Hamilelik de kaç kilo aldınız ?

Yusasrk09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
36
25
31
Merhaba hanımlar , Hamileliğimin başında 78 ile başladım ,şuan 23 haftalık hamileyim 3 kilo almışım 🙈 Sizler kaç kilo ile başladınız,kaç kilo aldınız bakalım...
Umarım ben daha fazla almam sonrasında vermek sıkıntı 🤦🏻‍♀️

Benim arkadaşım doğum yaptı . İnşallah banada nasip olur 6 kilo almış. Bebek 3kilo doğdu zaten. Muhtemelen doğduktan sonra arkadaşım eski kilosuna döndü.bence her anne kendine özel. İnşallah sağlıklı ir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah banada dua eder misin

Benim arkadaşım doğum yaptı . İnşallah banada nasip olur 6 kilo almış. Bebek 3kilo doğdu zaten. Muhtemelen doğduktan sonra arkadaşım eski kilosuna döndü.bence her anne kendine özel. İnşallah sağlıklı ir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah banada dua eder misin
Amin cümlemize inşallah canım 🤲🏻 Umarım aldığımız kilolar doğumdan sonra su gibi gider 😊

Maşallah az almışsınız 😍
Ben 72 ile hamile kaldım 94 ile doğuma girdim toplam 22 kg aldım ama gebelik sonunda albumin oldum ondan şiştim maalesef
Şişlik olunca da sönmesi rahat oldu doğum.sonrasinda mucize gibiydi her gün kg kaybetmek 😍 elim ayağım her yerim öyle farklı geliyordu ki birden balon gibi söndüm 🙃
Bebeğimin 40 ı çıkmadan 79 kiloya düşmüştüm

Merhaba hanımlar , Hamileliğimin başında 78 ile başladım ,şuan 23 haftalık hamileyim 3 kilo almışım 🙈 Sizler kaç kilo ile başladınız,kaç kilo aldınız bakalım...
Umarım ben daha fazla almam sonrasında vermek sıkıntı 🤦🏻‍♀️
13 kilo aldım 🤷 7 aylıkken eski kiloma döndüm. 6 yaşında oğlum hala aynı kilodayım. Hamileyken aldığın kilodan korkma emzirirken aldığından kork 😁

Ben söylemiyim 🤭 çok kilo aldım her defasında. Doğumdan sonra yarısını verdim. Emzirme dönemi bitince yavaş yavaş eskiye dönüyorum. Süt yapar diye sürekli yemeyin emzirirken. Salata, su bile süt yapar. En çok da uyku.

Maşallah az almışsınız 😍
Ben 72 ile hamile kaldım 94 ile doğuma girdim toplam 22 kg aldım ama gebelik sonunda albumin oldum ondan şiştim maalesef
Şişlik olunca da sönmesi rahat oldu doğum.sonrasinda mucize gibiydi her gün kg kaybetmek 😍 elim ayağım her yerim öyle farklı geliyordu ki birden balon gibi söndüm 🙃
Bebeğimin 40 ı çıkmadan 79 kiloya düşmüştüm
Şimdilik böyle daha 3 ay var bakalım sonu nasıl olacak🤭 Bende ki sıkıntı hamile iken değil de emzirme döneminde,o zaman çok alıyorum şaşırtıcı bir şekilde o yüzden bu sefer kendime söz verdim doğum sonrası kendime çok dikkat etmem gerek yeme içme kokusunda. Doğum sonrası aldığım kilolar çok zor gidiyor ya 😔

Ben söylemiyim 🤭 çok kilo aldım her defasında. Doğumdan sonra yarısını verdim. Emzirme dönemi bitince yavaş yavaş eskiye dönüyorum. Süt yapar diye sürekli yemeyin emzirirken. Salata, su bile süt yapar. En çok da uyku.
Ayy aynen benim de en çok korktuğum doğum sonrası kilolar 🫣

Ayy aynen benim de en çok korktuğum doğum sonrası kilolar 🫣
Aç bırakmayın kendinizi salataya ete balığa ağırlık verin. Emzirme bitince hareketlenme de başlıyor. Ev de park da koştur koştur çoğu zaman aç aç gezerdim bir kahveyle ayakta durmalar filan. İnsan veriyor o kiloları. Yeme bozukluğu yoksa tabi. Öyle bir durumda da diyet, sporla halledilir inşallah.☺️ 🤗

Aç bırakmayın kendinizi salataya ete balığa ağırlık verin. Emzirme bitince hareketlenme de başlıyor. Ev de park da koştur koştur çoğu zaman aç aç gezerdim bir kahveyle ayakta durmalar filan. İnsan veriyor o kiloları. Yeme bozukluğu yoksa tabi. Öyle bir durumda da diyet, sporla halledilir inşallah.☺️ 🤗
İnşallah bakalım evde iki cadı var üçüncü de gelince evde şenlik olacak ,kafam da huni ile gezmezsem iyi . Çocukların arkasından koştukça doğal bir spor olacağı kesin bana 😂🤭😂

36 haftalıkken doğurdum 12 kg almıştım. hiç diyetsiz 1 sene de emzirerek eski kiloma döndüm. hiç kalmadı
ama sezeryan göbeği kaldı

Benimde ilk kızımda öyle oldu.toplam 6-7 kilo aldım.kizim 3 kilo doğdu.dogumdan sonra bütün kilom gitti.simdi ikinci kızıma hamileyim.68 kilo ile hamile kaldım.hiç bulantım olmamasına rağmen 62 kiloya düştüm.suan 33 haftalık hamileyim 64.5 kiloyum ☺️

X