hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

inş canım umudumuz öyle inş degldr başka çocuk varmı ilkmi canım

7 yaşında bir oğlum var.ama ilk hamileliğimde hiç belirtim olmadı benim.hatta hamileliğim 7.haftada anlaşıldı.bütün testler negatifti.o kadar zaman geçtiki bir tane daha olur diye umuyorum.ve çok istiyorum.inşallah isteyen herkese verir allah.

7 yaşında bir oğlum var.ama ilk hamileliğimde hiç belirtim olmadı benim.hatta hamileliğim 7.haftada anlaşıldı.bütün testler negatifti.o kadar zaman geçtiki bir tane daha olur diye umuyorum.ve çok istiyorum.inşallah isteyen herkese verir allah.
allah bagışlasn canım inş olur ya bak en azından bi oglun var o duyguyu tatmışşsn allah hiç tatmayanlarada versn hem olur inş sıkma canınını

Artık nereye ne yazacağımı şaşırdım arkadaşlar.23 ünde regl olmalıyım.bugün medismart erken gebelik testinde negatif çıktı..bundan bir hafta öncesinde kasık ve bel ağrısı,göğüslerimde hassaslık vardı.ama şuan göğüslerimde hiç bir şey yok.sadece bel ağrım var.kasıklarımda da zaman zaman ağrı oluyor.iyice şaşırdım yani.kan testi de ypıcam bu hafta içi.umarım erken yapmışımdır testi.benimle aynı durumda olan yada bunu yaşamış arkadaşlar.bir kaç cümleniz rahatlatacak içimi.

nedir bu stres ya bizi mahvetti hepimimzin psikolojisi alak bulak bir tek ben böyleyim sanıyordum ama görüyorum arkadaşlarım çok allah hepimize hayırlısını hayırlı zamnda versin kendimizle adeta savaşdayız düşünmeyecem diye kolay gelsin haaepimize her aya ay bu umutla ve hayal kırlıklarıla yaşıyoruz umudumuzun hiç bitmemeisi dileğiyle stresle savaşanlar

kızlar merhaba benimde adetim 26 27 günde geliodu sadece doğum kontrol hapını bıraktığım ay30 gün sona olmuştu aralık ayında. bu ay 31 gün oldu hamilelik istiyoruz bir ay oldu çalışmalara başlayalı ama ne ben nede başkalarını boş yere ümitlendirmek istemedim belirti yok sadece iştahım açıldı o kadar test yapmaktanda korkuyorum insan hamile olmadığını kesin bilsede sonuç çok üzüyor:KK43: biraz daha bekleyim umutlanmadan değilmi
:95:

ha bide belki adet öncesinden olabilir diyorum ama ben sürekli reklamlaara dizilere aklınıza gelebilecek herşeye ağlıyorum :)
:KK43:

merhabalar.
aranıza yeni katıldım. aslında uzun zamandır takip ediyorum konuyu fakat çok bilgim olmadığı için yazamıyorum. ve benim de bir kaç sorum olacak cevaplayabilen arkadaşlar olursa sevinirim.

6 aydır evliyim. regl ağrım çok fazla olduğu için hastaneye gittim ve endometriozis olabilir dedi doktor. inanmak istemedim. başka bir doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. ve 3. doktor da aynısını söyledi. OLABİLİR!. doktorların söylediği şey: "eğer siz de istiyorsanız hemen çocuk yapın." oldu.
biz de 5,5 aydır uğraşıyoruz olsun diye. sonunda bu ay ovulasyon testi aldım. ve reglim başladığı günden sonraki 8. günden itibaren her gün yaptım. ve 10. günde çift çizgi çıktı. yani yumurtlamıştım. o 2 günü değerlendirdik. bu gün yumurtlamadan sonraki 4. günüm. ama 3 gündür kasıklarımda sürekli ve hafif bir ağrı var. ateşim genelde yüksek. 36.7 bunların belirti olma ihtimali var mı? yoksa çok düşündüğüm için psikolojik olarak mı oluyor? çok kafama takıyorum ben. :KK43:

