Hamile Kalmak İsteyenlere Formül:)Deneyin İşe Yarıyor

bende deneyeceğim inş olur ben 10 yıllık evliyim ilk aşılamamda hamile kaldım kalbi atmadı aldırdık zeynep kamile gitmeyi düşünüyorum önümüzdeki ay tekr<r aşılma olunacak en azından bunda bi deneyim hayırlısı olur inş hepimize

ya ben bırsey sormak ıstıyorum adet bıttıkten 3 gun sonra denıyor ama yumurtlama zamanına denk gelmıyor bende bu ay denıyecegım allahım hayırlısını nasip eder ınşallah

hamile kalmak isteyenlere bi formül arkadaşlar : adetiniz bittikten 3 gün sonra belinize kupa tutturun (kupa tutturmanın ne demek oldugunu biliyosuzdur)hemen akabinde yakı vurun o bölgeye sonra da ilişkiye girin bacaklarınızı ayakta tutun ve sabahlayın duş almayın allahında izniyle olur inşallah böle hamile kalan pek çok tanıdıgım var hadi hayırlısı:CüvCüv:

benim belim sırtım çok ağrırdı türkiyedeyken kupa tuttururdum sıcak zeytinyağıyla masaj yapılır yakı yapıştırılırdı kalsam ben kalırdım hamile ama deneyin isterseniz psikolojik olarak rahatlarsınız insanlar birşeyleri yaparak hamile kalmaz sadece yaptıkları hamile kalmaya vesile olabilir Allah ol derse olur.....

merhaba kızlar,

ya ben bu ay nasipse aşılama yaptıracam iğnelere başladım, yanlız bu bardak kupa olayı aşılama olmadan önce bende yaptırsam mı bileniniz var mı ?

benim belim sırtım çok ağrırdı türkiyedeyken kupa tuttururdum sıcak zeytinyağıyla masaj yapılır yakı yapıştırılırdı kalsam ben kalırdım hamile ama deneyin isterseniz psikolojik olarak rahatlarsınız insanlar birşeyleri yaparak hamile kalmaz sadece yaptıkları hamile kalmaya vesile olabilir Allah ol derse olur.....

sende kalmamış olabilir ama ben canlı şahidiyim olayın allah sana da versin

bende dün adetimin 8 günü belimi bardakla çektirdim yakı yapıştırdım ve soğan suyunu içiyorum 15 gün içmeyi düşünüyorum

arkadaşlar deneyenler sonuclarını yazsa ne guzel olurdu bakalım kac kısı bu guzel haberı verecek ve isteyenlerede bır umut olacak

kızlar nolur cevap verin yakı nedir ben bilmiyorum ayrıntılı olarak söylerseniz sevinirim

Bir kere hic mantıklı gelmiyor adet olduktan 3 gün sonra yeni yumurta oluşmaz...takvim yöntemi ile korunma buna dayanır hatta...hatırlarsanız...
bel altına yastık konmasının mantığı var da yakı falan belinizle üreme organının işleyişi arasında bir bağ var mıdır gercekten tıbben??hiç emin değilim...

merabalar ben evliligimin ilk ayindan hamile kalmayi dusleyen ve 3 yil olmasina ragmen hala bebek hasretinde olan biriyim 2 dusugum oldu tedaviyle hamile kaldim ama size bisey soyleyim tedavilere ragmen en onemli sey stresin olmamasi.dogru. hepimiz merakla bekliyoruz ama gercekten umursamamak lazim.ben denedim ve eminlikle soyluyorum ne kadar zor olsa da kafanizi baska seylerle oyalayin. stres ve beklenti olmamali. bu yontemle hamile kaldim bi cok jinekoljik problemlerim oldugu halde ama benim sorunum servikal yetmezlikmis malesef gec ogrendim

Bir kere hic mantıklı gelmiyor adet olduktan 3 gün sonra yeni yumurta oluşmaz...takvim yöntemi ile korunma buna dayanır hatta...hatırlarsanız...
bel altına yastık konmasının mantığı var da yakı falan belinizle üreme organının işleyişi arasında bir bağ var mıdır gercekten tıbben??hiç emin değilim...

sadece bi umut sen bakarsın anlamassın daha evlen o zaman denersirn allah ona bırakmasın inş ama allaha inanamazsan olmaz zaten

ben artık hiçbir formülü denemek istemiyorum. çünki dengem bozuldu

bnecede deneme:KK43:bende denemıyorum.hersey umıt gelıor sonra fossssssssssss.mydanoz suyuna otur dedıler oturduk daha cok ıltıhap akıo:KK43:

bnecede deneme:KK43:bende denemıyorum.hersey umıt gelıor sonra fossssssssssss.mydanoz suyuna otur dedıler oturduk daha cok ıltıhap akıo:KK43:

demek ki iltihaptan kalmıyo aksın bekli kalır ama önce inanmanız lasım

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

X