Hamılelık belirtisinde sarı akıntı

tebrikler nihalcik Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

canım hamile olabilirsin. Bende bu ay bekliyorum. bendede öyle birşeyler var ama çok değil. inşallah hamilesindir.sonucu sabırsızlıkla bekliyorum.

7 gun sonra belli olur.cok heycanliyim. insallah hamileyiz kizlar.
sari akinti cok az birsey bende de var..hayirlisi

8 aralıkta adet gördüm adetim geçikince 2 defa test yaptım sonuç cıkmadı.ama hala adet görmedim bugun 41 gün.
akıntımda var halsizlik var
bazı tanıdıklara sordum idrar testinde hemen cıkmıyor dediler
sizce durumum nedir

Sarı akıntı ne acaba?İlk defa duydum..
Hamile kalınca mı oluyormus?Nası bişey..

nihalcik tebrik ederim. allah kucagina almayi nasip etsin..sana bisi sorucam. bu akinti baya acik sari fosforlu sari gibimiydi?? bi de adet olcakmis gibi bel agrisi dediginiz, belin arkasi diil di mi? yani on taraf, karinda agri di mi?? bana bel agrisi diyince hep vucudun arka tarafinda kalcanin ustunde bi agriymis gibi geliyo da..bildiimiz karin agrisi di mi? bende de su an fosforlu sari bi akinti var. koku filan yok ama..bi de adet olcakmis gibi karnimda burulan bi agri var da..seninkileri anlatabilirsen cok sevinirim

NİHALCİK ÇOK SEVİNDİM.TEBRİKLER.Çok duygulandım ya.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısı hayırlısıyla başımıza.
Bende sarı akıntı yok.Sadece önceki akşam biraz kahverengi akıntı geldi.Dün akşamda vardı.Ama başka birşey yok.Henüz adet görmedim.kasıklarımda özellikle de belimde garip bir ağrı var.Arka tarafta değilde yanlarda sanki karın boşluğuma doğru gibi.Sizin yazdıklarınızı okuyunca acaba...diyorum.
Yarın sabah bir tahlil yapayım bari değilmi?

bu sabah tahlil yaptım negatif.
birkaçgün içinde adet görmezsem bir defa daha test yaparım.
Ama herhalde birdahaki aya yine aynı şeyleri yaşayacağız.

arkadaslar merhaba,

Nihalcik gozun aydin allah tamamine erdirsin ins, bizlere de nasip etsin..

bende catlatma ignesi olmustum 2 hafta once, normalde bugun adet olmam gerekiyor ve oglen normalden koyu kivamli sari akintim geldi, devami gelirmi bilmiyorum. Assagi tarafim islak gibi hissediyorum. Birde yumurtaliklarimda dolgunluk hissediyorum ve cok yogun olmamakla beraber adet sancisi gibi arada bi sanci geliyor.. Daha test yapamam cok erken anca kanda belli olur ama beklicem 1 hafta icerisinde adet olmazsam test yapcam.. Dua edin benim icin olurmu...

Ya kızlar benim sarı akıntımda çok geliyor bende iltihap falandır diyodum.Gerçekten belirtiler arasında varmı böyle bişey.Ara sırada sağ kasığım ağro-ıyor.Göğüslerimin üstüne yatamıyorum.Ya çok korkuyorum inşallah güzel şeyler olur.

merhaba ben cemren kızlar benimde 5 gün reglim geçti sağlık ocağında test yapıldı ikinci çizgi silik çıktı bitanedaha aldım evde yaptım oda aynı çıktı hastaneye gittim ordada negatif çıktı hiçbişey anlamadım:KK43:

Canım sanırım bi 10 gün geçmeyi beklemen lazım.Hep öyle denir ya.Biliyorum beklemek hepimiz açısından zor ama napıcaz.

kızlar akıntı ne zaman başladı sizde ?

Yumurtlama günümden beri var nerdeyse.Tabi yumurtlama dönemimde daha fazlaydı.Şu andada sağ sol kasıklarımda böyle batmalar oluyor.Adet olmama 2 gün var .Bende 4 yıllık evli olunca herkes sorar oldu artık.Bazen çok sinirleniyorum ama kendimi tutuyorum.Allah dengeler diyorum içimden

Ya kızlar ben bir bu ayın başında bir de şimdi akıntım deam ediyor kafayı yiycemm yumurtlama günüm ne zaman hesaplayamıyorum deliricem artık...
Benim sağ ve sol kasığımda ağrılar oluyor çok kısa ama..
Adetme de 6 gün var ne yapsam???

gulde, hesaplayıcılar var internette. Onlardan yardım alabilirsin yumurtlam günü konusunda

Son adet tarihin ne zaman ve kaç günde bir adet olursun?

Benim 26 şubatta adet olmam gerekiyordu.adetten 5 gün önce kahferengi lekem geldi az az.Bugün test yaptım evde pozitif çıktı.Ama hala güvenemiyorum.Sevinemiyorum da.Kan testini sabah yaptırıcam.

X