hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

canim yazilarini kac gundur takip ediyorum bence hamilesinnn benimde 9 gu var adetime sag kasigim cok agriyo arada birde bulantim var arada ama bu ay goguslerim hic sismedi onceki aylarda cok siserdi bekliyorum bir umut

sağol canım yarın sabah tekrarlicam testi inşallah sende bende bu ay tutturmuşuzdur...

pazartesi yaptırıcam ikinci kez tekrarladım testi o da aymı çıktı ya kafam karıştı...

biraz rahat ol. tamam işte daha adetin geçmemişken silik de olsa 2. çizgiyi görmüşsün daha ne? bebeğini de daha fazla üzüp strese sokma. benim de aynen senin gibi silik çıkmıştı ama sonuçta günüm geçtikçe koyulaştı. kan değerine baktır rahatla. şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

bende de kasık ağrıları olmuştu bekledim ha bugün ha yarın diye adet olacam diye yok göğüslerim balon gibi şişti ağrı başladı, ağzımda metalik bi tad vardı sigaraları yakıp yakıp atıyodum :) bahaneyle sigarayıda bıraktım. beklenmedik bi anda daha 5 aylık evliyken kaza!! sonucu bi bebşim oldu :)) allahıma çok şükür! allah herkesin yavrusunu kendine bağışlasın :))

İki testte de aynı sonuç varsa hamile olma olasılığın epey yüksek canım. Ama daha önce de dediğim gini kesin sonucu kan testi veriyor. Sakın kafana takıntı haline getirme bu arada acaba öyle miyim değil miyim diye, bebişine zarar verirsin çünkü hamileliğin söz konusuysa. Umarım güzel haberileri verirsin canım, sabırsızlıkla bekliyorum ben de sonucunu

evet benim kasiklarim agriyoru hemde iki nkta
surekli
suanda hamileyim insallah sende hamilesindir canim

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:

canım hamilelik belirtileri için çok erken ağrı ama hamile olabilirsinde bende adetime 1 hafta kalarak karnımdan dışarı doğru baskı yapan bir ağrı hissediyordum ve hamile olduğumu sonradan test yaparak öğreniyordum inşllh sende hamilesindir....

ben oncamed yapmıştım cnm eczanede varr sor bi fiyatıda 5 yada 3 buçuk ytl gibi olması gerek...işte bende silik çizgiyi gösteren test oydu....benmde adet 6 gün geçti ama aynı adet ağrısı gibi ağrım var testte de öyle belli belirsiz çizgi çıkınca adet gelir diye kanda yaptırmadım...ama burda arkadaşları okuyorum şimd hamişkende adet ağrısı benzer ağrı oluyormuş benimde göbeğimin alt kısmı orda sabit bazen cinsel organıma bacaklara vuruyor ağrı böyle bişey arada oluyor bazen hiç anlaşılmaz derece kadar azalıyor bazen çok... tamam diyorum gelicek ama krem rengi gibi bi akıntı geliyorrr :uhm:

canım bence senn kesin hamilesin aynı şeylr bendede olmuştu idrar testi yaptım biri silik çıktı bi kaç gün geçti yine yaptım tam neti ve kan testi hamileydim 5 haftalıkken kaybetim düşük yaptım RABBİM SİZLERE YAŞATMASIN kan tahlili yaptır sen idrar testleriyle daha fazla stes yapmaa

zeytohnm canım asya arkadaşımız adet oldu :KK43:(( hatta şuan ara verdi sanırım biraz dinlenmek istiyor dilerim Rabbim sanada banada asyayada tüm kk kuluundaki arkadaşlarımada en kısa zamanda eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir dualarımız sizinle sizinkilerde bizimle olur inşallah

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? Yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
Kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:

merhaba canim, benimde ayni şekilde 15-16 gün varken adetime başladi kasik ağrilarim.dediğin gibi sanki her an adet olacakmişim gibi.oyüzden hiç şüphelenmedim ama yinede dr.gittim.idrar testi yaptilar.bişey çikmadi.bekle dediler.taki adetim 5 gün geçinceye kadar.sonra evde test yaptim.hamileymişim:))) ertesi gün kan testi yaptirdim 4-5 haftalik hamileyim şuan.bence beklemelisin.

arkadaşlar çok merak ettim bu silik çizgi dediğiğiniz çok açık pembe mi?Yoksa beyaz çizgi mi?Lüt fen neolur biri beni aydınlatsın çok önemli.

Canım inşallah hamilesindir fakat ben hamilelik belirtilerine çok da güvenmiyorum acıkcası. Arkadasların söledikleri belirtileri ben her ay regl dönemlerimden önce yasıyorum bence en iyisi beklemek ve test yapmak. Umarım isteyen herkes bir an önce evlat sahibi olur. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Amin...

arkadaşlar çok merak ettim bu silik çizgi dediğiğiniz çok açık pembe mi?Yoksa beyaz çizgi mi?Lüt fen neolur biri beni aydınlatsın çok önemli

canım açık pembe bir çizgi daha çıkar koyu olan çizginin yanında...

bendeki çizgi beyazdı da o yüzden sormuştum çok teşekkür ederim.

bende hamiş olmak istiyorummmmmmmmmmmm:KK43:benimde adetime 7 gün var kasıklarım cok agrıyo karnımda ama ben kesin adet olcam kesin buayda olmadı e napalım kısmet artık

selamlar hepinize
ben halen regl olmadim 17 haziranda olmustum en son. kasiklarim cok agriyor oturunca bile batiyor sag kasigim hafif sis gibi farkediliyor. mide bulanti felan yok. bakalim biraz daha bekleyeyim sonra test yaparim ama testtende korkuyorum.... hayirlisi olsun diyorum bakalim mevlam neyler neylerse güzel egler

X