Hamile olma ihtimali.

ben kimseye ağır bişe yazmadım efendim.. ne hakaret var cümlelerimde ne başka aşağılayıcı cümle...

ben yaptığın şeyede tepki göstermiorum, bende yaşayabilirm bunu hiçte anormal değil insanın sevdiğiyle böle bişe yaşaması..

ama sen her yaptıktan sonra yok tövbe ettim yok ALlaha söz verdim tarzı şeyler yazıp hamile çıkmayınca olaya devam ediosan ve yine aynı korkularda aynı tövbelere sığınıosan ben sana tepkimi gösteririm:eek:lmaz:

çünkü vicdan azabı çekiyorum. ve olmasın istiyorum

ayrıca sana nasihat ne verelim ki ? zaten olan olmuş.kendin veriyorsun zaten nasihatı, erkek arkadaşınızla aynı eve gitmeyin diye.

İyi halt etmişsiniz.:roflol:
Hamile kalamadınız diye içinize dert olmuştu zati öncekinde hamile kalmadıysanız da bunda kesin kalmışsınızdır.
Kutlarım.alkisalkisalkis

ya neden bir tek kişide bana nasihat vermiorda herkez kötülüyor.
emin olun hepimiz insanız ben eskiden iyi şimdi kötü isem
siz hep iyi olacaksınız diye birşey yok ama umarım yine öyle olur

İyi de arkadaşım ister tövbe et ister devam et bizi ne ilgilendirirki.benneyaptımki
Ben bu tarz açılan konuları anlamıyorum. Sen seçimini yapmışsın ve bunu yaşamışsın. Burada bunu paylaşman sana ne kazandıracak, milletin ağzına laf vermekten başka.
Hamile olup olmadığını biz şimdi buradan nasıl anlayabiliriz söyler misin?:nazar:
Olan olmuş hamileysen de sen çaresine bakacaksın.

ee yavrum sen nashatten anlamaşsın anlaşılan arkadaşlar öteki sahfaya geçmişler
bir önceki nasihatleri tutsaydın şimdi bu konuyuda açmamış olacaktın demi

çokmu zor yha korunmak... hamilemiyim diye konu açacağınıza nasıl korunulur diye nette bakınsaydınız biraz birlikte olmadan önce...binbir türlü yöntem var be kardeşim...

şekercim hayat sensin..
cinselliğide yaşamış olabilirsin,biz namus bekçisi elbette değiliz..
sen bence en kısa sürede tahlil yaptır ve sonucu öğren.
en azından hamile olmayasın..

Ya hemen niye paylıyorsunuz ki kimse zılgıt yemek için buraya yazmıyor arkadaşlar

Öyle bir daha olmayacak falan demene de gerek yok

İstemiş yapmışsın işte isterseniz gene yaparsınız kime ne

Allah'ı işin içine katacağına gidip kan testini yaptır

Eşeğini sağlam kazığa bağlarsın artık

valla bende sana çok şey yazmak istiyorum ama neyse hayat senin hayatın ama lütfen allahın adını karıştırmayın böyle şeylere ister bir daha yapın ister yapmayın sizin sorununuz testlere gelince ben adetim 4 yada 5 gün geçmişti evde test yaptım çıktı ama beklemek istemiyosan hemen kan testi yaptır onda hemen çıkıyor peki arkadaşım ya hamileysen ne yapmayı düşünüyosun?

madem bunu yapıyorsunuz bari bir doktora gitseydiniz. o bünyenize göre kadın doğum hapı verirdi size. daha öncede yaşamışsınmız. bunu neden akıl edemiyorsunuz anlamıyorum. doktor ne diyecek ki size. kızacak değil.rahat rahat korkmadan yaşamak istediğimniz cinselliğinizi yaşardınız. ama böyle her beraberlikte korkarak olmaz ki bu... test yapın bir an evvel. umarım hamile değilsinizdir

senin ilişkiye girmene bişey demedi ki çoğu arkadaş
orası bizi hiç ilgilendirmez ister yaşarsın ister yaşamazsın senin hayatın sonuna kadar saygı duyarım
benim rahatsız olduğum daha tam ilişki yaşamamışken acaba hamilemiyim diye o kadar tedirgin olmuşsun
şimdi tam ilişki yaşamışsın ama korunmamışsın
birazcık ders almak temkinli olmak lazım
o kadar zor mu ki korunmak?
cesaretinize hayranım vallahi
hem hamilelikten ödünüz kopuyo hem de korunmasız ilişki yaşıyorsunuz
inşallah hamile değilsinizdir çünkü eğer öyleyseniz aldıracaksınız gibi geldi bana..

