Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

bacım yaa morralim çok bozuk
ateşim düne göre yine yükseldi
25. günüm bugün
ama test yaptım negaitf çıktı
ağlamaktna gözlerim şişti çok sinirlerim bozuk yaa
işe bile gitmedim
CANIM NİYE KAN TESTİ YAPTIMADIN BEN SANA DEMİYOMMU İDRAR YANILMA PAYI ÇOK FAZLA:eek:klava:

HABERLERıNıZı BEKLıYORUM KIZLAR ıKıNıZıNDE HABERLERı HAYIRLI OLUR ıŞALLAH CANLAR:lepi:

bacım yaa morralim çok bozuk
ateşim düne göre yine yükseldi
25. günüm bugün
ama test yaptım negaitf çıktı
ağlamaktna gözlerim şişti çok sinirlerim bozuk yaa
işe bile gitmedim
CANIM NİYE KAN TESTİ YAPTIMADIN BEN SANA DEMİYOMMU İDRAR YANILMA PAYI ÇOK FAZLA:eek:klava:

kan testine eşimle gidiyorum o da ümitleniyo negaitf çıkınca oda çok üzülüyo ben evde görüp sonra kan testi yaptırmayı müjdeyi kendim vermek istiyorum ama şu an hiç hamiş gibi hissetmiyorum kendimi bi hep kan testi yaptırdım negaitf çıktı para da vermek isteimoyrum emin olmadan bizim burda özel hastane var bi kan testi 31 tl den başlıyo

kan testine eşimle gidiyorum o da ümitleniyo negaitf çıkınca oda çok üzülüyo ben evde görüp sonra kan testi yaptırmayı müjdeyi kendim vermek istiyorum ama şu an hiç hamiş gibi hissetmiyorum kendimi bi hep kan testi yaptırdım negaitf çıktı para da vermek isteimoyrum emin olmadan bizim burda özel hastane var bi kan testi 31 tl den başlıyo
ONLAEDA ABARTMIŞ FİYATI HA AMA CAN EN AZINDAN GEBELİK YOKSA SORUN NEYMİŞ SÖYLERLERDİ CAN YA ERKEN TEŞHİS ERKEN MUDAHALE İYİDİR BU RADA KAÇ GÜN GEÇTİ ADET:uhm:

ONLAEDA ABARTMIŞ FİYATI HA AMA CAN EN AZINDAN GEBELİK YOKSA SORUN NEYMİŞ SÖYLERLERDİ CAN YA ERKEN TEŞHİS ERKEN MUDAHALE İYİDİR BU RADA KAÇ GÜN GEÇTİ ADET:uhm:

benim 2 aydır düzensiz adetim
kullandığım programa son 3 adet tarihimi yazdığımda 14 ekimi verdi yani bugün
ama 28 günde 1 diye hesaplarsam daha geçmedi 17 ekim bacım

HA BUARADA CıÇEKCıK RUMUZLU ARKADAŞIMIZ HAMıLE ONU TEKRAR TEBRıK EDıYORUM ODA BU TOPıKTE GEBELıKLE ıLGıLı ÇOK SORULAR SORDU ŞıMDı AMACINA ULAŞTI BUDA SıZı UMUTLANDIRSIN MORAL VERSıN ALLAH TOPıĞıMıN 2 CıMı 3 CÜMÜ BEBEĞı BU ARADA KIZLAR TEYZE OLDUK ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN TEKRAR TEBRıK EDERıM DARISI ıSTEYEN TÜM BACILARIMA VEEEEEEEE BANADA TEKRAR YAŞATSIN BU GÜZEL MUCıZEYı ŞALLAH AMıNNNNNNNNNNNNN:Saruboceq:

baht arkadasim...ben düne kadar sanci kasilma falan vardi kasik bölgemde bel agrisida vardi...bugün hic birsey hissetmiyorum..birde bu sabah rüyamda reglim gelmis..moralim cok bozuk.......bugün yum.gününden sonra 6.gün

baht arkadasim...ben düne kadar sanci kasilma falan vardi kasik bölgemde bel agrisida vardi...bugün hic birsey hissetmiyorum..birde bu sabah rüyamda reglim gelmis..moralim cok bozuk.......bugün yum.gününden sonra 6.gün
C
CAN AZCIK DAHA BEKLE ENAZINDAN BELİRTİLERİN BİTANESİ BİLE ÇIKAR BAZEN HİÇ BİR BELİRTİ OLMADANDA GEBE KALDIĞINI ÖĞRENENLER VAR MORAL BOZMAK YOK BURADA MORELİNİZİ YÜKSEK TUTACAKSINIZKİ EMELİNİZE DE Bİ OKADAR GÜZEL KAVUŞUN BEL AĞRISI KASIK AĞRISI HİÇ ADET SANCISI YAŞAMAMIŞ BAYANLARDA BİLE ARADA GÖRÜNÜR ÇOĞU KEZ AĞIR BİŞEY KALDIRMAKTA ÇOĞU KEZ ÜŞÜTME VEYA ADET HABERCİSİ OLARAKTA GÖRÜLMÜŞTÜR AMA GEBELİK ŞÜPHEN VARSA BİRAZ DAHA BEKLE ADET OLMASSAN KAN TESTİ YAPTIR NE KADAR ERKEN OLURSA OLSUN GEBELİK VARSA ÇIKAR HAKKINDA HAYIRLISI CAN:kahve:

sagol canim....1 seneden beri deniyoruz hala hamis olamadim...3 ay öncede kimyasal gebelik yasadim..yumos tutunamadi...insallah bu sefer tutunur...:Saruboceq:

sagol canim....1 seneden beri deniyoruz hala hamis olamadim...3 ay öncede kimyasal gebelik yasadim..yumos tutunamadi...insallah bu sefer tutunur...:Saruboceq:

İŞALLAH CAN İŞALLAH ALLAH SANADA NASİP ETSİN ANNELİĞİ ÖP.:CüvCüv:

KIZLAR ÖZÜRDıLEYEREK ÇIKIYORUM KIZLARIN OKUL SAATı GELıYO YEMEK YAPMALIYIM SıZ YAZILARINIZI YAZI BEN MUTLAKA AMA MUTLAKA CEVAPLANDIRIRIM ÖPÜLDÜNÜZ ANNE OLASICALARhihoyyyt

bath sekercım bırsey sorcam ben cok sık ıdrar cıkıyorum ayrıca vajınamın bes parmak ustu yanı rahmın bulundugu yer sertlestı boyle degıldı gecen ay neden sence ole hamılemıyım kı

arkadaslar merhaba,

bır konuda yardımınıza ıhtıyacım var.bu ay 10-15 arası yumurtlama zamanımdı 2 gude bır ılıskıye gırdık.bugun cok fazla derecede akıntım var sıvı su gıbı ve belım karnım agrıyor.acaba hamılelık varmıdır.

arkadaslar merhaba,

bır konuda yardımınıza ıhtıyacım var.bu ay 10-15 arası yumurtlama zamanımdı 2 gude bır ılıskıye gırdık.bugun cok fazla derecede akıntım var sıvı su gıbı ve belım karnım agrıyor.acaba hamılelık varmıdır.

bence yumurtlama oldugu icin cok akinti olmustur....seffaf ve cok uzuyorsa sivi yumurta catlamasina yakin yada yumurta catlamasi oldugundandir..

ya uzman arkadaşım benimde sorum var sana:)cvplarsan çok sevinirim.ben korunmasız ilişkimden sonra normal adetimi gördüm.fakat yinede bir idrar testi yaptım pozitif çıktı.hemen gidip kanda yaptırdım negatif çıktı.kesin emin olmak için 10 gün bekleyip tekrar kanda baktırdım tekrar negatif.idrar testimi doğrudur kan testimi kararsız kaldım ya .bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

idrar testleri hata olabiliyo ama kan testi kesin sonuç verir.

arkadaslar merhaba,

CAN OLABİLİR AMA ÜŞÜTME OLDUĞU ZAMANDA SU GİBİ AKINTI OLABİLİR BEL AĞRIR DAHA GEBELİK TANISI KOYMAK İÇİN AYRICA ÇOK ERKEN BELİRTİLER ANCA GEBELİĞİN 14 VE 17 GÜNDEN İTİBAREN KENDİNİ GÖSTEREBİLİR ÇÜNKÜ DÖLLLENME VE RAHME YERLEŞMESİ İÇİN BU ZAMANA İHTİYAÇ DUYAR BU YÜZDEN AZICIK DAHA BEKLE ŞÜPHENELECEK BELİRTİLER ARTARSA KAN TESTİ YAP RAHATLA HAYIRLI HABER DUYARSIN İŞALLAH:kahve:

ya uzman arkadaşım benimde sorum var sana:)cvplarsan çok sevinirim.ben korunmasız ilişkimden sonra normal adetimi gördüm.fakat yinede bir idrar testi yaptım pozitif çıktı.hemen gidip kanda yaptırdım negatif çıktı.kesin emin olmak için 10 gün bekleyip tekrar kanda baktırdım tekrar negatif.idrar testimi doğrudur kan testimi kararsız kaldım ya .bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

CAN AÇIK ARA KAN TESTİNİ TEK GEÇERİM İKİNCİ KEZ YAPILAN KAN TESTİDE NEGATİFSE DOĞRUDUR 100/100 CANIM EMİN OLABİLİRSİN:lepi:

X