Hamile Olabilir miyim?

hayatzor0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
32
0
Merhabalar, kadınlar kulubunu bayadır takip ediyorum. Bir şey danışmak istiyorum. Ben Ağustos ayının 20sinde nişanlımla yüzeysel bir şeyler yaşadım. Sürtünme ve azcık içeri girme oldu ilk defa.Ama hemen kendimi çektim. Hani 2-3 dk anca sürmüştür.Sonra altımı giydim. Korktum çünkü. Boşalma olmadı. Hatta nişanlım 40-45 dk sonra banyoda kendi boşalmak zorunda kaldı. Çünkü moralim bozuldu. Ben bu internette hemen aratmaya başladım. Zevk suyu denilen bir şey duydum.Açıkçası kafam çok karıştırdı bu olay. Ben nişanlımda böyle bir sıvı hiç görmedim. Bu arada adet tarihim 10 ağustostu. O zevk suyundan hamile kalmaktan korkuyordum. Neyse, sonra geçtiğimiz 5 eylülde hastalandım. Normalde 9unda gelmesi gerekiyordu. Erken gelsede hamile olmadığımı anlasam diye dua ettim, Şükür ki geldi. Benim öyle aşırı düzenli bir adet döngüm yok. Ama 3 aydır 31.günde hastalanıyordum. Adetim normal başladı.İkinci gün baya büyük pıhtılı ve yoğun devam etti. Ama ikinci günü akşamına başım ağrıdığı için dicloflam diye ağrı kesici içtim. Bir arkadaşım ağrı kesici azaltır içme dedi ama ben daha öncede majezik içtiğim de bir şey olmuyor diye içtim. Ama gerçekten gecesine azaldı.Hala kan rengindeydi.3.günde öyle.Yavaş yavaş azaldı ve tekrar kahverengileşti. Daha önceki adetlerimde öyle azaldıkça kahveleşiyordu. En son 6. gün uyandığımda bir şey yoktu. Tam sevindim mutluyum. Bu sefer de üstüne görme diye bir şey duydm. O canımı sıkıyor günlerdir. O kadar kötü durumdayım ki, ellerim titriyor sinirimden.Sol gözüm seğiriyor. Göğüslerimde acı, mide bulantısı ya da göğüs uçlarımda koyulaşma filn yok.Ve ben normalinde sinirlendiğimde, üzüldüğümde kasıklarıma ağrı girer yürüyemem bile. Bu sefer de çok takmaktan kasığım ağrıyor, sol kasığım. Sol kasığımda 4,5 cm kistim var zaten. Doktoraa gidip ultrasona giricem bir hafta sonra. Ama korkuyorum lütfen yardım edin. Hamile olma gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Yarın kan testi yaptırıcam o derece takmış durumdayım.

birkaç kişi üstüne görme olayını yaşamış yazmış sitede herkesin kafası karışmış
bir kere bu üstüne görme olayını ancak 100 kişiden 1-2si falan yaşıyor yani öyle çok yaşanan bişey değil
ikincisi öyle zevk suyundan falan hamile kalma ihtimali de yüzde 1'den bile düşük
yani hamile falan değilsin
fazla okuyup kafanı karıştırmamanı tavsiye ederim
adet gördün bitti rahatla artık

bir kere bu üstüne görme olayını ancak 100 kişiden 1-2si falan yaşıyor yani öyle çok yaşanan bişey değil
ikincisi öyle zevk suyundan falan hamile kalma ihtimali de yüzde 1'den bile düşük

En yakın arkadaşımda , yeter artık diyor... Evet, üstüne görme 200 de bir ihtimalmiş.Zevk suyuda 2.kez boşalmada sperm içerebiliyormuş filan.Hepsini herşeyi okudum. Doktor olucam neredeyse. Ama işte... 2-3 gündür sinirden ölüyorum. Her şeyi düşünmeye başladım. Ben böyle bir şeyi yapabilcek biri değildim. O günde zorla bir takım şeyler oldu.Korktum ve sürtünmesine izin verdim.Sonra Ayrıldım ondan. Artık yalnızım. Ama üstümde öylesine yük bindi ki... Bu siteden okuduklarım yüzünden kafayı yemek üzereyim. Paranoyaklaştım.

