Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
onarıcı ama ağır kremler bunlar, ayrıca onarılmaya ihtiyacı olmayan cilt içinse fazla yorucu...
ayrıca yağlı ciltler içinse ekstra ağır..
ha nasıl bu kadar kesin konusuyorsun derseniz vakti zamanında denemiştim, ne yazık ki :)
cildim karma ve hassas, yüzümdeki sivilceleri, yağ bezelerini ve sarı tüylenmeyi geçirene kadar anam ağlamıştı...
yapmayın, herşey herkese iyi gelmez...

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

merhaba canım ben madecassol kullanıyorum zaten benimde cildimde hem sivilce hemde sivilce lekeleri var madecassolu uzun zamandır kullanmıyordum 2 gün önce tekrar başladım ben kremleri karıştırınca bozulma riskini merak ettim ne kadar süre dayanır gerçekten korkmadan uygulayabilirmiyim sonuçta 3 kremi karıştıracagız biraz tereddütte kaldım

Merhaba arkadaşlar, 20 gün boyunca sadece akşamları 21:00-02:00 arası sadece akşamları uyguladım. Sonuç harika doğum lekeleri ve güneş yanığı ve güneş lekeleri vardı sadece 20 gün düzenli kullandıktan sonra hepsinden kurtulmak mümkün,ayrıca hiç bir yan etkisi yok tüylenme yada başka bir yan etki yapmıyor içersinde kansorejen bir madde de bulunmuyor ritha bitkisinden yapılmış olması en önemli özelliği bence , sadece pişmanlığım uygulamaya başlamadan önce keşle cildimin ve yüzümün fotoğrafını çekseydim oldu. Düzenli kullanın mutlaka sonuç alırsınız. Doğum lekelerinden, çillerinden yakınanlar.. ben kullandım memnun kaldım sizlere de tavsiyem olan bu ürün tamamen organip olup zamanla büyük oranda azalma sağlayacaktır.Ürün adı ersağ renk açıcı krem güneş kremiyle de kullanılırsa destek edilmiş olup daha da koruyucu olur.

$ersað renk açýcý krem.jpg $ersað renk açýcý krem.jpg

merhaba canım ben madecassol kullanıyorum zaten benimde cildimde hem sivilce hemde sivilce lekeleri var madecassolu uzun zamandır kullanmıyordum 2 gün önce tekrar başladım ben kremleri karıştırınca bozulma riskini merak ettim ne kadar süre dayanır gerçekten korkmadan uygulayabilirmiyim sonuçta 3 kremi karıştıracagız biraz tereddütte kaldım

ya birşeyi çok merak ettim yüzdekiler için söylenmiş hep fakat benim sırtımda siyah siyah lekeler var kir gibi aynı ama sürtüyorum sürtüyorum çıkmıyo kir değil belli ki :) rengini açabilir mi acaba ?

bunu bana cilt doktoruda verdi.
lekelere iyi geliyo sabah akşam sürüyosunuz.

ya birşeyi çok merak ettim yüzdekiler için söylenmiş hep fakat benim sırtımda siyah siyah lekeler var kir gibi aynı ama sürtüyorum sürtüyorum çıkmıyo kir değil belli ki :) rengini açabilir mi acaba ?

hamama git kese yap bişicik kalmaz canım :) kesinlikle duş jeli kullanma bildiğin sabun banyo sabunu kullan ve ssonrasında kuruluk olmaması için losyonunu unutrma ama kese hamam şart ayda bi :):KK52:

ya ben bu kadar cahilce birşey görmedim. bunu bir doktorun demiş olması imkansız zira bepanthen tüylenmeyi artırır. sakın ola fazla sürmeyin yüzünüzde kıl gibi olmasa da acayip tüy yapar. sadece cilt hastalığı olan bölgeye gereken ölçüde sürülür bepanthen ve nevileri.

çok istiyorsanız iki gecede bir olmak kaydıyla bir e vitamini kapsülünü sürün yüzünüze elinize mis gibi hem vitamin ihtiyacını dışarıdan desteklemiş olursunuz hem de yaşlanma belirtilerinin önüne geçersiniz. günde max. 400 ünite e vitaminini geçmeyin eğer ağızdan da içerseniz.

bu üçlü karışımı çok merak ettim burada bulunan bütün yorumları okudum denemeye karar verdim..bir haftadır uyguluyorum inanılmaz güzel.. merak edip tüylenme yapıyor diye vazgeçenler için yazıyorum, o çok pahalı kremlerden çok çok güzel yok böyle bişey ya..sırf memnuniyetimi belirtmek için üye olup yorum yapıyorum

Ben de yaptım bugün bu karışımı. Ama bepanten krem yerine bepantol el yüz için olanı aldım. Bepantol el yüz, bepanten plus, mesicassol . Bir hafta deneyeceğim sonuçları yazarım

Zaten Madacasolll Leke Için Krem Fiyati 6 Ytl. Bepanten Krem Ve Merhem 2,50 Ytl Sizi Zorlamazz
Ne zamanlari suruyosun
Sadce gece yatmadan mi ne zaman ?
Bide ölculerini verirmisin bi kaba ne kadar koyucam😍

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim
Aslında bildiğimiz kremler zararı olcağını sanmıyorum

Ben de yaptım bugün bu karışımı. Ama bepanten krem yerine bepantol el yüz için olanı aldım. Bepantol el yüz, bepanten plus, mesicassol . Bir hafta deneyeceğim sonuçları yazarım
Sonuçlar nasıl devam ediyormusunuz

X