Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Bepanten merhemide ayrı olarak ekleyeceğiz değilmi canımcım.Yanlış olmasın alıyorum bugün

iyi günler arkadaslar yazılarınızı okudum dabu önerdiğiniz bakım işleminde yaglı cilt ve ya normal cilt ayrımı var mıdır?yoksa her cilte uygulanabilir mi...tesekkür ederim simdiden:)

Canimcim Bak şimdi Hepsinden Yarim Tüp SIk Boşalt Kariştir Iyice Bukadar

Kozmatik ürünü Değil Demiş Arkadaşimizin Biri Peki Siz Kozmatik ürünlerin Içinde Neler Olduğunu Biliyormusunuz Neyle Neyin Karişimi Olduğunu Biliyormusunuz Ben Paylaşmak Istedim Aklinizda Soru Işareti Kalan Arkdaşlar Eczaneye Sorabilirsiniz Zarari Varmi Diye Ben Sordum Gayet Iyi Dedi Ve Bana Bu Formülü Yazdiran Güzellik Uzmanii zaten eğer kadının art bir niyeti olsa bana pahalı ürünlerinden satmak isterdiki zaten alacaktım bana dediği bukadar pahalı ürün alıyosunda sanki yarıyormu işe bak sana karışım tarifi vereyim aldıklarından binkat iyi dedi yani yapıp yapmamak size kalmış arkadaşlar

canım onu sormadım ama yüzümde eskiden kalan 2 3 tane sivilce lekesi var ona iyi geldiğinide söylemişti

edanazz çok teşekkür ederim canım bugün gidip alıcam bakalım.. sonucunu paylaşırım sizlerle:))

Kozmatik ürünü Değil Demiş Arkadaşimizin Biri Peki Siz Kozmatik ürünlerin Içinde Neler Olduğunu Biliyormusunuz Neyle Neyin Karişimi Olduğunu Biliyormusunuz Ben Paylaşmak Istedim Aklinizda Soru Işareti Kalan Arkdaşlar Eczaneye Sorabilirsiniz Zarari Varmi Diye Ben Sordum Gayet Iyi Dedi Ve Bana Bu Formülü Yazdiran Güzellik Uzmanii zaten eğer kadının art bir niyeti olsa bana pahalı ürünlerinden satmak isterdiki zaten alacaktım bana dediği bukadar pahalı ürün alıyosunda sanki yarıyormu işe bak sana karışım tarifi vereyim aldıklarından binkat iyi dedi yani yapıp yapmamak size kalmış arkadaşlar

arkadaşım ben formun heryerinde dermokozmetik yani eczanede satılan kozmetik ürünlerini kullanın derim çünkü içerikleri günlük kullanıma daha uygundur ve çok sıkı denetimden geçerler.ama bir ilacı günlük kullanmak??bu enteresan işte.bir de savunuorsun arkadaşım sen ilaçların daha mı zararssız şeyler olduklarını zannediorsun?dermatologlar bepanten kullanımını yararsız,hereksiz görüyorlar diorum en başta benim DOÇENThocam ki ben kendisine sorarım böyle şeyleri.bilmediğimiz konularda ahkam kesmeyelim ltfn bir dermatologdan ii mi bileceksin ?veya eczacı veya güzellik uzmanı?alın nemlendirici sürün cildinize makbuldur.YAN ETKİSİZ İLAÇ YOKTUR!!medacassol gibi bir ilaç ki soyucu özelliği var hergün kullanmak ne kdr doğrudur?güneş lekesi yapmaz mı?bir ilaçla kozmetik nasıl karşılaştırılabilir!!

ne kadar süre kullandın canım sen bendede biraz sivilce izi var

Benim kimyager çok sevdiğim bir arkadaşım var.Bana her zaman der,en iyi cilt yumuşatıcısı saf gliserin,en iyi şampuan arap sabunudur diye.Şaşırtıcı evet biliyorum,ben de saçımı arap sabununa emanet etmem mesela.Ama biz kadınlar nedense para ödeyerek aldığımız minik kavanozlara daha önemliymiş gibi bakıyoruz.Madecassolun mucizevi yönünü çok iyi biliyorum.Bu formülü denemekten ne çıkar.ilk fırsatta deneyeceğim,çok sağol canım.

