Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

Canım bende dün gece adet oldum çok mutsuzum😪 inşallah sen gebesindir belki adet tarihin geçmeden test yaptığın için negatiftir sıkma canını. Bende bu ay umutluydum ama dün gerçekten yıkıldım gene
Benim de saat 3 gün gibi bi kahverengi akıntım oldu sonra bi şey olmadı ama devamı gelecek yani öyle hissediyorum 😔 Rabbim en kısa zamanda güzel haberler aldırsın bize 🙏🏻 üzülme zamanı var demek ki canım.

Benim de saat 3 gün gibi bi kahverengi akıntım oldu sonra bi şey olmadı ama devamı gelecek yani öyle hissediyorum 😔 Rabbim en kısa zamanda güzel haberler aldırsın bize 🙏🏻 üzülme zamanı var demek ki canı aynısını dedi zamanı var diye bende bıraktım artık napayım

Haklısın canım zamanı var beklicek inşallan öbür ay hamileyiz diye yazarız 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sonucunuza üzüldüm ben de benzer belirtiler mevcut su an. İki gun önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Regl günüm yarın ben de hayal kurup üzülmek istemiyorum

Kızlar 🌸
Acaba bugün yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi 🥹 yoğun bi kahverengi akıntı oldu öğlen 3 gibi devamı gelmedi. Sol kasığımda bi ağrı var 🥹

Benim 10sn kadar süren kasıkta çok hafif sızlama vardı 1 haftadır göğüs ucun etrafı sızlıyordu göğüsümün biri büyük zaten diğerin ise büyüdüğünü gördüm bulantım var bişe yedikten somra iştahım yokla var arası anlamadım bunun dışında çok net bi belirtim yok ve bugün adrtimin ilk günü olması lazım ama olmadım lekelenme dahi yok normalde yaklaşırken kahverengi tarzında lekelenmem olurdu azda olsa ama hiçbişe yok test aliyim diyorum afetin geciktiği ilk ginden itibaren gösteren bi test var sizce alıp yapmalımıym ?

Benim 10sn kadar süren kasıkta çok hafif sızlama vardı 1 haftadır göğüs ucun etrafı sızlıyordu göğüsümün biri büyük zaten diğerin ise büyüdüğünü gördüm bulantım var bişe yedikten somra iştahım yokla var arası anlamadım bunun dışında çok net bi belirtim yok ve bugün adrtimin ilk günü olması lazım ama olmadım lekelenme dahi yok normalde yaklaşırken kahverengi tarzında lekelenmem olurdu azda olsa ama hiçbişe yok test aliyim diyorum afetin geciktiği ilk ginden itibaren gösteren bi test var sizce alıp yapmalımıym ?
Benim Mart ayında kimyasal gebeliğim oldu. Reglinin geciktiği 3. Gün test yapmıştım pozitifi gördüm hem kaset testte hem kanda. O zaman benim en büyük belirtim göğüslerimin hassaslaşması ve beyaz tenliyim damarlarım belirginleşmişti göğüs kısmında. Mide bulantısı ya da iştah kesilmesi vs hiç bi şey yaşamamıştım. Herkesin farklı oluyor bu süreçleri. Biraz daha bekle istersen kesin sonuç için 🌸

X