arkadaşlar fikir yürütebilecek olan yok mu?
bu gün de ölçtüm ateşimi 36,8 çıktı. :KK43:

meraba canım benimde yumurtlama döneminden sonra hep hafif bir ağrım var ateşini sabah kalkmadan ölçüyorsun değilmi adetine kaç gün var ateşin yükseliyor inşallah hamilesindircanım benim benimde içimdeki ses hamilesin diyor kendim için sonrada yok yok değilsindir diyor inşallah ikimizde hamileyizdir benim bat 5 ocak seninki başka ne belirtin var yazarsan sevinirim

çok teşekkür ederim. evet yataktan kalkmadan hep aynı saatte ölçüyorum. bugün de 36,9 ateşim. bat 8 ocak.
aslında çok düşünmek istemiyordum bu ay. oluruna bırakmak istiyordum. ama ağrılar olunca ister istemez düşünüyor insan. bi de ara sıra midemde tuhaf bişiyle oluyor. bulantıyla açlık arasında. anlamıyorum.. ve son olarak iştahım açıldı. normalde yarım porsiyon bile yiyemeyen insanım. bu aralar inanılmaz acıkıyorum ve çok yiyorum.
inş. hayırlı olacaksa hamileyizdir. çok istiyorum. Allah'ım herkesin gönlüne göre versin inşallah.

arkadaşlar benim normalde gögüs hassasiyetim adetten 1 hafta önce başlar ama bu sefer neredeyse 14 15 gün önce başladı ayrıca adet yaklaştığı zaman kasık ve belimizde ağrı olur ya hafif hafif onuda hissetmeye başladım tabi bunlar psikolojikde olabilir ama hamileliğinde bunları yaşayan arkadaşlar varsa yazabilir mi umutlanmak istemiiyorum ama elimde deil işte....

merhabalar arkadaşlar ben bu sayfada yenıyım ve sizlerden bilgi almak isterım .. ne olursunuz benı yönlendırın ... benım yarın edet günüm ama karnım şiş göğüslerım çok hasas ve hafiften adet sancılarım var ama sanki içimden hamileyım diye bir ses var, geçen hafta çok fena adet sancılarım oldu ve çok hafifce iki gün boyunca bir iki damla kanamam oldu akıntıyla karışık.... başim çok ağırıyor ve kendımı halsız hisedıyom, hiç böyle olmamıştım, midemden çok ekşime var.. ya ne olursunuz bana yardımcı olun ....

merhabalar arkadaşlar ben bu sayfada yenıyım ve sizlerden bilgi almak isterım .. ne olursunuz benı yönlendırın ... benım yarın edet günüm ama karnım şiş göğüslerım çok hasas ve hafiften adet sancılarım var ama sanki içimden hamileyım diye bir ses var, geçen hafta çok fena adet sancılarım oldu ve çok hafifce iki gün boyunca bir iki damla kanamam oldu akıntıyla karışık.... başim çok ağırıyor ve kendımı halsız hisedıyom, hiç böyle olmamıştım, midemden çok ekşime var.. ya ne olursunuz bana yardımcı olun ....

Canım ben geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Adet sancısı, halsizlik bende de vardı ve hala da devam ediyor. Bence 2-3 gün daha bekleyip kan testi yapsan iyi olur. İdrarda hemen göremeyebilirsin. Kanamam oldu demişsin, onu tam anlayamadım ama inş. hamişsindir:):)

cnm ay patlıcam ama bu 3 gün nasıl geçiçeki :) ya geçen hafta 2 gün ve saadece 2 3 damla kadar akıntıyla beraber çok hafif kanamam oldu... bilmiyom artık anlam veremedım... cnm gözün aydın ya ALLH SAĞILIKLI VE MUTLU BİR ŞEKİLDE DOĞURMAK NASİP ETSIN VE HEYIRLISINI VERSIN CNM NE GÜL YAAA. BEN 32 YAŞINDAYIM VE ARTIK BENDE ANE OLMAK İSTİYOM

X