Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

arkadaşlarım banada bilen yarım etsin 2,5 yıllık evliyim ilk 1 yılo korunduk sonraki bir yıl denedik olmadı dr gittim prolaktin yüksek dedi tedavi verdi dostınex kullandım 3 ay ölçümde düşük çıktı şimdi tedavi bittikten sonra 2,aydayım ..normalde 26-28 gün üzerine adet oluyordum ilaç dnemide dahil 1, yıllık periyodları kontrol ettim geçen ay 10/09/2009 tarihinde hadtalandım bugün ayın 13/10/2009 öne gelmesi gerekirken gecikti normalde 6-7-8 gibi hastalanmam lazım adet gününün normal zamanda olabileceği tarihlerde 3 kez renksiz ve kokusuz sümüksü akıntı geldi ayın 11/10/2009 da test yaptım negatif çıktı ama arada bir kasık sancısıda çektim yanlız 3 gündür hiçbir sıkıntı yaşamıyorum tabiki psikolojikleri saymazsak yardım edin test yapmaya bile korkuyorum ya negatif olursa dün göğüslerimde biraz daha hassaslaşmaya başladı gerçe ne hissettiğimi bilke karıştırıyomuyum bilinç altıy diye tereddütteyim resman bir daha test yapayımmı yoksa direk kan testi yada dr. mı gidiyim ne kadar daha beklemeliyim

canım yetiştim kusura bakma iki kız var bende ömrümü yidiler bu yüzden geç cevap yazmak zorunda kaldım canım en güzeli gebelik şüphesi oluştuğunda kan testi yaptır amaaaaaaaaa kendini pskolojik olarak hazırla iyiye ve kötüye öyle git hayırlı haberler duyarsın işallah ha bu aralar fazla vücudunu dinlememedye çalış olurmu bedenini dinleme çünkü vücudun senin psikolojine uyuyor seni dinliyor bu yüzden seni yanıltabilir kan testini yaptır içini ferahlat öpüldün haberini vermeyi unutma
:kahve:

canım yetiştim kusura bakma iki kız var bende ömrümü yidiler bu yüzden geç cevap yazmak zorunda kaldım canım en güzeli gebelik şüphesi oluştuğunda kan testi yaptır amaaaaaaaaa kendini pskolojik olarak hazırla iyiye ve kötüye öyle git hayırlı haberler duyarsın işallah ha bu aralar fazla vücudunu dinlememedye çalış olurmu bedenini dinleme çünkü vücudun senin psikolojine uyuyor seni dinliyor bu yüzden seni yanıltabilir kan testini yaptır içini ferahlat öpüldün haberini vermeyi unutma
:kahve:

baht selam nasılsın beni hatırladınmı bak ayın kaçı oldu ben hastalanmadım ama kasıklarım belim ağrıyor adet yok ama akıntı var birde ağzım kuruyor göğüslerimin sadece uçları acıyor iştahda gitti anlamadım ya 14 ünde yazarım dedim ya ancak bunları yazabilirim son adetim 15 eylül

baht selam nasılsın beni hatırladınmı bak ayın kaçı oldu ben hastalanmadım ama kasıklarım belim ağrıyor adet yok ama akıntı var birde ağzım kuruyor göğüslerimin sadece uçları acıyor iştahda gitti anlamadım ya 14 ünde yazarım dedim ya ancak bunları yazabilirim son adetim 15 eylül

inan hastalancam hastalanmıcam derken sinirlerim bozuldu

CANIM SENİ HATIRLADIM bitanem 1 veya 2 gün daha bekle can evet dediğin gibi bazı belirtiler var eğer sabırsızım dersen kan testi yaptır ancak adet gününü 5 veya10 gün geçince kan testi yapıyorlarlar bildiğn gibi idrar testine güvenmem ama gebelik varsa kan testinde hemen çıkar günün geçmese bile ama ben bekle bi kaç gün daha derim kesin gebeliği görmek daha kolay olur yinede karar senin hadi hayırlısı öptüm seni:hulya:

merhabalar
benimde adet günüm dündü.daha olmadım adet. benimde belirtilerim vardı. test yappmadım. bikaç gün daha bekleyim diyorum. yoksa yapayımmı offf kafam çok karışık aklım hep orda fikir verin ltfn mafoldumben

