hamileliğin ilk haftalarında bel ve sırt ağrısı yaşayanlar

Merhaba ben de bugün katıldım. 19 mayısta hasta olmam gerekiyor. Ancak karnım ve belim agriyo. Şişliğim birkaç gün öncesine kadar vardı. Acaba gebelik ihtimali var mı?

Ihtimal olabilir belki canim ama normalde yasadigin adet sancisini sen bilirsin farkliligini yani kisiden kisiye degisiyir ama bel agrisi hemen baslamiyor diye biliyorum

Kızlar meraba benim de 2 düşüğüm oldu 2.cisi 3,5 aylıktı ve kalp atışı durduğu için 8 martta kürtaj ile aldılar. Kanımda pıhtılaşma çıktı coraspin kullanıyorum yine Bebek istiyoruz 10 gündür denemelere başladık ama tutma ihtimali nedir acaba çok merak ediyorum ve iki üç gündür belim çok ağrıyor öncekilerde de Ağrı'm olmuştu ama göğüslerim de şişmişti o Zaman fakat şu an sadece bel Ağrı'm var test yapsam belli olmaz dimi ya da öneriniz var mı çok merak ediyorum ve hamilelikten şüphelendiğin an gel sedi doktorum iğneye başlıcaz ve ben hamile olup olmadığımı anlayana kadar yine düşerse diye çok korkuyorum

Benim de aynı 2 şubatta kurtaj oldum kalbi durduğu için aldılar bebeği. Bugün hasta olmam lazım ama henüz olmadım. Göğüslerde şişlik yok sadece bel ve karın ağrısı var. Bence hasta olcam

Ben bugün idrar testi yaptım çift çizgiyi gordum.

Eklentiler

• IMG-20160518-WA0007.jpeg
    IMG-20160518-WA0007.jpeg
    17,7 KB · Görüntüleme: 1.028
Merhaba.yeni üyeyim bende takip ediyorum sizleri :) adet günüm bugun normalde. 3 4 gundur kasik agrilarim var adet olcakmisim gibi ve 2 gundur feci sekilde bel ve sirt agrisi cekiyorum.daha oncki aylarda da test yapip negatif sonucu gordugum icin kokuyorum test yapmaya.insallah bu sefer vardir hamilelik.biraz daha beklesemmi test yapmak icin :KK43:

Bende bir buçuk aylık evliyim iki haftadır sürekli yorgun ve uykuluyum. adetime iki hafta var, bu haftanın başında iki kez küçük küçük kahverengi lekeler geldi acayip bir sırt ağrısı başladı test yapmalımıyım sizce yoksa adetimi beklesemmi çok merak ediyorum acaba hamilemiyim :KK17:

Merhabalar adetim 1 gün var ve çok bel ağrım var hamilelik şüphelerim var ve istiyorum ilk gebelik mol gebelik oldu şuan çok istiyorum yumurtlama doneminde planladık sizce olma ihtimali var mı

Merhabalar adetim 1 gün var ve çok bel ağrım var hamilelik şüphelerim var ve istiyorum ilk gebelik mol gebelik oldu şuan çok istiyorum yumurtlama doneminde planladık sizce olma ihtimali var mı

Test yaptir cikar canim..zaten genelde adetle ayni belirtiler..bir goguslerin dolgunlugu devam ediyor bende oyle suphem yukseliyor..bu arada benim bebegimin yine kalp atisi durdu 6. Haftada bu 3.:110:

X