Hamile olma ihtimali.

tepki gösterenlerden biri olarak cvp vermek istiorum..

kızdığımız noktalar aynı " neden ders alacağına her defasnda Allahı işin içine karşıtırıp başa dönüyor"

tepki gösterdiğim nokta bu..

yoksa ilişki yaşaması beni hiiç ama hiiiiiç alakdar etmezzz, bu çok ama çok normaldir hatta benim için sevmiştir güvenmiştir istemiştir yapmıştır bukadar basit.. :nazar:

umarım anlatabilmişimdr

İnsanlara bu zihniyeti aşılayanlara sormak lazım öncelikle

Böyle paylayarak öğretilemez yanlışlar en az benim kadar iyi biliyorsunuzdur.

Sinirleriniz dayanmıyorsa da ilgilenmez güler geçersiniz

hayır madem korunmadınız ilişkiye girdiğin kişi de de mi hiç akıl yok
geri çekme denilen (doktorlar böyle tabir eder) bir şey var
boşalma anı geldiğinde erkek hisseder ve dış ortama boşalır
böylece olası bir istenmeyen gebelik olmamış olur..
yani sen çocuk aldırmayı çocuk oyuncağı mı sanıyorsun.. istemediğin bir ilişki sonucu bir çocuğun olacak ve sonrasında aldıracaksın belkide gelecekte çocuk sahibi olmana mani olacak bir operasyon geçireceksin bilebilirmisin.. böyle keyfi bir olay için böyle riske edilebilir mi bir olay..
yani bilemiyorum ben olsam herhalde her türlü vicdan azabından ölürdüm aldırdığım çocuk yüzünden yasal olmayan bir ilişki yüzünden evlenemeyeceksem eğer evleneceğim kişiye karşı yaptığım durumdan

ama sana tavsiye madem oldu bitti bu iş artık keşke şu olmasaydı demenin bir faydası yok
gideceksin bir poliklinik veya labaratuara
kan testi yaptıracaksın..
bir de ilişki sonrası doğum kontrol hapları var onlardan alacaksın bir daha kendinnizi tutamazsanız ve bu durum olursa ilişki sonrası bunları kullanacaksın..
sipermisit denilen ilaçlar var
belki hala bile kullanabilirsin
ilişki üzerinden kaç gün geçti bilmiyorum..

arkadaşın önceki konusuda bununla hemen hemen aynı
geçen ayda tövbe ettim diye yazmış
arkadaşlar bundan dolayı paylıyo olabilirlermi acaba ne dersiniz

Anlatmak istediğim kimse kimseye parlayamaz böylesine

İlgilenmeyerek ya da yanlışı söyleyerek cevap verebilirsiniz

Hele de bir eğitimcilerin böyle davranması çokkkk yanlış çokkk

bişey dikkatimi çekti bekar arkadaşalar konuyu açan arkadaşa az tepki veriyor yada haksız bulmuyorlar evliler ise daha temkinli ve haksız oluduğu kanısında:))neden acaba:))

kimseye bukadar ağır yazmakla iyi yapmazsınız ama ben burda suçluyum ve susacağım.
evet geçen sefer oldu ama bu sefer olmayacak, ki en büyük zatların üstüne ne yeminler ettik.
hepduada ediyoruz. kendimizi uzak tutmak için hiç namaz kılmayan bizler namaza başladık inş sonu gelir

bak güzelim insan ilk basta kalpte ibadetini yapmalı..yok allaha söz verdim yok namaza basladım bunlar yürekten yapılmadıgı sürece bos işler...ben eminmki yarın öbürgün sen yine böyle bir konu acıcaksın cünkü daha kendine verdigin sözde bile duramıyorsun..nefsine hakim olmayı bilmiyorsun

ilk basta kendine gel..her insan hata yapar ama yapılan hatayı yine tekrarlamak aptallara mahsustur..
eminim sen cok toy yaslarındasın ilk ögrenmen gereken sey nefsine hakim olmak olsun..bence bunu ögrenmekle basla..yoksa daha cok hatalar yaparsın

neden ertesi gün hapı almadın!!!!!

neden condom kullanmadın?

son 72 saati kapsıyor hap alsaydın ya

kimseye bukadar ağır yazmakla iyi yapmazsınız ama ben burda suçluyum ve susacağım.
evet geçen sefer oldu ama bu sefer olmayacak, ki en büyük zatların üstüne ne yeminler ettik.
hepduada ediyoruz. kendimizi uzak tutmak için hiç namaz kılmayan bizler namaza başladık inş sonu gelir

Madem yapıyorsun hiç değilse Allah'ı , Namazı karıştırma canım, o zaman evde buluşmayacaksınız yada buluşuyorsunuz nefsinizi dizginlemeyi öğreneceksiniz, Hem her evde buluşan o işi yapacak diye bir kaide yok değil mi?

