Hamileliğin ilk ayları cinsellik

Düşük tehlikesi vs olsa doktor söylerdi ilişkiye girmeyin diye. Sadece karın bölgesine çok yumruk omuz falan yüklenmeyin derim. Şaka şaka :KK60:

Arkadaşlar merhaba , bu konuyu açma sebebim ne zaman kontrole gitsek doktora bunu sormayı unutuyoruz 😂 şuan 7 haftalık hamileyim 3 haftadır ilişki yaşamıyoruz. Hamileliğimde şuana kadar bir sorun gözükmedi düşük riski vs. İlişkiye girmek sakıncalı mı değil mi ? Sakıncalı değilse korunmasız ilişki mi olmalı korunmalı mı ? Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum afedersiniz pert oldum iliskisizlikten hahdhhsjsbs
Bir sorun olunca söylüyor dr benim üçüncü hamileligimde spral dolayısı ile son aylar korunarak birlikte olun demişti enfeksiyon riski daha yüksek oluyormuş sormamıştım ben kendisi söyledi

Doktor belirtmediği sürece girmek de bir sakınca olacağını düşünmüyorum ..biz son 1 ay kalaya kadar girdik..tabi hamilelik ilerledikçe sınırlı hareketlerle yapabiliyorsunuz .

3 hafta boşuna tuttuk kendimizi uzuntusuyle bazı şeyler yaşamaya gidiyorum sağolun 😂😂
Dün konuştuk bugün başıma geleeen 🥹🥹🥹 gece ilişki oldu falan birazcık bir şeyler sonra bugün lekelenme oldu iç çamaşırıma bulaşmış vs. Tabi eşim tedirgin oldu hastaneyi aradım ve asistan ne dese beğenirsiniz? İlişki olmaması gerekiyordu 12. Haftaya kadar 😭 bana böyle bir bilgi verilmedi dedim, gebeler zaten dikkat ederler ilk 3 ay bilgi verilmese de diyor 😩 çok saçma değil mi?

Dün konuştuk bugün başıma geleeen 🥹🥹🥹 gece ilişki oldu falan birazcık bir şeyler sonra bugün lekelenme oldu iç çamaşırıma bulaşmış vs. Tabi eşim tedirgin oldu hastaneyi aradım ve asistan ne dese beğenirsiniz? İlişki olmaması gerekiyordu 12. Haftaya kadar 😭 bana böyle bir bilgi verilmedi dedim, gebeler zaten dikkat ederler ilk 3 ay bilgi verilmese de diyor 😩 çok saçma değil mi?
Ay yok öyle bişey korkmayın. ben internette araştırırken ''büyük doktor bilgimle'' ilişki sonrası kanama olabilir gibi şeyler yazıyordu. Tabii gene doktorunuza danışın, ben de birşey olmadı ama pozisyon olarak kadın yan yatmalı yüz üstü ya da sırt üstü olmamalı felan yazıyordu bir yerde ben de öyle yaptım. Ben hiç ilişkiye girdi çocuğu düşürdü diye bişey duymadım ama bunun karar mercii ben değilim sadece içinizi rahatlatmaya çalışıyorum 😂😘🤍

Benim normalde de hamileligimin basindan beri kanamam oluyordu. 3 ay boyunca progestan kullandim ve iliski yasak dedilrr. Normal sartlarda da 3 ay boyunca onermediklerini soyledi doktor. Bence yine de riske atmayin. Biz de 3 aydır tık yok 😂😂 işin ilginci işime de geldi. Canım istemiyor😂

Benim normalde de hamileligimin basindan beri kanamam oluyordu. 3 ay boyunca progestan kullandim ve iliski yasak dedilrr. Normal sartlarda da 3 ay boyunca onermediklerini soyledi doktor. Bence yine de riske atmayin. Biz de 3 aydır tık yok 😂😂 işin ilginci işime de geldi. Canım istemiyor😂
İlişki olup olmaması mesele değil aslında, söylenilen lafın saçmalığına gülüyorum. Bunu ben nasıl tahmin edip ilişkiyi bırakabilirim ki ayrıca ilk gebeliğim yani 😏

Ay yok öyle bişey korkmayın. ben internette araştırırken ''büyük doktor bilgimle'' ilişki sonrası kanama olabilir gibi şeyler yazıyordu. Tabii gene doktorunuza danışın, ben de birşey olmadı ama pozisyon olarak kadın yan yatmalı yüz üstü ya da sırt üstü olmamalı felan yazıyordu bir yerde ben de öyle yaptım. Ben hiç ilişkiye girdi çocuğu düşürdü diye bişey duymadım ama bunun karar mercii ben değilim sadece içinizi rahatlatmaya çalışıyorum 😂😘
Çok teşekkür ederim, dediğim gibi ben böyle şeyleri internetten bakıp dikkate almam benim için doktorun dediği önemli ama bunu benim tahmin edip ilişkiye ara vermemi beklemeleri saçma değil mi?

Çok teşekkür ederim, dediğim gibi ben böyle şeyleri internetten bakıp dikkate almam benim için doktorun dediği önemli ama bunu benim tahmin edip ilişkiye ara vermemi beklemeleri saçma değil mi?
Aslında doktorların bunu belirtmesi gerektiğini düşünüyorum ben de. Çünkü ilk gebelik aynı benim gibi, nereden bilelim ki ?

Arkadaşlar merhaba , bu konuyu açma sebebim ne zaman kontrole gitsek doktora bunu sormayı unutuyoruz 😂 şuan 7 haftalık hamileyim 3 haftadır ilişki yaşamıyoruz. Hamileliğimde şuana kadar bir sorun gözükmedi düşük riski vs. İlişkiye girmek sakıncalı mı değil mi ? Sakıncalı değilse korunmasız ilişki mi olmalı korunmalı mı ? Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum afedersiniz pert oldum iliskisizlikten hahdhhsjsbs
Düşük riski yoksa ilişkiye girebilirsiniz,korunmaya gerek yok hamilesiniz zaten

X