canim sen biran önce kadindogum uzmanina git ve antibebis hapi (korunma hapi yani) al , madem dayanamiyorsunuz tövbelerinizi sürekli bozuyorsunuz, bari hamile kalma önlem al zehir etmeyin hayati bebise kendinize ailenize...nasihat istiyorsun iyi güzelde öbür konunda yeterince nasihat almadinmi okadar yazilandan bise dank etmedimi kafana...kullan hapi rahat rahat devam edin iliskinize:hulya::nazar:

aldırmak istemiyorsan doğuracaksın güzelim...
sözünüzü tutamazsanız, bir dahakine korunmayı unutma sakın...:kızgın:

çünkü vicdan azabı çekiyorum. ve olmasın istiyorum

işte olay bu zaten..
diğer topiğindede aynı şeyi yazmışsın, ama şuan yine aynı sorunla karşımızdasın..

dediğim gibi ben senin yaşadığına tepki göstermiorum, gösterememde.. sevdiğin insandır yaparsın bu sana kalmış bişe..

ama sen kalkıp sürekli aynı şeyi yapıp her korkunda tövbe ALlaha söz verdim dersen, hamile çıkmaynca başa sararsan sonra yine tövbe söz verdim ALlaha dersen bu çok çok yanlış olur:eek:lmaz:

lütfen yerine getiremiyeceğin şeyler söyleme, helede Allah din adı kullanarak bunu hiç yapma..

Ya hemen niye paylıyorsunuz ki kimse zılgıt yemek için buraya yazmıyor arkadaşlar

ıstemiş yapmışsın işte isterseniz gene yaparsınız kime ne

arkadaşın önceki konusuda bununla hemen hemen aynı
geçen ayda tövbe ettim diye yazmış
arkadaşlar bundan dolayı paylıyo olabilirlermi acaba ne dersiniz

Sen bir korku atlatmışsın..tekrar aynı şeyleri yaşamak pek akıl karı değil be canım..
ıstediğin kadar büyük zaatların üstüne yemin et..Haaa bir de namaza başlamışsın(iyi olmuş ta)
Böyle kıvranıp duracağına,sevgilinden uzak dursaydın..

İstemiş yapmışsın işte isterseniz gene yaparsınız kime ne

tepki gösterenlerden biri olarak cvp vermek istiorum..

kızdığımız noktalar aynı " neden ders alacağına her defasnda Allahı işin içine karşıtırıp başa dönüyor"

tepki gösterdiğim nokta bu..

yoksa ilişki yaşaması beni hiiç ama hiiiiiç alakdar etmezzz, bu çok ama çok normaldir hatta benim için sevmiştir güvenmiştir istemiştir yapmıştır bukadar basit.. :nazar:

umarım anlatabilmişimdr

tepki gösterenlerden biri olarak cvp vermek istiorum..

kızdığımız noktalar aynı " neden ders alacağına her defasnda Allahı işin içine karşıtırıp başa dönüyor"

tepki gösterdiğim nokta bu..

yoksa ilişki yaşaması beni hiiç ama hiiiiiç alakdar etmezzz, bu çok ama çok normaldir hatta benim için sevmiştir güvenmiştir istemiştir yapmıştır bukadar basit.. :nazar:

umarım anlatabilmişimdr
harfi harfine katılıyorum nebu yani herşeyde allahın adı kullanılırmı yoksa kime ne ne yaparsa yapsın arkadaş:nazar::nazar::nazar:

X