili sallamıştı

seni anlıyorum

umarum kendin için en iyi kararı verirsin

kendine ii bakkk=)

eslemsena rumuzlu arkadaşım bana özel mesaj göndermişsin ama yorum sayım 100 olmadığı için sana cevap yazmama izin vermiyor site

bana özel mesajla veya buaradan e-mail adresini verirsen sna hazırladığım cevabı göndereceğim

mail yolu ile Timur bey e ulaştım ertesi gün telefonda görüştük.yanlış anlaşılma olduğunu

pelenaycım peki neye karar verdin

gitcek misin kliniğe yksa başka bi yere mi karar verdin

tez zamanda dileğine kavuşman dileğiyle,

hangi kliniğe gidersen git çekinmeden danışabilirsin süreçle ilgili bana

bol şans=)

merhaba arkadaşlar, gürkanda tedavi olan arkadaşlar sizlerden bir konuda bilginizi almak istiyorum.atv kanalında 07.04.2010 tarihli akşam haberlerinde gürkan bey geliştirdiği bir yöntemden bahsetmişti.kişiden aldığı kanı işlemden geçirip artı vitamin ve hormon yükleyerek bunu embriyo transferi esnasında rahim içerisine aşımı artık embriyoyumu bunda geliştirerek transfer yapıyormuş ve tutunma yüzdesi oldukça yüksekmiş bu tedaviyi olan hastalarlada röpörtaj yapmışlar.hasta yaşı sorun değilmiş.bu tedaviden haberi olan veya yaptıran varmı? veya şuan gürkan beyde tedavi olanlar bu konu hakkında detaylı bilgi alıp burada paylaşabilirmi.. bu klinikte tedavi ücreti ne kadar? tedaviye yumurta takibi arasında yapılan tahliller dahilmi? ilaçları alırken anlaşmalı oldukları eczane varmı indirimli alabildinizmi? ve bu yeni yöntemden ne kadar ücret alıyorlar lütfen beni bilgilendirirmisiniz.
3. tüp deneme için merkez araştırıyorum. yardımcı olusanız sevinirim.bu yolda çaba gösteren herkese rabbim en kısa zamanda bebeğine kavuşturur inşaallah...

merhaba arkadaşlar, gürkanda tedavi olan arkadaşlar sizlerden bir konuda bilginizi almak istiyorum.atv kanalında 07.04.2010 tarihli akşam haberlerinde gürkan bey geliştirdiği bir yöntemden bahsetmişti.kişiden aldığı kanı işlemden geçirip artı vitamin ve hormon yükleyerek bunu embriyo transferi esnasında rahim içerisine aşımı artık embriyoyumu bunda geliştirerek transfer yapıyormuş ve tutunma yüzdesi oldukça yüksekmiş bu tedaviyi olan hastalarlada röpörtaj yapmışlar.hasta yaşı sorun değilmiş.bu tedaviden haberi olan veya yaptıran varmı? veya şuan gürkan beyde tedavi olanlar bu konu hakkında detaylı bilgi alıp burada paylaşabilirmi.. bu klinikte tedavi ücreti ne kadar? tedaviye yumurta takibi arasında yapılan tahliller dahilmi? ilaçları alırken anlaşmalı oldukları eczane varmı indirimli alabildinizmi? ve bu yeni yöntemden ne kadar ücret alıyorlar lütfen beni bilgilendirirmisiniz.
3. tüp deneme için merkez araştırıyorum. yardımcı olusanız sevinirim.bu yolda çaba gösteren herkese rabbim en kısa zamanda bebeğine kavuşturur inşaallah...

merhaba bu yöntemi duydum bana uygulanmadı ama benimle aynı transferi olan bazı arkadaşlara uygulandığını ve başarılı olduğunu biliyorum..gürganla ilgili sayısız yorumum war tekrar yazmama gerek yok bu yüzden. benim nickime tıklarsa yazdığı mesajlar diye bi şi göreceksin onu tıklarsan tüm mesajlarımı görebilirsin...son derece ayrıntılı yorumlar yaptım...1 aşılama 2 tüp bebek yaptım orda...ve memnuniyetimi anlatacka kelime bulamıyorum...allah timur ve aygül hocadan ve ekibinden razı olsun...canım rakamları hatırlamakta çok başarılı değilimdir ama sanırım tedaviye 3 veridk...ilaçlara da sanırım 1 ile 1.300 arasında bir şey verdik..SGktan yararlandık (son kez). anlaşmalı eczanelerinin görevlisi klinikte duruyo hemen alıyosun ilacını...Bir kez muayane parası verdik 350 (sperm testi dahil miydi emin değilim). sonra 3 mlyrı muhasebeye verdik. ilaç parasını eczane görevlisine verdik. sadece yumurta toplama günü aneztezi parası verdik emin değilim kaç liraydu 150- 200 gibi bi şiydi sanırım. İğneler başladıktan sonraki yumurta kontrollerinde hiç para vermedik. Allah yardımcın olsun canım...Benim bebeğim 10 haftalık...Allah ilk kan testinin olumlu sonucunu telefonda öğrendiğim gün yaşadığım o çılgın mutluluğu sana da yaşatsın....Sanırım hayatımın en anlamlı ikinci günydü, düğünümden sonra, üçüncü en anlamlı günü de bebeğimi kucağıma aldığım gün olacak...:nazar::nazar:
not:

merhaba bu yöntemi duydum bana uygulanmadı ama benimle aynı transferi olan bazı arkadaşlara uygulandığını ve başarılı olduğunu biliyorum..gürganla ilgili sayısız yorumum war tekrar yazmama gerek yok bu yüzden. benim nickime tıklarsa yazdığı mesajlar diye bi şi göreceksin onu tıklarsan tüm mesajlarımı görebilirsin...son derece ayrıntılı yorumlar yaptım...1 aşılama 2 tüp bebek yaptım orda...ve memnuniyetimi anlatacka kelime bulamıyorum...allah timur ve aygül hocadan ve ekibinden razı olsun...canım rakamları hatırlamakta çok başarılı değilimdir ama sanırım tedaviye 3 veridk...ilaçlara da sanırım 1 ile 1.300 arasında bir şey verdik..SGktan yararlandık (son kez). anlaşmalı eczanelerinin görevlisi klinikte duruyo hemen alıyosun ilacını...Bir kez muayane parası verdik 350 (sperm testi dahil miydi emin değilim). sonra 3 mlyrı muhasebeye verdik. ilaç parasını eczane görevlisine verdik. sadece yumurta toplama günü aneztezi parası verdik emin değilim kaç liraydu 150- 200 gibi bi şiydi sanırım. İğneler başladıktan sonraki yumurta kontrollerinde hiç para vermedik. Allah yardımcın olsun canım...Benim bebeğim 10 haftalık...Allah ilk kan testinin olumlu sonucunu telefonda öğrendiğim gün yaşadığım o çılgın mutluluğu sana da yaşatsın....Sanırım hayatımın en anlamlı ikinci günydü, düğünümden sonra, üçüncü en anlamlı günü de bebeğimi kucağıma aldığım gün olacak...:nazar::nazar:
not:

sağol canım,inşaallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın:-))) rabbim bizleride sevindirir inşaallah. kaç yaşındasın ? sizde sorun neydi? kaç yıldır bebek için tedavi oluyordunuz? 10 yıllık evliyim 8 yıldır bebek tedavisi oluyorum bende 7 kez aşılama ve 2 tüp denemesi tüpler negatif sonuçlandı.aşılamanın birinde hamile olduğumu öğrendim ama düşükle sonuçlandı.bir kezde kendiliğinden tedavisiz hamile kaldım ondada kalp ve kese görüldü 8,5 haftalık düşükle sonuçlandı. üzerinden 5yıl geçti ama hala hamilelik yok.dediğim gibi şimdi 3.tüp için bakınıyorum.bu haberi daha öncede duymuştum ama reklam diye gitmeye cesaret edemedim.sende neden uygulanmadı gerekmi görmediler? neyse bebeğine kavuşmuşsun inşaallah rabbim kucağına almayıda nasip edecektir.sağlıcakla kal

dileklerimiz karşılıklı canım...

ben 32 yaşındayım eşim 34

eşimin kullandığı ve bırakma lüksüne sahip olmadığı bir ilaç nedeniyle sperm sayısı 5-6 falan

bu nedenle yaptık...

darısı senin başına

dediğim gibi rumuzun üstüne tıkla forumdaki cevaplarımda ayrıntılu yorumlarımı bulacaksın

başka sorun olursa da sakın çekinme olur mu

hoşçakalll

o tedaviyi bana neden uygulamadılar inan hiç bilmiyorum

mutlaka bir bildikleri vardır ama

dediğim gibi ciddi bir ekip çalışması ve çok yönlü bir karar verme mekanizması war gürganda...

merhaba,
36 yasımdayım ve 2 senedir bebek için ugrasıyorum. GeÇen sene subat ayında basarısız bir tüp bebek deneyimi gecirdim. simdi yeniden tedavi olmayı istiyoruz. Istanbul Avrupa yakasında tavsiye debileceginiz merkezler neresi?

X