Hamile Olabilir miyim?

Gözdenur, msj ataamıyorum. Cevabın için teşekkür ederim. Ben sana mutlaka haber vereceğim durumu. Tc kimlik olayı, formaliteden yani sanırsam? İlgin için çooooooook teşekkür ediyorum çok iyisin...

Gözdenur, msj ataamıyorum. Cevabın için teşekkür ederim. Ben sana mutlaka haber vereceğim durumu. Tc kimlik olayı, formaliteden yani sanırsam? İlgin için çooooooook teşekkür ediyorum çok iyisin...

TC kimlik olayı formaliteden evet ama anca kadın doğum dr u istek yaparsa öyle ssk dan yaralanarak baktırabilirsin..yani kadın doğumdan randevu alman gerekir..Eğer özel olarak yaptıracaksan bu testi kadın doğumdan randevu almana gerek kalmaz..TC kimlik de formaliteden sorarlar..Ailene haber vermek için değil..:)

Ayrıca 4 haftalık hamilelikte mide bulantısı vs yaşanmaz daha..Belirtiler için de çok erken....

büyük ihtimalle hamile değilsindir kan değerlerinede baktırabilirsin..

her işte bir hayır vardır..nişanlının nasıl biri olduğunu öğrenmiş oldun ondan sana hayır gelmez bencil biri fazlasıyla...

TC kimlik olayı formaliteden evet ama anca kadın doğum dr u istek yaparsa öyle ssk dan yaralanarak baktırabilirsin..yani kadın doğumdan randevu alman gerekir..Eğer özel olarak yaptıracaksan bu testi kadın doğumdan randevu almana gerek kalmaz..TC kimlik de formaliteden sorarlar..Ailene haber vermek için değil..:)

Ayrıca 4 haftalık hamilelikte mide bulantısı vs yaşanmaz daha..Belirtiler için de çok erken....

Aman aman, o belirtilere hiç gerek kalmıycak inşallah :KK43: Özel olarak yaptırıcam. Sskya gerek kalmayacak yani. Zaten yarın gittiğğimde sorucam ordaki bayana. Çok heyecanlıyım. Canım sıkılıyor... Göğüslerde acı filan denmiş, bende adet öncesi vardı, adet olunca geçti. Şimdi ne acı ne şişkinlik.

her işte bir hayır vardır..nişanlının nasıl biri olduğunu öğrenmiş oldun ondan sana hayır gelmez bencil biri fazlasıyla...

Evet, bu sıkıntıları çekmeseydim ondan nefret eder hale gelemezdim. Bu sıkıntılar onu unutmama yardımcı olacak ... Hayır insan taaktığı için , vücudundaki her değişikliği gözlemliyor. Pimpirikleniyor :/

hayatzor canım ne yaptın?merak ettim.Ben sabah yaptırdım sonuç negatif çıktı:)içim acayip rahatladı.gerçi ferdat söylüyordu bişey yoktur diye ama şimdi içim rahat.senin de negatiftir inşallah.

:KK8: :KK9: :21: :KK16: :KK76: :KK33: :KK62: Sabah 10da gttim 30 tl bayıldım :KK70: Aşağı indim bir adam vardı, Testi yaparken, gecikmen var mı diye sordu. Ne bilsin adam ben regl bile oldum 9 gün önce öyle geldim desem, gülcek bna bi tarafıyla. Yalnız kyıt yaptırmak istemiyorum dedim, adam yalandan bir isim vericeksin o zaman dedi. Oraya çok giden oluyor muş böyle. Yalandan bir soy isim salladım. Güldü buraya çok geliyor bu soyadda ylnız dedi. İlişkiden 14 gün geçmesi lazım haberin olsun , sonuç alman için dedi. benim 24 gün oldu ztn. Ya ben ztn bişey olmadı panikledim filan diyince güldü. Sanırım anladı. :KK70: Kim bilir bizim gibi saf kaç tane var yüzeysel bişeylerde hemen gidenler. Biliyor tabi. Eee isim bilgi filanda vermediğim için sonuçu öğrenmeye gittim. Beni direk görünce, negatif dedi. Nası rapor yok mu dedim. İsim bilgi olmadığı için rapor yok dedi. <2 (2den küçük) değerin dedi. Öyle yani :))) Negatiffff =DDD Hayatımda ilk defa negatif olan bir şeye seviniyorum.... Tamam artık kurtulduk:) Cevap veren teselli eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Minecim, gözümüz aydınnnn.... Adamın benle dalga geçmesi bir de bayıldığım 30 tl yanıma kar kaldı hahaha:KK70: Yanarım 30 tl me yanarım :KK70::KK70:

Mrb Kızlar Banada Yardm Edin :KK43: Ben Pko Hastasıyım Ama Ağır Degil . Diane35 Kullanıyordum En Son adet oldukdan sonra kullanmayı bıraktm kullanmıyorum 15 gundur :/ Erkek ardsmla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ordayken bosalmadi ama korkuyorum :/ su son 1 haftadır sürekli bi uyku halindeyim belim agryo aradada kasıklarım cok korkuyorum :KK43: Adet olmama 10 gün fln war ama hamile degilsem bile bu stresten olamıcam Yardımcı olun

