Hamam Otu Yagi kullananlar

sahte olanları varmış bunun.. numara sorgulatabiliyomuşsun acaba sahte mi diye.. ay merakla bekliyorum sonucunu..:21: ama gene de güvenemiyorum :KK14:

bende arkadaşlarımdan duydum . onlar araştırıyorlardı tüylerden kurtulma yöntemlerini .. dediler ki 6 kutusu 74 lira bizde iki arkadaş alıcaz 3 - 3 paylaşıcaz denicez dediler .. bende düşündüm hesapladım zaten agda için aldığımız malzeme aylık 20 lirayı buluyo bu da 6/74 kutusu 12 liraya felan geliyo .. bende dedim kızlar bende alayım sizinle onlarda dedi ki o zaman 2 tane 6 li alalım 4-4 bölüşelim .. artık öle yapıcaz bi kaç ay kullanalım bakalım umarım işe yarar yaramazsa paraya değilde hevesime üzülücem artık kurtulmak istiyorum ilk defa güvenip bi şey denicem bu konuda .. bakalım yaşıcaz görcez .. bu arada benim emzirdiğim bebeğim var arakadaşlarında hamile kalma çabaları var o yüzden onuda araştırmışlar ne emzirene nede hamileye bir zararı yokmuş .. bi de doğal bi ürün diyolar zaten .. ben i sıkıntı olacağını düşünmedim .. paylaşayım istedim :)

deneyebildin mi rabbish..

aman diyorum kızlar üniversitedeyken denemiştim ooyyyy o ne koku tüy dökücü kremden farkı yok benim kullandıgım tozdu slandırıp sürüp bekliyorsun şu veetler gibi faydasız yani..

bir grup kadın hamam otuyla epilasyon yaparken kokudan zehirlenip hakkın rahmetine kavuşmuşlar diye bir haber okumuştum internette bundan en fazla 1 yıl önce, ama bu missdance in de dediği kokusu çok kötü olan toz halinden zehirlenmişler muhtemelen ve aşırı kullandıkları için olsa gerek!

Ben de alıp denemek istiyorum ama daha beter kıllar çoğalacak diye korkuyorum, çünkü ben şu epilamor denen müsibeti kullandıktan sonra kıllarım nerdeyse bir maymun kadar çoğaldı, adamları dava etmek istiyorum elimde delilim yok, daha önceden kıllarımın daha az olduğunu ispat edebileceğim fotoğrafın olması lazımmış, bu hale geleceğini bilsem hiç kullanmazdım ki, aptal mıyım o kadar, maymun gibi olacağımı bile bile kullanayım değil mi ama!!! işte bu yüzden işe yaramasa bile çoğalmayacağından emin olsam alırım çünkü hiç pahalı değil!

Son düzenleme:
arkadaşlar bende bu yağı deneme istiyorum hamam otu tozunu kuulanıyorum ve sonuç alıyorum ön yargılarım vardı tozu kullanmadan önce çünkü ünv yıllarında yine toz kullanmıştım ve jilletten bir farkı yoktu ama bu daha farklı ben memnun kaldım yağını kullanan varsa sonuçları bekliyorum

benim hamamotu yağım geldi kızlar dün akşam bıyıklarımda denedim kokusunu merak edenler koku yok gibi birşey..cok ama cok hafif bir yanma oldu sanki sürdüğümde hepsi bu bakalım tüyler çıkarken etkisi farkedilecekmi..

canım bnde sipariş verdim yarın gelcek inşallah cuma günüde denemeyi düşünüyorum ama sitesinde okudugum kadarıyla yüzde kullanılmıyomus ya yüz bölgesinde pek etki etmiyomus ve diger bölgelere göre de cok hassas oldugu için tahriş edebiliyomuş :KK43::KK43: yüz bölgesinde bi etkisi yokmuş yani acık acık yüzde kullanılmaz yazmıslar :KK43:

canım bnde sipariş verdim yarın gelcek inşallah cuma günüde denemeyi düşünüyorum ama sitesinde okudugum kadarıyla yüzde kullanılmıyomus ya yüz bölgesinde pek etki etmiyomus ve diger bölgelere göre de cok hassas oldugu için tahriş edebiliyomuş :KK43::KK43: yüz bölgesinde bi etkisi yokmuş yani acık acık yüzde kullanılmaz yazmıslar :KK43:

canım ben hiç okumadım yüzde kullanılmaz diye.. kullandım vallaa:::) aman öyle zarar vericek bişey değil zeytinyağı gibi.
seninde yağın hayırlı olsun şimdiden deneyip sonuçlarını bildirelim bakalım buraya
ben bıyıklarımda şimdilik farkı ayırt edemedim kollarımda denedim onun sonucunu bekliyorum..

bir şişesi tüm bacak ve kollara ne kadar süre yeter acaba yada yetermiki acaba :) alanlar bi bilgi verirse sevinirim epilasyondan sonra bi kaç gün sürmek gerkeiyo sanırım ben kollar bacaklar için düşünüyorum işe yararsa ama küçük bi şişedir o şimdi :44:

Kızlar sipraiş verenler sonucları yazsın ona göre denemek istiyorum bende :)) umarım başka bir şeye gerek kalmaz bi umutt :)

bir şişesi tüm bacak ve kollara ne kadar süre yeter acaba yada yetermiki acaba :) alanlar bi bilgi verirse sevinirim epilasyondan sonra bi kaç gün sürmek gerkeiyo sanırım ben kollar bacaklar için düşünüyorum işe yararsa ama küçük bi şişedir o şimdi :44:

canım küçük bir şişe fakat yağ olduğu için damla damla geliyor zaten şişeden.. ben kollarıma kullandım tek koluma 20 damla yetti arttı bile bacaklarada kullanacaksan 3 gün sürdüm ben 2 seansa kol ve bacaklara bir şişe yeter bencee..