Canım ya valla ben arkadaşım için konu açtım bununla ilgili,o stresten ben onun stresinden kafayı yemek üzereyiz.Allah razı olsun arkadaşlar yorum yapıyolar ama soru sordukca bi kaç arkadaş kızdı bile bize ama insanın içi rahat etmeyince olmuyo işte.1 aydır herşeyi okuyoruz biri üstüne görme normal adet gibi olmaz diyo,biri hamileyken 4-5 ay adet gördüm diyo,biri testler doğru çıkıyo-çıkmıyo diyo,herkes bişey söylüyo,okudukca kafamız karışıyo bizimde senin gibi.arkadaşım da senin gibi boşalma olmadığı halde zevk suyundan korkuyo,hatta o olaydan 2 gün sonra adet gördü,sonraki ay bi daha gördü daha az gördü diye korktu,10 gün önce test yaptı negatif,2 gün önce yine yaptı yine negatif hala içi rahat değil,nerdeyse kafayı yiyecek,bugün yada 15inde adet olması lazım yarın bir de kan testine gidicez.İnşallah bişey yoktur.

Son düzenleme:

ferdat Allah senden razı olsun valla ben konu açtığımda da ilk yorumu sen yapmıştın sağolasın.Rahatlatıyosun insanı.Ama ben de çok okudum okudukca kafayı yeme derecesine geliyo insan.Dr.lar üstüne görme olayını senin dediğin gibi küçük bi ihtimal ve normal adetten farklı oluyo diyolar ama forumda hamileyken 4-5 ay normal adet gördüğünü yazan o kadar kişi var ki,zevk suyundan desen bi yerde okudum içindeki spermler daha hareketliymiş fln fln ayy deliricez sonunda o olucak yani.Bunları okuyunca da kafamız iyice karışıyo işte.

sinir hastası oldunuz mu bilmem ama burdaki herşeyi okuyup kendinize burdan pay biçerseniz yakında olursunuz
6 aydır deli gibi çocuk olsun diye deniyoruz
yumurtlama günlerini takip edip ona göre ilişki yaşıyoruz
içeri boşalmasını geçtim bi de spermler ilerlesin diye ayaklarımızı dikiyoruz
bizim olmamış sizin bu şekilde olursa mucizeden öte bişey olur
size tavsiyem kapatın bu sayfayı bir daha da gebelik başlığında gezinmeyin

ferdat Allah senden razı olsun valla ben konu açtığımda da ilk yorumu sen yapmıştın sağolasın.Rahatlatıyosun insanı.Ama ben de çok okudum okudukca kafayı yeme derecesine geliyo insan.Dr.lar üstüne görme olayını senin dediğin gibi küçük bi ihtimal ve normal adetten farklı oluyo diyolar ama forumda hamileyken 4-5 ay normal adet gördüğünü yazan o kadar kişi var ki,zevk suyundan desen bi yerde okudum içindeki spermler daha hareketliymiş fln fln ayy deliricez sonunda o olucak yani.Bunları okuyunca da kafamız iyice karışıyo işte.

okumayın kızlar siz de
yok denecek kadar az bir ihtimalin üstüne bu kadar düşerek sinirlerinizi yıpratıyosunuz
hem 200de 1 ihtimal bile değil sizinkisi
çünkü içeri boşalma bile yok
1000de birden bile az
böyle bir ihtimal gelip sizi vurduysa gidip bi sayısal loto falan alın :KK60:

sinir hastası oldunuz mu bilmem ama burdaki herşeyi okuyup kendinize burdan pay biçerseniz yakında olursunuz
6 aydır deli gibi çocuk olsun diye deniyoruz
yumurtlama günlerini takip edip ona göre ilişki yaşıyoruz
içeri boşalmasını geçtim bi de spermler ilerlesin diye ayaklarımızı dikiyoruz
bizim olmamış sizin bu şekilde olursa mucizeden öte bişey olur
size tavsiyem kapatın bu sayfayı bir daha da gebelik başlığında gezinmeyin

Allahım inşallaaaaaahhh size en kısa zamanda bi bebek sahibi olmayı nasip etsin.Bütün isteyenlere.Yarın şu testi yaptıralım,sonuçları negatif olsun da bi daha bırak konu açmayı bu taraflarda gezinmeyiz bile...

okumayın kızlar siz de
yok denecek kadar az bir ihtimalin üstüne bu kadar düşerek sinirlerinizi yıpratıyosunuz
hem 200de 1 ihtimal bile değil sizinkisi
çünkü içeri boşalma bile yok
1000de birden bile az
böyle bir ihtimal gelip sizi vurduysa gidip bi sayısal loto falan alın :KK60:

İlahi ferdat ya:)alemsin.O ihtimal gelip vurduysa biz lotoyu alamadan stresten ölürüz zaten.

