Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

Kişiden kişiye değişiyor vücut direnci ile alakalı olabilir metal tad bende olmuştu kimisinde olmayadabilir ben gebelik testi yapmıştım çıkmadı diye çöpe attım 4 saat sonra bakınca çok hafif silik bir çizgi daha görmüştüm ertesi gün kan vermiştim 5,65 çıkmıştı sonucum iki gün sonra tekrarlamislardi yükselme olunca gebeliği onaylamışti doktorum ama herkeste aynı olmayabilir dediğim gibi en doğru sonucu adet günü belirler kuzum rabbim hwrkese nasıp etsin🥰 bakalım benimde sat 16 Mayıs miş bekliyoruz dün evde gebelik testi yaptım gözle görünmeyecek kadar silik çizgi gördüm
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🌸🙏🏻 bekleyen herkese güzel haberler aldırsın Rabbim. Adet günümü beklemeye devam ediyorum ama vakit geçmiyor resmen 😅

Benimde gögüslerim sızlıyor bi tık büyüdüklerini hissediyorum görüyorum ama 2 gündür ses yok yani sızlama vs yok şuan adetime 2 gün var onun dışında sızlama var kasıkta ama hafif çok şiddetlide ağrımıyor normalde bi tık kıvrandırı beni adet öncesinde ama şuan öyle değil bazen surduk yere bulantm oluyor gibi oluyor kusma yok henüz sadece geçen akşam 2 kere oldu afedersiniz okadar başka belirti olarak bişey yok bitek bazen bişey yaparken yasa oturdum yerde başım döner gibi oluyor arada okadar

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🌸🙏🏻 bekleyen herkese güzel haberler aldırsın Rabbim. Adet günümü beklemeye devam ediyorum ama vakit geçmiyor resmen 😅
Aynen hiç günler geçmiyor ben gebeligimi bata 8 kala öğrendim kanda 10.2 çıktı gebelik testte slik gördüm iki gün sonra yenileyelim testi dedi bugün kan verdim bat 5 kaldı sonuç yarın çıkacak bakalım yükselme olcak mı çok heyencliyim 🥰 senin kaç gün kaldı

Hepimiz müjdeli hayırlı haberler alırız inşallah alanlara da tebrikler sağlıkla kucağınıza alın 🌸 benimde reglime 8 gün var ama bel bacak ve kasık ağrılarım var inşallah bende güzel haberler alırım günler geçmiyor Rabbim isteyen herkese en güzel ve hayırlı şekilde nasip etsin 🥰

Aynen hiç günler geçmiyor ben gebeligimi bata 8 kala öğrendim kanda 10.2 çıktı gebelik testte slik gördüm iki gün sonra yenileyelim testi dedi bugün kan verdim bat 5 kaldı sonuç yarın çıkacak bakalım yükselme olcak mı çok heyencliyim 🥰 senin kaç gün kaldı
Hadi inşallah yükselmiştir 😍 benim bat pazartesi. Regli ve gebelik belirtileri aynı gerçekten o yüzden ne olacak diye merakla bekliyorum 🤩

Ay evet bende 6 kala öğrenmiştim o kadar stresli bir süreç ki Allah yardımcımız olsun sevincimiz tamamlansın inşallah ❤️🥰 haberlerini bekliyoruz

Hadi inşallah yükselmiştir 😍 benim bat pazartesi. Regli ve gebelik belirtileri aynı gerçekten o yüzden ne olacak diye merakla bekliyorum 🤩
Çok şükür yükselme baya iyi pazartesi kan verdim beta 10.2 çıkmıştı Perşembe kan verdim tekrar bugün sonuç aldm ve sonuç 88.8 bat 4 gün kaldı darısı size kızlar 🥰

Ay evet bende 6 kala öğrenmiştim o kadar stresli bir süreç ki Allah yardımcımız olsun sevincimiz tamamlansın inşallah ❤️🥰 haberlerini bekliyoruz
Çok teşekkür ederim canım evet çok sitresli oluyor ikinci kan sonucum bugün çıktı şükür ilk 10 du iki gün sonra kan tekrarlandı ve sonuç 88.8 çıktı bata 4 gün kaldı artk kadin dogumcuya git dedi hemşirem🥰

Hepimiz müjdeli hayırlı haberler alırız inşallah alanlara da tebrikler sağlıkla kucağınıza alın 🌸 benimde reglime 8 gün var ama bel bacak ve kasık ağrılarım var inşallah bende güzel haberler alırım günler geçmiyor Rabbim isteyen herkese en güzel ve hayırlı şekilde nasip etsin 🥰
İnşallah kuzum benimde bacak ağrım çok oluyordu Allah seninde gönlüne göre versin inşallah 🥰

Çok teşekkür ederim canım evet çok sitresli oluyor ikinci kan sonucum bugün çıktı şükür ilk 10 du iki gün sonra kan tekrarlandı ve sonuç 88.8 çıktı bata 4 gün kaldı artk kadin dogumcuya git dedi hemşirem🥰
Bende üç kere verdim kan kadın doğum da artık bir hafta sonra geri gel dedi şuan ne durumdayım bilmiyorum çok merak ediyorum 🥰

5+3 oluyor canım gideceğim gün bakalım görünür heralde. Güzel şekilde ilerleriz inşallah
Haber et bende 26 Mayıs randevu aldm bende o zaman 5*3 oluyorum bakalım senle aynı gidecez doktora senin kese görünürse benimde belki görünür o zaman

Çok şükür yükselme baya iyi pazartesi kan verdim beta 10.2 çıkmıştı Perşembe kan verdim tekrar bugün sonuç aldm ve sonuç 88.8 bat 4 gün kaldı darısı size kızlar 🥰
Yaaaa çok çok çok sevindim 🌸 ben de güzel haber vermek istiyorum inşallah o günleri nasip eder Rabbim 🙏🏻

Selam kizlar, umarim hepiniz dilediginiz zaman anne olabilirsiniz🙏🏻benim de sonraki adet tarihim 16 mayis. Size bir sey sormak istiyorum yumurtlamadan sonra 11. Gün testte pozitif cikar deniliyor genelde. Catlama olan gun 1. Gun mu sayilir bu durumda hangi gunden itibaren saymak dogru olur? Aslinda en guzeli beklemek ama bugun 4 gun kala laboquick erken gebelik testi yaptim sabah negatif cikinca uzuldum.

Kızlar 🌸
Gebelik belirtisi olarak kalp çarpıntısı yaşayanınız oldu mu ? Dünden beri çarpıntı yaşıyorum sonrasında da ateş basması oluyor. Artık her şeyi belirtiye yormaktan yoruldum 😅

X