Arkadaşlarr benn külübee dahaa yenii katıldımm buu hamamm otuu sayesindee :)banaa teyzemm önerdii .benn kararsızdımm makinee mii kullansamm ağdaa mıı yaptırsamm diyee hepsindenn dee çok korkuyordumm teyzemlee buu sorunuu paylaşıncaa o daa banaa buu hamamm otuu şeyinii önerdii anlattığınaa göree çok basitmişş.çarşıdaanndaa istediğinn kadrr alabiliyormusssunnzz benn 5 liralıkk aldımm.kullanımıı çok basitt birazz suu ilee birr kaptaa karıyoruzzz yoğurtt gibii kılamaagelincee dişş fırçasıı gibii birr şeyy ileee yüzünüzz hariçç herr yereee sürebilirmisssinizz .1 -2 dk sonradaaa suu ttutuyorsunuzzz veee süprizzzzzzzzz .. aaaa tüylerinzz nerdee gitmişlerrmii yaşaasınnnnnn:))))))

Arkadaşlarr benn külübee dahaa yenii katıldımm buu hamamm otuu sayesindee :)banaa teyzemm önerdii .benn kararsızdımm makinee mii kullansamm ağdaa mıı yaptırsamm diyee hepsindenn dee çok korkuyordumm teyzemlee buu sorunuu paylaşıncaa o daa banaa buu hamamm otuu şeyinii önerdii anlattığınaa göree çok basitmişş.çarşıdaanndaa istediğinn kadrr alabiliyormusssunnzz benn 5 liralıkk aldımm.kullanımıı çok basitt birazz suu ilee birr kaptaa karıyoruzzz yoğurtt gibii kılamaagelincee dişş fırçasıı gibii birr şeyy ileee yüzünüzz hariçç herr yereee sürebilirmisssinizz .1 -2 dk sonradaaa suu ttutuyorsunuzzz veee süprizzzzzzzzz .. aaaa tüylerinzz nerdee gitmişlerrmii yaşaasınnnnnn:))))))

Canım onun kokusu kötü oluyor diyorlar!.. sen rahatsız olmadın mı? ı yüzden kızlar hamamotu yağını deniyorlardı sanırım onun koku olayı yok.

canımm benimm ilkk baştaa beğendiiğinn içinn çok teşekkürr ederimm.benn kullanıyorumm tozunuu çokkağırr birr kokusuu yokk amaa alırkenn parfünlüsünüü koskusunuu diyee belirterekk alıcaksınız.ilkk açtığındaa birazz ağırr geliyor amaa sonraa alışıyorsunnn çokkk ağırr birr kokusuu yokk amaa çokk süperrr bi şiyy yaaa özellikleee sendee benimm gibiysenn şiddetlee tavsiye ederimmm:)

arkadaşlar bence bu hamam otu yağı denen sey tamamen düzmece bişey yine birileri bizi

kandirarak zengin olma peşinde. bu dürüst olmayan yalancı düzembaz insanlar yüzünden sağlığımızı bozmamalıyız.

yani hiç bi yerde bilgi yok sağlık bakanlığı zaten önüne gelen ilacı onaylıyor denetim yok bişey yok. ucuz diye alıp kullanmayın derim ben ben ki çok kıllı bir insanım,ilk duyduğumda

çok heyecanlanmama rağmen araştırınca yalan dolan olduklarını anladım. bence kıl boyle b sektörken kimse kıllara yönelik gerçek bi ilaç yapmaz.

hayırlısı dyorum Allaha havale ediyorum hepsini.

yağını değil ama hamam otunun bizzat kendisini kullanmıştım. tüy dökücü kremler gibi sürdükten sonra beklemek gerekiyor,kokusu çok kötü,bir de yüyleri kökünden almadığı için kısa sürede uzuyor.en azından bende öyle oldu. bu nedenle tavsiye etmem.

ama bu agdadan sonra yag gibi suruluyormus ben tozu biliyorum acida veriyor galiba oo bunda agda yapip oyle kullanin diyorlar...

canım yağını bilmiyorumda tozunu kullandım ve araştırdım. tozunu sulandırınca bir işe yaramıyor anca 3-5 yıl sonra falan yarıyormuş. Ama o zamana kadar jilet gibi aynı. Tam etki etmesi için ağdayla aldıktan sonra tozu bi dis fırcası gibi bisey yardımıyla surcekmişsin o gözeneklere etki ediyomus falan filan.
Ama yağından pek emin değilim. Bence ille azalsın istiyosan karınca yumurtası yağı kullan şişesi 15-20 tl arası birşeydi faydasını görürsün. En iyi etkiyi çocuklarda bebeklerde alıyorlarmış. Benim bi arkadaşımın kolunu altına sürmüşler küçükken şimdi 1-2 tane tüy çıkıyo abartısız...
:KK71:

gelmesini bekliyorum bende merak ediyorum etkisini kullandıktan sonra anlatırım burda gerekirse tavsiye ederim

bende hamam otunu kullanıyorum kokusu süper kötüü:)))ama acil durumlar için jiletten daha iyi bence yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum tüylerim kesinlikle azaldı dikkat seyrekleşmedi azaldı diyorum belirgin bir şekilde fark etti ama yağını duymamaıştım acaba aktarlarda var mıdır?

X