Mrb Kızlar Banada Yardm Edin :KK43: Ben Pko Hastasıyım Ama Ağır Degil . Diane35 Kullanıyordum En Son adet oldukdan sonra kullanmayı bıraktm kullanmıyorum 15 gundur :/ Erkek ardsmla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ordayken bosalmadi ama korkuyorum :/ su son 1 haftadır sürekli bi uyku halindeyim belim agryo aradada kasıklarım cok korkuyorum :KK43: Adet olmama 10 gün fln war ama hamile degilsem bile bu stresten olamıcam Yardımcı olun

hamileliğin ilk belirtilerinden biri sürekli uykuya eğilim...ama daha 10 gün var adetime diyorsun..bilemiycem....

:KK8: :KK9: :21: :KK16: :KK76: :KK33: :KK62: Sabah 10da gttim 30 tl bayıldım :KK70: Aşağı indim bir adam vardı, Testi yaparken, gecikmen var mı diye sordu. Ne bilsin adam ben regl bile oldum 9 gün önce öyle geldim desem, gülcek bna bi tarafıyla. Yalnız kyıt yaptırmak istemiyorum dedim, adam yalandan bir isim vericeksin o zaman dedi. Oraya çok giden oluyor muş böyle. Yalandan bir soy isim salladım. Güldü buraya çok geliyor bu soyadda ylnız dedi. İlişkiden 14 gün geçmesi lazım haberin olsun , sonuç alman için dedi. benim 24 gün oldu ztn. Ya ben ztn bişey olmadı panikledim filan diyince güldü. Sanırım anladı. :KK70: Kim bilir bizim gibi saf kaç tane var yüzeysel bişeylerde hemen gidenler. Biliyor tabi. Eee isim bilgi filanda vermediğim için sonuçu öğrenmeye gittim. Beni direk görünce, negatif dedi. Nası rapor yok mu dedim. İsim bilgi olmadığı için rapor yok dedi. <2 (2den küçük) değerin dedi. Öyle yani :))) Negatiffff =DDD Hayatımda ilk defa negatif olan bir şeye seviniyorum.... Tamam artık kurtulduk:) Cevap veren teselli eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Minecim, gözümüz aydınnnn.... Adamın benle dalga geçmesi bir de bayıldığım 30 tl yanıma kar kaldı hahaha:KK70: Yanarım 30 tl me yanarım :KK70::KK70:

Ayy canım çok sevindim boşver adamı bi daha nerde görcen ben de 25 tl bayıldım ama hiç acımıyorum valla içim rahat etsin yeter.etti de çok şükür gözümüz aydın.dediğin gibi negatife sevindik ya ne diyim:)bende gittim direk kayıt yaptırdım kan verdim sonra gittim sonucu aldım baktım negatif ama iyice emin olım diye kanı alan bayanın yanına sordum o da beni görünce negatif hamile değilsiniz dedi.Ayy çok şükür üstümden nasıl bi yük kalktı anlatamam.Adet olucam bu kadar strese nasıl gelir bilmem artık:)

kızlar bi şey sorucam az önce konuya bakarken başka bi konu takıldı da gözüme,kan testi yaptırıp negatif çıkıp sonra yaptırıp pozitif olanlarda varmış şimdi bide bunun stresini yaşamayalım.Ben ilişkiyi yaşadığımda temmuzun 23üydü.üstünden 1,5 ay geçti.Bu negatif sonuç kesindir di mi? Değerim 2 den küçük...

Teşekkür ederim,bir de onun paranoyasını yaşamak istemiyorum.İyice sorup öğreneyimde sizden.Öyle bişey olsa değerin çok yüksek çıkması gerekiyodu di mi?(yeniden paranoyaya bağlarmışım:)

Son adet tarihini sormasının sebebi, kanda ilişkinin üzerinden 14 gün geçmesi gerekiyorda ondan. Yanlış sonuç vermesin diye. 2nin altındaki bir değerin yükselikpte hamile kalındığını duymadım. :) okumadım.

Kadin surtunmus biz ne dertdeyiz bu ne diyo yarabbim.
sinir hastası oldunuz mu bilmem ama burdaki herşeyi okuyup kendinize burdan pay biçerseniz yakında olursunuz
6 aydır deli gibi çocuk olsun diye deniyoruz
yumurtlama günlerini takip edip ona göre ilişki yaşıyoruz
içeri boşalmasını geçtim bi de spermler ilerlesin diye ayaklarımızı dikiyoruz
bizim olmamış sizin bu şekilde olursa mucizeden öte bişey olur
size tavsiyem kapatın bu sayfayı bir daha da gebelik başlığında gezinmeyin

X