BU GÜN BURDAYIM SORU SORABıLıRSıNıZ BEKLıYORUM HBERıNıZ OLSUN ÖPÜLDÜNÜZturkbayragi

merhabalar
benimde adet günüm dündü.daha olmadım adet. benimde belirtilerim vardı. test yappmadım. bikaç gün daha bekleyim diyorum. yoksa yapayımmı offf kafam çok karışık aklım hep orda fikir verin ltfn mafoldumben
YARENCİM DOĞRU KARAR BİRAZDAHA SABRET SABREDEN DERVİŞ MURADINA ERİVEMİŞ BİRKAÇ GÜN DAHA BEKLE CAN BİLİYORUM ÇOK ZOR AMA BİKAÇ GÜN DAHA BEKLE a.sa.sa.sa.s

merhaba benim beklenmeyen adet günüm yarın ama diğer günde olabilir belirtilerim son 3 gündür arasıra belim ve karnım ağrıyo karnımın alttarafı çekiliyo gibi oluyo bazen hafif hafif zonklama oluyor göbeğimin etrafı ve göğüs uçlarıma doğru kaşıntılar oluyor göğsümün sadece ucu ağrıyo kızardı yanma oluyor gibi sürekli bir beyaz akıntı vardı bugün arttı ne dersiniz olabilir mi?inşallah allahım bu ay benimle olsun bebişim bazen karnım belim aynı adet olacakmışım gibi ağrıyo umutsuzluğa kapılıyorum

baht bnm bügün adetim 2 gün gecti test yaptım tek cizgi ama hala adet olmadım o degil olacak gibide degilim bnm adet olacagım zaman atesim dsüer 2 gün onceden atesim hala 37.1 demek 2 gün daha olmıycam :KK43: sık ıdrara cıkma gaz ara ara bas dönmesi var bide ayaklarım cok üsüyo halsizlik de var ama bilmiyorum insallah psi degildir

merhaba benim beklenmeyen adet günüm yarın ama diğer günde olabilir belirtilerim son 3 gündür arasıra belim ve karnım ağrıyo karnımın alttarafı çekiliyo gibi oluyo bazen hafif hafif zonklama oluyor göbeğimin etrafı ve göğüs uçlarıma doğru kaşıntılar oluyor göğsümün sadece ucu ağrıyo kızardı yanma oluyor gibi sürekli bir beyaz akıntı vardı bugün arttı ne dersiniz olabilir mi?inşallah allahım bu ay benimle olsun bebişim bazen karnım belim aynı adet olacakmışım gibi ağrıyo umutsuzluğa kapıl
CAN GEBELİK BELİRTİLERİN NERDEYSE HEPSİNİ SIRALADIN Bİ BULANTI VE KUSMA KALDI NEYSE İŞİN ŞAKASI SÖYLEDİKLERİN DEDİĞİN GİBİ GEBELİK BELİRTİLERİNDE GÖRÜLEN ŞİKAYETLER AMA BİKAÇ GÜN DAHA BEKLE SONRA OLMAZSAN KAN TESTİ YAPTIR KESİN SONUCU ALACAKSINDIR HADİ HAYIRLISI DİYELİM UMUTSUZLUĞA KAPILMA DUA ET GÜZEL ALLAHIM GÖNLÜNDEKİNİ VERSİN ÖP.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kizlar ben 30 gunde bir regl oluyorum 1 ekimde regl olmustum acaba bugunlerde yumurtlama gunum mudur? en dogru zamanı en dogru iliski zamanını nasıl denk getirebilirim

ay inşallah bahtcım 5. ayımız bu ay bu ay olmuştur inşallah cuma testi yapim diyorum ama hayırlısı bakalım teşekkür ederim...

