Hamileliğinizi yakınlarınıza duyurduğunuzda olumsuz tepkiler aldınız mı?

Basta böyle değillerdi diyorum
Ya çok afedersin, bak genç toy kız da değilmişsin 32 yaşındaymışsın, 32 yıl sana bir şey öğretemedi mi? İki başınıza geçinemeyip herkesi seferber ederken düşünmediniz mi, bunlar bu gün el atar yarın başımıza ağa olur diye?

Ya çok afedersin, bak genç toy kız da değilmişsin 32 yaşındaymışsın, 32 yıl sana bir şey öğretemedi mi? İki başınıza geçinemeyip herkesi seferber ederken düşünmediniz mi, bunlar bu gün el atar yarın başımıza ağa olur diye?
Düşünemedim çevremde hiç yoktu kaynanayla oturan daha önce evlilikte yapmadik her konuda tecrübe sahibi oldumda bu konuda olamadım

Düşünemedim çevremde hiç yoktu kaynanayla oturan daha önce evlilikte yapmadik her konuda tecrübe sahibi oldumda bu konuda olamadım
Fanustan mı çıkarıp evlendirdiler?

Sürekli gidip gelip oğullarını yermiş durmuşsun insanlara, bir gün iyi derler iki gün iyi derler.

Merhaba ben hamileliğimi öğrendiğimde 3. Ay dolarken söyledim büyüten anneme eşimle ailesiyle sıkıntılarımı anlatırdım genelde anneme yakınlarımıza ilk zamanlarımda evliliğimde sonra yuvaya çok karıştılar herkes özellikle eşimin ailesi bana hiç çocuk düşünme diyen büyükler bile oldu ama eşimle evliliğimizin ilk ayları çok güzel geçti hiç tartışma yapmadık zaten şiddeti içkisi kötü alışkanlığı yoktur bana değer verir biraz anneci evet ama ne zaman ailesinin yakınına gittik babasının aldığı eve yanyana evler onlarla ondan sonra sıkıntılar başladı yuvaya çok karıştılar kayinpeder özellikle evimin temizliğine kadınlığıma kadar karıştı çünkü her tartışmamızda eşimle kayinpederi çağırdım barıştırsın diye ama onlarda başlarda iyi gibilerdi bana hep gelip gittik hergün görüştük nerdeyse ama kayinpeder sonra yaptığı iyilikleri başıma kaktı taktığı altınları falan hep yüzüme vurdu kayınvalide evden kovdu yemeğim yoktu giderim orda yemek yaparım diye düşündüm o gün hepberaber yeriz diye sebebi oğluyla tartışmış verdiği yiyeceği almadı diye hadi kızım hadi ne yapıyorsanız gidin evinizde yapın diye evinden sokmadı beni bizim hep tartışmalar onlar kaynaklı çıktı çünkü eşime söylüyorum annesine babasına iki çift laf edemiyor sadece kibarca onu da sev kızın yerine koy demek olmuş dediği ne yapayım kalp mi kırayım diyor bana ben artık dayanamadım ve boşanma noktasına geldik dava açtım 2 hafta cayma süresi vardı 1 hafta ev tuttum yüzüğümü kolyemi satıp iş aradım bulamadım hiçbiryerden yanıt gelmedi nafaka 1 ay daha var bağlatılmasına kimsenin desteği yok eşimle barıştım ama o zaman hamile değildim şehir değiştirelim dedim kabul etti geldi benle 3 ay kaldık bilmediğimiz bir yerde o işe girdi ben işe sonra ben hamile kaldım ama parasal olarak iyi bir yerde oturamadık eşkıya tipli insanlar vardı çevrede kimseyi de tanımıyoruz yine döndük buraya mecbur hamileliğimi söyledim insanlar sorunlarımızı bildikleri için aldır çocuğu yok zamansız olmuş çocukla ayrılırsan hayatta zorlanırsın şuan 14 haftalık nasıl aldırayım birde eşimle istedik bu çocuğu ama ailesi ve benim üvey annemde de dahil sevinmediler hatta kaynanam iyi dedi geçti suratını astı gitti mutfakta iş yaptı normal birşey duyuyormuş gibi babası da iyi hayırlı olsun dedi birde bakabilcek misiniz demez mi ama yatalak engelli abisi var onu evde bırakıp çoğu zaman bize bırakıp işe gidiyorlar üvey annemde yazıklar olsun aldır o çocuğu dedi benim arkamda duracak bir anne değil zaten ben ne yapacağım bana bir akıl verin buraya bir daha döneceğimizi hiç kestiremedim çünkü başlarda orda bir sıkıntı yaşamadık gittiğimiz yerlerde şimdi bu çocuğun günahı ne
İki tarafın ailesinden de uzak durun

Ya neyse sizler haklisiniz Bn sizler kadar tecrübeli degilim kusura bakmayın
Zamanında bol bol kafasını şişirip bezdirdiğiniz insanlara cahil karaktersiz deyip, bunların sebebine ama işte onun da hataları oldu yanii diye yumuşatmaya çalışmak hoş değil, vefasızlık bu.

Zamanında bol bol kafasını şişirip bezdirdiğiniz insanlara cahil karaktersiz deyip, bunların sebebine ama işte onun da hataları oldu yanii diye yumuşatmaya çalışmak hoş değil, vefasızlık bu.
Neyse bacım sen haklısın tamam Bn haksız tamam Bn vefasizim yani burdan hamile bir kadına neler diyorsun bu dönemde hormonlar farkli calisio herkesin neyse haliyle bnde de dengesizlik var şu sıralar en çok hata bende tamam anladım konuyu kapatalım en iyisi

Neyse bacım sen haklısın tamam Bn haksız tamam Bn vefasizim yani burdan hamile bir kadına neler diyorsun bu dönemde hormonlar farkli calisio herkesin neyse haliyle bnde de dengesizlik var şu sıralar en çok hata bende tamam anladım konuyu kapatalım en iyisi
Ben mi hamile bıraktım, kocan düşünsün hey Allah'ım.

X