Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmaya kolaylaştırıcı kür

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ebrulimebrulim94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
22
5
Arkadaşlar selamlar ☺️ çörek otu,bal , tarçın karışımını herkes kullanabilir mi ? Bazı arkadaşlar kiste sebeb veriyor demiş . Kullanma dozu var mı ?
8 aydır hamile kalmaya çalışıyorum birde bu macunu denemek istedim

17110411253433220233448105079928.jpg

Kuzum valla benim çok düzgündü değerlerim. 12 çıkmıştı prolaktinim.sonra tekrar baktırdım 15 çıkmıştı. Kürü bi 5-6 gün falan yaptım 30 a yüksekmiş
Hiç kullanmayım o zaman . Prolaktin çünkü gebe kalmak için çok önemli . Hayıt tohumu çayı kullandın mi peki canım ? Oda çok faydalı diye duydum .

Hiç kullanmayım o zaman . Prolaktin çünkü gebe kalmak için çok önemli . Hayıt tohumu çayı kullandın mi peki canım ? Oda çok faydalı diye duydum .
Canım o da prolaktini yükseltiyor diyorlar ben kıllandım. Fsh değerim biraz düşmüştü kullandığımda. Şimdi ara ara testere dişli aslan pençesi çayı içiyorum

Canım o da prolaktini yükseltiyor diyorlar ben kıllandım. Fsh değerim biraz düşmüştü kullandığımda. Şimdi ara ara testere dişli aslan pençesi çayı içiyorum
Anladım canım . Bende doğal yollarla aktive etmek istedim ,Tabi önce Allah’ın izniyle olur hersey yine de boş durmak istemdim sağlıklacakla anne olmak istiyorum :KK43: artık

Arkadaşlar selamlar ☺️ çörek otu,bal , tarçın karışımını herkes kullanabilir mi ? Bazı arkadaşlar kiste sebeb veriyor demiş . Kullanma dozu var mı ?
8 aydır hamile kalmaya çalışıyorum birde bu macunu denemek istedim
Prolaktin yükseltiyor diyen de var ya ben de bugün başladım ama korktum şimdi yorumları okuyunca

Canım vücudunun neye ihtiyacı olduğunu bilmiyoruz o yüzden kürleri rasgele kullanmamak lazım. bu konuda danışmanlık veren geleneksel tıp uzmanları var, itibar ediyorsan böyle şeylere en azından doğal kürler konusunda bilgili birinden tavsiye almış olursun.

X