hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

canım normal bi reglimi herzamanki gibimi oluyosun üstüne görmede olabilir doktorunla bi ara konuş istersen yada git üzülmek yok ama
Meraba bnm adetime 9 gun var 28 gunde bir oluyorum interntten okuduklarima gore belirtiler gosteriorum bagisikligimda degisme oldgu icin hasta oldum grio gbi bas agrim coktu 1 hafta boyunca sudan bile tiksindim kaisigimin sag trafinda bazzen igne gbi batma oluor ayni tarafta bel agrimda basladi bide mantar oldum hamilelik belirtisiymis goguslerimdede ucunda dikelme oldu acaba hamile miyim ?bu kadar erkn belli eder mi annem hemn hamile kalmis olabilirsin diyor olabilir mi ki ?

Meraba bnm adetime 9 gun var 28 gunde bir oluyorum interntten okuduklarima gore belirtiler gosteriorum bagisikligimda degisme oldgu icin hasta oldum grio gbi bas agrim coktu 1 hafta boyunca sudan bile tiksindim kaisigimin sag trafinda bazzen igne gbi batma oluor ayni tarafta bel agrimda basladi bide mantar oldum hamilelik belirtisiymis goguslerimdede ucunda dikelme oldu acaba hamile miyim ?bu kadar erkn belli eder mi annem hemn hamile kalmis olabilirsin diyor olabilir mi ki ? lutfen yardim edin cok istiorum bunlar sizce bwlirtimi

Meraba bnm adetime 9 gun var 28 gunde bir oluyorum interntten okuduklarima gore belirtiler gosteriorum bagisikligimda degisme oldgu icin hasta oldum grio gbi bas agrim coktu 1 hafta boyunca sudan bile tiksindim kaisigimin sag trafinda bazzen igne gbi batma oluor ayni tarafta bel agrimda basladi bide mantar oldum hamilelik belirtisiymis goguslerimdede ucunda dikelme oldu acaba hamile miyim ?bu kadar erkn belli eder mi annem hemn hamile kalmis olabilirsin diyor olabilir mi ki ? lutfen yardim edin cok istiorum bunlar sizce bwlirtimi
Dokuz gün önce belirti yasaman biraz zor sanki cnm ama bi erken gebelik testi yap istersen

X