Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

Kıss neden benden önce hamiş kalanlar yandı:)) Rabbim sana da versin bana da:)) İkimize aynı anda versin:))))

Senin regl tarihin ne zaman??opuyorumnanaktan

valla tuttun mu bırakmazsın sen hamişleri. başlarsın :- sende öyle oldu mu sende de o belirti oldu mu. benim gözümün üsütünde kaş var senin de hamileyken oldu mu diye sırnaşık şey
bi de hamile kaldığında :CüvCüv: vay önceki ay hamile kalanın haline sen başlarsın:- senin kese ne zaman göründü benim 5 haftalık cinsiyeti belli olur mu? sırnaşık şey

evde kullanılan ultrason varmış kalp atışlarını dinlemek için 89 TL kesin alırsın ben söleyeyim -tatlicadiarzu-

bacım allah korusun ben senle aynı zamanda kalmak falan istemiyom. sıramı savdim sıra önce senin naniknanik

regl tarihim 19 eylül senden sonra di mi ne olur öyle olduğunu söle ne olurrrrrrrr :Saruboceq:

kız bi de alınganlık falan yapma heeç çekemem valla espiri kaldırıyon diye sana böllee laf atıyom yerimseniben

valla tuttun mu bırakmazsın sen hamişleri. başlarsın :- sende öyle oldu mu sende de o belirti oldu mu. benim gözümün üsütünde kaş var senin de hamileyken oldu mu diye sırnaşık şey
bi de hamile kaldığında :CüvCüv: vay önceki ay hamile kalanın haline sen başlarsın:- senin kese ne zaman göründü benim 5 haftalık cinsiyeti belli olur mu? sırnaşık şey

evde kullanılan ultrason varmış kalp atışlarını dinlemek için 89 TL kesin alırsın ben söleyeyim -tatlicadiarzu-

bacım allah korusun ben senle aynı zamanda kalmak falan istemiyom. sıramı savdim sıra önce senin naniknanik

regl tarihim 19 eylül senden sonra di mi ne olur öyle olduğunu söle ne olurrrrrrrr :Saruboceq:

kız bi de alınganlık falan yapma heeç çekemem valla espiri kaldırıyon diye sana böllee laf atıyom yerimseniben

Süpersin valla yaa yazılarınızı okudumda beni acayip güldürdün valla :roflol::roflol: allah ta seni güldürsünnn emii..

Kız eşekk yerim seni:)))
Ne kadar güzel yazmışsın. Valla iyi güldürdün beni:)) Takipteyim anam bakalım kim önce regl olucak:))) Ama ben hamiş değilsem üzülürüm yavvv:))

kaydirigubbakcemile2

Kız eşekk yerim seni:)))
Ne kadar güzel yazmışsın. Valla iyi güldürdün beni:)) Takipteyim anam bakalım kim önce regl olucak:))) Ama ben hamiş değilsem üzülürüm yavvv:))

kaydirigubbakcemile2

ben daha çok üzülürüm kaydirigubbakcemile3

5 haftalıkken cinsiyet haaa:)))) Valla çok güldüm yavv okuyup duruyomm... ınşallah beraber hamiş oluruz da sana sorarım hepiciğini:)

Haa eşek dedim diye sen de alınma şimdi:) Hiç çekemem valla:)))
Ben sevdiklerime derim eşek diye... Seni de pek sevesim geldi..

kızlar amma kaynatmışsınız kambersiz düğün olumu gııııııııııııııııııııııı:lepi:

ayyy kız baht aklımdan şimdi sen geçiodun dedim bi giriyim bakım belki ordadır sabahtan beri oraya buraya yazıom yoktun.

ayyy kız baht aklımdan şimdi sen geçiodun dedim bi giriyim bakım belki ordadır sabahtan beri oraya buraya yazıom yoktun.

canım misafirlerim vardı geçemedim netin başına
fırsatını bulur bulmaz geçtim arkadaşım:nazar:

Üzülmeyelim yaa elbet olur:)) Sen ne zamandır istiyosun çocuk?kaydirigubbakcemile

kızlar üzülmüycez tabi allah bizide görür işallah HAKLIYIZ KADINIZ HAMİŞ OLMAK BİZİMDE HAKKIMIZ EYTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT çoştum yinedelikafadulden

hımmm nasılsın iyimisin ya ben sana birşey sorcam böyle üşütmüşüm gibi yanlarım karnım dokunuca ağrıyor birde bugün sırt omuz ağrısı başladı bende ayy hiç rahat değilim 5 gün kaldı bu arada allahtan hayırlısı hep dua ediyorum sabah akşam.

doktorumumn tavsiyesi moreli yüksek tut ki sağlığında yüksek olsun uymaya çalışıyom ama fazlamı azıttım ne

hımmm nasılsın iyimisin ya ben sana birşey sorcam böyle üşütmüşüm gibi yanlarım karnım dokunuca ağrıyor birde bugün sırt omuz ağrısı başladı bende ayy hiç rahat değilim 5 gün kaldı bu arada allahtan hayırlısı hep dua ediyorum sabah akşam.

can sakin olucan sabır edcen bekliycen bakıcaz ne varmış gebe kaldıysan oda vücuda ağrı verir bekle az kaldı bekliyelim cannnnnnnnnn:kahve:

inş. hamilelik belirtileridir bunlar canım alkisalkisalkis

bendende size bi soru benim kaş saç kirpik hep dökülüyo tavuğun ...............? dönücem diye korkuyom napam

bendende size bi soru benim kaş saç kirpik hep dökülüyo tavuğun ...............? dönücem diye korkuyom napam

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

saç için sarmısak zeytin yağı çok iyi bi de plesanta diye bi şampuan vardı çok iyi gelmmişti. kaş için ise badem yağı. bi de rimel falan kullanıyosan rimelini değiştir. daha iyi bi şey al şakkıdı

X