baht bnm bügün adetim 2 gün gecti test yaptım tek cizgi ama hala adet olmadım o degil olacak gibide degilim bnm adet olacagım zaman atesim dsüer 2 gün onceden atesim hala 37.1 demek 2 gün daha olmıycam :KK43: sık ıdrara cıkma gaz ara ara bas dönmesi var bide ayaklarım cok üsüyo halsizlik de var ama bilmiyorum insallah psi degildir
CANIM KIŞ AYINA GİRDİK BAZEN ADET ŞAŞABİLİR KOLAY ÜŞÜTE BİLİRİZ BU YÜZDEN EMİN OLMAK İÇİN BİRAZ DAHA BEKLE SABIRSIZ BACILARIM BENİM AZCUK DAHA BEKLE EVET HALSİZLİK VE BAŞDÖNMESİ VE DİĞER SÖYLEDİKLERİN GEBELİK BELİRTİLERİNDE VAR AMA ADETİ EN AZ 10 VEYA 5 GÜN GEÇMEDEN BİŞEYİN YORUMUNU YAPARSAM YANLIŞ OLUR BEKLEYELİM ZOR BİLİYORUM AMA ONDAN SONRA ZATEN GEBELİK VARSA ŞİKAYETLER ARTACAKTIR SONRA Bİ KAN TESTİ YAPTIR GÜZEL HABERİ ALIRIZ İŞALLAH AMA UMUDUNU KAYBETME ÖP.:kahve:

kizlar ben 30 gunde bir regl oluyorum 1 ekimde regl olmustum acaba bugunlerde yumurtlama gunum mudur? en dogru zamanı en dogru iliski zamanını nasıl denk getirebilirim

CANIM BİRAZ İĞRENÇ OLABİLİR AMA KENDİNDE TEST EDEBİLİRSİN YUMURTLAMA GÜNÜNÜ PARMAĞINI RAHMİNE DOKUNDUĞUNDA YOĞUN YAPIŞKAN Bİ SIVI GELİR ÇOĞU KEZ ŞEFAFTIR AMA YOĞUN RAHMİN İÇİNİ KAPLAYAN KAYGAN Bİ SIVIDIR ATEŞİNİDE ŞÖYLE ANLARSIN DARALIP SICAK BASIYORSA ÇÜNKÜ HERZAMAN OLMAZ HAVAYA RAĞMEN ÜŞÜMÜYORSAN ATEŞİN YÜKSEK OLMASI ŞART DEĞİL SICAKLIK HİSSİ VARSA BEDENİNDE YUMURTLAMA GÜNÜNDÜR ONA GÖREDE GÖZLEM YAPABİLİRSİN ÇÜNKÜ BU YAPIŞKAN BOL BOL GELEN SIVI DİĞER GÜNLERDE FARKLI VE AZ GELİR :kahve:

saol cnm zaten adet olsam mudum bitecek adette olmayınca umut devam ediyo ister istemez

ay inşallah bahtcım 5. ayımız bu ay bu ay olmuştur inşallah cuma testi yapim diyorum ama hayırlısı bakalım teşekkür ederim...[/QUOTE
İŞALLAH CAN İŞALLAH BAKALIM HAYIRLI HABER ALIRSIN İŞALLAH ALLAHIM BU GÜZEL MUCİZEYİ SANADA BÜTN İSTEYENLEREDE YAŞATIR İŞALLAH ÖP.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

bacım yaa morralim çok bozuk
ateşim düne göre yine yükseldi
25. günüm bugün
ama test yaptım negaitf çıktı
ağlamaktna gözlerim şişti çok sinirlerim bozuk yaa
işe bile gitmedim

saol cnm zaten adet olsam mudum bitecek adette olmayınca umut devam ediyo ister istemez
SEN UMUDUNU YİTİRİSEN SENİN ADINA KİM UMUT EDECEK BU YÜZDEN ALLAH BAŞKA DERTLER VERMESİN KALAN BÜTÜN AYLAR BİZLERİN HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE EYLERSE GÜZEL EYLER RABBİM :Saruboceq::Saruboceq:

X