Güzel evim..Mutlu evim...Huzurlu evim...

ah canım benım yenı evınde mutlu huzurlu saglıklı ve bol bebişli günler dılerım sana.cok seker perdelerın yaaa bayıldım mutfagında harıka.eksıkler hayat boyu bıtmez.sen mutlu olda gerısı bosss

Hayırlı olsun denef abla..Güle güle, huzurla, iyi günlerde mutlulukla oturun inşallah...
En kısa zamanda bebeklerinin ağlama sesleriyle dolsun inşallah..(hayırlı ağlamalar)
Çok güzelmiş evin..Bende mutfağını çok beğendim..Bide salonunun cam şeklini, perdeni..
Hayırlı olsun inşallah evin..
Allah tüm isteyenlere nasip etsin hayırlı bir ev inşallah..

salonum...

img3206nc6.jpg

img3210qg9.jpg

salonumdaki tülümü haydeç ablam yaptı.el emegi göz nuru...ellerine saglık ablam...

antre...
img3218kz0.jpg

zevkle yemek yapabileceğim huzurlu mutfakım...
img3219zv1.jpg

img3222hu4.jpg

oturma odam...
img3223qb5.jpg

:

evin çok güzel olmuş kankim güle güle ve huzurlu bir şekilde otur canım
allah mutluluğunuzu artırsın

Canım benim hayırlı olsun evin çok güzel olmuş allah mutlu mesut oturmayı
nasib etsin bebeklerin o antrede koşuşsun inş perdelerinde çok şık
ama dantelmi yoksa boncukmu çıkaramadım anneme göstercem ama
anlamaz garibim herşey harika güle güle otur öptüm canım...

Allah huzurlu ve mutlu günler geçirmeyi nasip etsin evinde. güle güle otur.

canım güle güle otur evinde mutlulukla huzurla inşallahhhh herşey çok güzel önemli olan zaten senin olması değil mi eksiğim var diyorsun haklısın canım bu sıcacık eve bir yaramaz lazım en büyük eksiklik bu bence umarım ilk önce ona sahip olursun hayırlısıyla inşallahhhhhhha.s.

sobana bayıldım bizimde vardı nası ısıtırdı odayı cayır cayır, üstünde sabahları çaydanlık olurdu kahvaltı yaparken sıcacık çayı içerdik, kış akşamlarında en zevkli şeyde sobanın üstünde pişen kestaneydi...

eski günlerime gittim geldim yaww:1hug:

güle güle otur canım.çok güzel evim tertemiz derli toplu.rabbim isteyen herkesi ev sahibi yapsın inşallah amninn

canım kendi evinde huzurla mutlulukla sağlıkla otur inşallah allah evi olmayanlara da nasip eder inşallah bende dahil kiracı değilim ama ev kaynanam olacak cadının bende biran önce kendi evime kavuşmayı hayal edenlerdenim :KK43:(

Sagligin ve huzurun yerindemi, bundan büyül zenginlik yokdur, bak evini dösemisin, eksiklerde öyle böyle biter ve yenileri cikar:)))))
mutlu ve huzurlu ol insallah.

canım evinde huzurla mutlulukla otur inşallah..
bu arada ben perdeleri çok beğendim.bana anlatır mısın nasıl yaptığınızı?

canım benim evin gerçekten cok guzel ve huzur dolu... Rabbim o evde huzurlu sağlıklı cocuk sesleriyle dolu mutlu uzun ömürler versin canım...

güle güle otur deneficiğim evinde..sonsuz mutluluklar sana...

evin çok güzel ablam huzur dolu belli.inşallah yeni evinde rabbim sana bebiş de nasip eder.ağız tadıyla ormanız nasip olur inşallah .allah yeni evinde mutluluğunuzu ve sağlığınızı eksik etmesin.

bu arada evinde ilk gözüme çarpan perdelerin oldu ne güzel olmuş öyle haydeç ablanında ellerine emeğine sağlık.evinde özellikle şurası güzel diyemiyecem çünkü evin heryeri çok güzel.
eşyalar eski demişsin boş versene eskiyi yeniyi allah sağlık versin önce .eşyalar zamanla yenilenir ablam .

canım ablam evin hayırlı uğurlu olsun neşesi bereketi daim olsun inşallah

eksiği olsun yokluğu olsun ama senin evin olsun be güzelim en önemlisi o .. zamanla her türlü eşyan olur bunların hiç bir önemi yok:)

canım denefim evin çok güzel hayırlısıyla mutlu mesut olduktan sonra gerisi boş..bu dünyada gelip geçiciyiz..herşey araç ..eksikler olucak tabii.allahım eksiklerimizi bitirmesin..bebişinde geldimi tamamlanıcak inşşş hayırlısıyla canım..güle güle otur hayırlı olsun canım...

X