evet bepanten merhem bepanten krem madacasoll hepsini karıştı tatlım

sivilce ve sivilce lekesi olanlar sivilce kremleri cildi kurutup soyduğu için cilt gözenekleri acayip derecede açılıyor çok kötü bende sivilce olan yere sabun sürüyorum yıkamadan bırakıyorum ertesi gün kuruyor sonra gece bu karımı sürüyorum çok faydasını gördüm arkadaşlar

neyse arkadaşlar 3 kilo fazlam var bugün lahana çorbası diyetine başlıyacağım aldım tüm malzemeleri :)

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

canım öncelikle bilgilerin için çok teşekkür ederim.bepanten zaten lekeler için çok önerilen bir ürün bütün lekelere iyi, geldiğini bana eltim söylemişti kendisi güzellik uzmanı.niveanın göz altı kremi pek işe yaramıyor ama e vitamini tek kelime ile mükemmel ben uzun bir süre saçıma özellikle cildime kullandım yumuşacık yapıyor cildi ve uçuklara küçük yaralara çok iyi geliyor.zaten e vitaminin içeriği zeytin yağı o sebepten korkmadan kullanabilirsiniz arkadaşlar.tecrübeli olarak öneriyorum:teytey:

sivilce ve sivilce lekesi olanlar sivilce kremleri cildi kurutup soyduğu için cilt gözenekleri acayip derecede açılıyor çok kötü bende sivilce olan yere sabun sürüyorum yıkamadan bırakıyorum ertesi gün kuruyor sonra gece bu karımı sürüyorum çok faydasını gördüm arkadaşlar

slmlar dun eczaneye gittim ve bana bepanten diye krem yok dediler sadece bepantol kremi var dediler ve malum hamile oldugum icin madascol olan kremi ilk uc aylik hamile kullanamiyormus simdiz nasil yapmam gerek bepantol mu almaliyim

canım bepanten nasıl olmaz yaa başka eczaneye gitseydin bepanten plus krem bepanten merhem madacasoll şaırmış galiba o eczane

madocosoll dan emin değilim ama teyzemin estetik doktoruda (ünlü bir estetistyen) bana 1 bepanten plus kremin içine 5 damla kayısı çekirdeği yağı, 3 damla havuç yağı,3 damlada e vitamini ampulü karıştırıp sadece bunu kullan tonik olarakta gülsuyu kullan demişti üstelik cildim karma ve sivilcemde var maşallah lekemde.hemde gündüz ayrı gece ayrı bilmemne uğraşma paranıda sokağa atma demişti.madocosollun sürekli kullanımı ne kadar doğru şüpheliyim ama bepanten den zarar geleceğini düşünmüyorum.Türkiyede her dermatolog ayrı bişey anlatıyo.ben 2 aydır bu doktorun önerisini uyguluyorum arada sırada kil maskesi yapıyorum şu an ne siyah noktam var nede sivilcem.

madocosoll dan emin değilim ama teyzemin estetik doktoruda (ünlü bir estetistyen) bana 1 bepanten plus kremin içine 5 damla kayısı çekirdeği yağı, 3 damla havuç yağı,3 damlada e vitamini ampulü karıştırıp sadece bunu kullan tonik olarakta gülsuyu kullan demişti üstelik cildim karma ve sivilcemde var maşallah lekemde.hemde gündüz ayrı gece ayrı bilmemne uğraşma paranıda sokağa atma demişti.madocosollun sürekli kullanımı ne kadar doğru şüpheliyim ama bepanten den zarar geleceğini düşünmüyorum.Türkiyede her dermatolog ayrı bişey anlatıyo.ben 2 aydır bu doktorun önerisini uyguluyorum arada sırada kil maskesi yapıyorum şu an ne siyah noktam var nede sivilcem.

canım bu verdiğin tarifi akşam yatmadan öncemi uyguluyorsun???

ben madecassolu kullanıyorum suanda o bıle cok etkılı yaa lekelere ve sıvılcelere kullanıyorum ben

X