Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

Merhaba, bn bepanthen kremle e vitamini kapsülü karıştırıp göz altlarıma uygulamak istiyorum. Szce 1 tüp kreme kaç kapsül sıkmalıyım acaba , karar veremedim, fikri olanlar paylaşırsa sewinirim:)

ben 3 tip bepanthen krem varya onları kapıştırdım içine e vitamini ampulü bir kapakta kayısı çekirdeği yağı koydum karıştırıp krem kutusuna boşalttım...bunuda bana kullanan biri önermişti cildide çok güzeldi..kullandım biraz pek değişiklik göremince bıraktım ama yumuşacık yapıyordu tüylenme olucak diye korktum aslında bepanthen krem yapıyor diyorlar.

Sivilceler için en iyi ürünlerden biri bu aralar duyduğunuz Pembe Maskedir Bu ürün sanatçıların özellikle dizi oyuncuların aşırı kullanılan kozmetikler sonucu cildlerindeki sivilce ve bozukluklar için kullanıp problemlerini giderdikten sonra çok popüler olmuştır.

Bu üründe salyangoz kremi gibi 2 tip üretilmektedir.Herbal ve Normal siz Herbal Pembe Maske ürünlerini almalısınız hem çok daha etkili hemde üretim tekniğinden dolayı çok daha doğaldır.Her Marka 2 tip üretmeltedir. Önerim heryerde satılan bir ürün olduğundan almadan önce fiyat karşılaştırınız zira ben çok farklı fiyatlara rasladım

evet gayet iyi bir karışım bu katılıyorum.
ancak şunu belirtmekte fayda görüyorum. madecassol un bir yan etkisi olmayacağından bahsetmişsiniz ancak şöyle bir etkisi var; cilde fazla uygulandığında cildin yanmasına ve tahriş olmasına sebep oluyor. içinde güçlü maddeler olduğu için oluyor bu. zira az miktarda kullanmak fayda sağlar. ayrıca her gün kullanım için uygun değil. sonuçta bunlar tedavi edici kimyasal maddeler. asla günlük cilt bakımı için kullanılmaz!... cildin kendi kendini yenileyen bir dengesi vardır. o dengeyi bozarsanız sürekli cilt bu ilaçlara ihtiyaç duyar yoksa!...

tekrar söylüyorum madecassol izlerden kurtulmak isterken tahriş edebilir. özellikle hassaslaşmış tahriş olmuş deformasyonların daha da yanmasına sebep olduğundan dolayı tahrişli bölgenin acısı ve hassasiyeti azaldıktan sonra uygulanmalıdır. nacizane tavsiyem sevgiler...

kızlar bende bu tarifi burada gördüm ve uyguladım evet ilk zamanlar cildiniz güzelleşiyor doğru ama sonra yüzde kıllanma yapıyor kesinlikle uzak durun derim

Zaten Madacasolll Leke Için Krem Fiyati 6 Ytl. Bepanten Krem Ve Merhem 2,50 Ytl Sizi Zorlamazz

Madacasolll ve Bepanten sadece kremi denemiştim bende. cilt uzmanına gitmiştim. ama bi değişiklik yok ilk başlarda oldu gibi ama yine aynı hale döndü gün geçmeden. sana nasıl yaradı anlamadım cilt tipi farklı herhlde bnm yaglı çok.

kızlar bende bu tarifi burada gördüm ve uyguladım evet ilk zamanlar cildiniz güzelleşiyor doğru ama sonra yüzde kıllanma yapıyor kesinlikle uzak durun derim

bence tüylenme yapması önemli degil yaa lekeler gitsinde,tüyler kolay yani ...ince ince tüylerdn bişey olmaz saç gibi kıllar çıkmıcak sonuçta :)

bu karışımı bende deniycem yaa karar verdim ,tüylenmeymiş falan hiiiç umrumda degil :) en fazla ne kadar tüylenebilirki :KK8:

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

bencede doğrudur.şöyle ki 3-4 ay belki daha fazla zaman önce yüzümde bir sivilce çıktı.tam sönüyordu ki ben farkında olmadan duş alırken oraya kese vurdum :KK43: içine kaçtı gibi bişey oldu...epey zaman bekledim geçsin diye ama geçmedi en son annem madacasoll sürdü.şimdi bayağı küçüldü.epeydir sürmüyorum(1 ay kadar) ama yine sürücem...işe yarıyor gerçekten.bepantende besleyici zaten...

madecassolu sadece lekeli yere mi sürüyorsun.ben 3 gecedir sürüyorum ama henüz bür değişim yok.kaç gün sürer bu değişim.

kuru cilde sahip olanlar bepantene merhemi,yağlı cilde sahip olanlar kremini tercih etmeliler.ben 3 gündür madecasolu deniyorum.ama bir değişiklik yok.ama e vitamini aldım ve kullanıyorum.onun bir zararı olacağını düşünüyorum.

yalnız soyle bır durum var bunlr dogrudaaa bepanten tuylenmede yapıyorr.. banada bırı onermıstı kullandımm sarı sarı mınk tuylenme oldu yuzumdeee... bende bıraktımm. daha once hıc tuy vs yoktu bı hormon bozuklugumda yok .. ama kullandnzda ters bır durum olmadysada devam edın tabıkııı

Hay ağzına sağlık ''güzellik uzamanı'' nın.
Peki dedimi acaba, suratınız filerunun ki gibi kan kırmızısı sivilcelerle dolup taşar, yüzünüzz gözükmez diye.

bepanten krem kullandım, zaten tüylerin kalındı arttırdı. dikkat edin derim

Merhaba, bn bepanthen kremle e vitamini kapsülü karıştırıp göz altlarıma uygulamak istiyorum. Szce 1 tüp kreme kaç kapsül sıkmalıyım acaba , karar veremedim, fikri olanlar paylaşırsa sewinirim:)

Bunca zamanı boşa geçirip sonuç alamamanıza üzüldüm, bephanten çok yağlı göz altlarınıza yağ bezeleri oluşabilir, cildin en hassas ince yeri:KK20:
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html
İnceleyin bakalım kızlar:KK1:

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

Ben bepanthen kremi uzun süredir tek başına nemlendirici olarak kullanıyorum ve tüylenme problemi yaşamadım. Ben de güzellik uzmanından almıştım bu öneriyi. Bepanthen merhemi değil kremini kullanmalısınız ama, özellikle öyle tembih etmişti bana uzman hanım. Yumuşacık, ışıl ışıl ve bebek gibi bir cildim oldu sayesinde. Ama kullanımda şuna dikkat ediyorum mutlaka; HEr gece yatmadan önce sebamed compact ile cildimi temizliyorum ve bepantheni öyle sürüyorum. Buna göz çevrem ve göz altlarım da dahil. Denildiği gibi göz altlarımda beyaz yağ noktaları oluşmadı. Ayrıca tavsiye ettiğim bütün arkadaşlarım memmnun kaldılar. Bu kez e vitamini eklemeyi deneyeceğim. Bepanthen ampul yerine evicap 400 kapsülü öneriliyor ampul değil.Ampul olan saç güçlendirmek için kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Ayda 3 hafta günde 2 kez bepanthen kremi kullanıyorum. 1 hafta hiç kullanmıyorum ve nemlilik devam ediyor.Benim deneyimlerim bu şekilde...Umarım yardımcı olur...

kızlar bilg,n,ze madecasol krem kıl köklerini uyarıyo ve tüylenme yapıyor.nette bile dolaşın lk bu yazıyo bu kremle ilgili:KK50:

Yani sirf bepanthen kreminimi sürcez yüzûmuze ?

X