Hamilelik de kaç kilo aldınız ?

14 kilo aldim, bebik 4100gramdı hastaneden ciktigimda 7 kilo vermistim, 21 gün sonra 12sini vermiştim, 70.gündeyim simdi 2 kilosunu geri aldim, +4le simdilik devam 😊

Şimdilik böyle daha 3 ay var bakalım sonu nasıl olacak🤭 Bende ki sıkıntı hamile iken değil de emzirme döneminde,o zaman çok alıyorum şaşırtıcı bir şekilde o yüzden bu sefer kendime söz verdim doğum sonrası kendime çok dikkat etmem gerek yeme içme kokusunda. Doğum sonrası aldığım kilolar çok zor gidiyor ya 😔
Benim de ne olduysa emzirmeyi bırakınca oldu emzirirken sabit kilomdaydim yine fazlaydı ama 75 77 arasi gidip geliyordum bırakınca birden 5 kg aldım hala veremedim ama verilemez inşallah ☺️

İlkinde 27 ikincide 25 üçüncüde 20 kilo aldım üç gebeliğimdede doğumun daha kırkıncı gününde başlangıç kilomdan bir iki kilo daha zayıftım,56 kiloyla kalıyorum 83 lere kadar çıkıyorum ve kırk gün sonra 54-55 arası oluyorum doktorum çok şaşırıyor

Benim de ne olduysa emzirmeyi bırakınca oldu emzirirken sabit kilomdaydim yine fazlaydı ama 75 77 arasi gidip geliyordum bırakınca birden 5 kg aldım hala veremedim ama verilemez inşallah ☺️
Bende triod var ya, o çıktığından beri kilo vermem çok zor oldu çok yavaş ilerliyor kilo vermm.😔

Sonrasında vermek çok kolay. Normalde zayıf bir insansanız oturmuş fazla kilolarınız yoksa hemen gidiyor. 14 kilo aldım gitti. 10 kilo verdim anlamadan.

Merhaba hanımlar , Hamileliğimin başında 78 ile başladım ,şuan 23 haftalık hamileyim 3 kilo almışım 🙈 Sizler kaç kilo ile başladınız,kaç kilo aldınız bakalım...
Umarım ben daha fazla almam sonrasında vermek sıkıntı 🤦🏻‍♀️
Konuyu açalı biraz olmuş ama görünce yazmak istedim 🥰 5.aya kadar kilo almadım bulantım çok olmadı ama iştahsızlık çok oldu ama ne zaman bebeğimin kilosu boyu ölçülmeye başladı,o zaman kilo almaya başladım. Yani 21-22.haftadan itibaren aldım 2-3 kilo şimdilik🥰 24.haftadayım

2020 de gebeliğimde 45 ile hamile kaldım 60 ile doğuma gittim. Şimdi ki hamileliğimde 42 ile hamile kaldım Şuan 3 aylık 3 ayda 45 kilo oldum bile 😂

X