Allahım inşallaaaaaahhh size en kısa zamanda bi bebek sahibi olmayı nasip etsin.Bütün isteyenlere.Yarın şu testi yaptıralım,sonuçları negatif olsun da bi daha bırak konu açmayı bu taraflarda gezinmeyiz bile...

amin inşallah
allah isteyen herkese versin
size de vermesin

ayrıca o zevk suyunda sperm yok denecek kadar az
birkaç tane ancak vardır
düşünün normalde 200milyondan fazla sperm içimize giriyor bizim
ve sonuç foss

Canım ya inşallah dediğin gibidir.Bak ben çok içten dua edince olunca senin için hep dua edicem.Ama buralarda gezinemicemiz için nasıl öğrenirim senin sonuçlarını bilmem.Ben kan tahliliyle ilgili bi konu açmıştım bir de ona el atıversen bizle uğraşırken:)okuyup okuyup kimse yorum yapmamış.Şimdi üstelesem yine kızacaklar.hayatzor canım sende ferdatın dediği gibi fazla okuma içinin rahat etmesi için biz gibi git kan tahliline yaptıralım içimiz rahat olsun en azından yoksa biz arkadaşla 5-6 ay kadar hergün bu konuda fikir yürütcez delircez.

Canım ya inşallah dediğin gibidir.Bak ben çok içten dua edince olunca senin için hep dua edicem.Ama buralarda gezinemicemiz için nasıl öğrenirim senin sonuçlarını bilmem.Ben kan tahliliyle ilgili bi konu açmıştım bir de ona el atıversen bizle uğraşırken:)okuyup okuyup kimse yorum yapmamış.Şimdi üstelesem yine kızacaklar.hayatzor canım sende ferdatın dediği gibi fazla okuma içinin rahat etmesi için biz gibi git kan tahliline yaptıralım içimiz rahat olsun en azından yoksa biz arkadaşla 5-6 ay kadar hergün bu konuda fikir yürütcez delircez.

sağolasın
duaya ihtiyacım var zaten şimdilik çocuğum olmuyor çünkü
ben hep buralardayım
başlıklarda görürsün profilime de yazarım bi hamile kalayım da inşallah

cevap yazdım konuna

Valla mineben, gerçekten korkuyorum. Hayır bir yandan kafam, saçmalıyorsun yeter kurtul bu durumdan derken bir yandan içimde bir kurt dakikalar geçtikçe yiyor ruhumunu. En zoruda yalnız olmak. Yarın inşallah 0.1 diye görücem beta hcg yi :KK43:

Valla mineben, gerçekten korkuyorum. Hayır bir yandan kafam, saçmalıyorsun yeter kurtul bu durumdan derken bir yandan içimde bir kurt dakikalar geçtikçe yiyor ruhumunu. En zoruda yalnız olmak. Yarın inşallah 0.1 diye görücem beta hcg yi :KK43:

5ten küçük değerlerin tamamı negatif
bir de onu kafana takma diye şimdiden söyleyim de
illa 0,1 çıkmaz yani

Ama SAT'E göre 4+3 olmam lazım.Yani 5.haftasının içinde hamile olan birine göre hamile olmam için ,5in baya baya üstünde olması lazım değerimin değil mi? O yüzden 5in altında olması kesindir hamile olmadığımın herhalde?

Son düzenleme:
ferdatcım valla sağol ya,ben de az önce cvp olarak yarın da buralarda mısın sonucu da paylaşırız yazcaktım sen burda cvp yazmıssın.Hee ben de öğreneyim de şu kan tahlili sonucunu yarın lazım olcak.komple sıfır çıksa daha iyi valla:)bildiririz sana ferdat:)

Ama SAT'E göre 4+3 olmam lazım.Yani 5.haftasının içinde hamile olan birine göre hamile olmam için ,5in baya baya üstünde olması lazım değerimin değil mi? O yüzden 5in altında olması kesindir hamile olmadığımın herhalde?

evet 5 altı çıkarsa kesin değilsin
zaten hamileysen çok yüksek çıkar
ama olmadığın için düşünmeye gerek yok onu

X