Kimse kusura bakmasın ama konu sahibinin dalga geçtiğini düşünüyorum.
Konu başlığı bile ne alakaysa sessizlikkkk işte şimdi bombayı patlatıyorum hesabı.:roflol:

Aldırmak istemiyorum derken?
kesin hamile misiniz..
pofff nefse sahip çıkmak ne zormuş kk''da ki forumlardan öğrendim.
bu kadar vazgeçilmez birşey bu haz..?

İnsanlara bu zihniyeti aşılayanlara sormak lazım öncelikle

Böyle paylayarak öğretilemez yanlışlar en az benim kadar iyi biliyorsunuzdur.

Sinirleriniz dayanmıyorsa da ilgilenmez güler geçersiniz

karşımda o zihniyetler olsa emin olun sorarım zaten..

gülüp geçemiorum ben, gülüp geçilcek konu var tepki gösterilcek konu var..

bende haklı tepkimi gösteriorum, kimseyide paylamıorum, sonuna opuyorumnanaktan ifadeler kullanarak gereksiz yumuşatmalı laf sokma cümlelerinede ihtiyaç duymuorum, doğrudan sölüorum lafımı..

ayrıca sınıfta değiliz şuan, ve ben ders anlatmıorumki karşımdakinin hareketlerini görmezden gelerek söndüreyim efendim :nazar:

eğitimcide bir insandır, okuduğu eğitim kitapları dışında hayat vardır, vede tepkileri :kahve:

Kimse kusura bakmasın ama konu sahibinin dalga geçtiğini düşünüyorum.
Konu başlığı bile ne alakaysa sessizlikkkk işte şimdi bombayı patlatıyorum hesabı.:roflol:

hakkat yaa niye sessizlik:uhm::uhm::uhm:
bi açıklar mısın konu sahibi arkadaş?buyrunnnnnnnnn

Yaaa arkadaslar yapmayin, uymayin suna, resmen alay geçiyor. Sizleri isletiyor gibi geliyor bana. Kendini bilmez insanlarla ne bosuna vakit harciyorsunuz. Ben söylediklerinde hiç bir akil mantik bulmuyorum...

geçin arkadaşlar bence de...feyk konu bu...:icecream::icecream:

arkadaş bebk odası takımı bakmaya gitti galiba:nazar:

adrenalin mi arıyosun yavrucum sen ? paso böyle konular?
seviş bize ne ? korunmuyorsan senin derdin. bir daha olmayacak diye yakarışından da bizene ? bunu kendine söyle. yaşıyorsan cinselliğini korunarak güvendiğin kişiyle yaşa. ille hamile mi kalmak istiyosun ne olcak arabesk bi karakter mi olcan ? taç mı takıcaz sana ?
13-15 yaş fantezileri bunlar..:hulya:

Konu sahibi gitti..
Önceki konusundaki gibi, sık sık tuvalet ihtiyacı varsa, onu gideriyordur belki de..
Hamileler sık tuvalete gider ya..:hulya:

adrenalin mi arıyosun yavrucum sen ? paso böyle konular?
seviş bize ne ? korunmuyorsan senin derdin. bir daha olmayacak diye yakarışından da bizene ? bunu kendine söyle. yaşıyorsan cinselliğini korunarak güvendiğin kişiyle yaşa. ille hamile mi kalmak istiyosun ne olcak arabesk bi karakter mi olcan ? taç mı takıcaz sana ?
13-15 yaş fantezileri bunlar..:hulya:

tabi cinnim senin baban bir nalçaktı yavrum
bi türlü tövbe tutmadı
sonrada sen sızmışın o ara hiç farkedemedik der dimikaydirigubbakcemile5

Olağan üstü olay yaşayıp rüyasında damgalanan bir sevgili.
Bu sevgili aynı zamanda bu hanım kızımıza yasaklar koyup, kendisi uymayan aynı zamanda yalan da söyleyebilen biri.
Sonrasında bu hanım kızımız ayrılıp ayrılmamak konusunda kararsız kalıyor ama sürtünmeyi ihmal etmiyor.
Daha sonrasında da yarım kalan sürtünme faslını tamamladığı için flaş flaşş flaşş diye başlık açılası bir konu.

Çocuk mu kandırıyorsunuz Allah aşkına.

X