hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

kızlar aranıza yeni katıldım.bu foruma bayıldım.herkes aile gibi.benimde yardıma ihtiyacım var bilgisi olan varsa yardım lütfen :KK43:
adetim gecikeli 6 gün olmuştu sadece 4-5 gün kahverengi akıntılar geldi beta testi sonucum 11.65 çıktı.daha önce de kimyasal gebelik yaşamıştım testim 8.den 5.e düşmüştü.iki günde bir ikiye katlanması gerekiyor ya bu defa 2gün sonra 28.15olmuştu.çok sevindik.ama dün yani adet gecikmemin 9.günü gözüm karardıgı için tekrar doktora göründüm ultrasonla baktıgında rahim duvarın epey kalınlaşmış ve sanırım yumurtalıktan bahsetti baya açılmış şuan emriyonun yerleşmesini bekliyo dedi.eşim ve ben çok mutlu olmuştuk.belki geç döllenme olmuşsa bebeğin tutunabilmesi için progesteron iğnesi yazıyorum dedi.tekrar beta istedi.iğneden önce tekrar test için kan verdim.2saat sonraöğrendiğimde yine 11.65e düşmüştü.çok mutsuzum ama hala adet olmadım.sizce bebeği kurtarabilir miyim?

geçmiş olsun canım. umarım bir dahaki sefere yüzün güler. bende 2. tüp denememi yaptım 9 gün sonra sonuç alacağım. ilkinde benim de senin gibi dünyam başıma yıkılmıştı. napalım bunları yaşayacağımız varmış. Allah bir daha böyle acı yaşatmasın...

ben bugün tahlil yaptırdım 5.45 çıktı.. 2 gün sonra tekrar gelirsin dediler. başka hastahaneye gidip doktora sordum hamilesin dedi. inanamadım.. tekrar başka bi özel hastaneye gittim şüpeli dedi ... anlamadımm .. hamilemiyim gerçekten. iki gün nasıl sabretcem..

benim 7.99 ckti ve suan adetliyim dooktor haftaya tekrar yapicazz testi dedi ama ben cok sabirsizim ya lutfen yardim

merhaba arkadaşlar
4 haftalık hamileyim. pazartesi günü beta HCG değerim 2300 çıktı. doktorum çarşamba günü yani 2 gün sonra tekrar yaptırdı. bu sefer HCG değerim 3236 çıktı. normalde 2 katına çıkması gerektiğini biliyorum. sizce bir sorun var mıdır. doktorum sorun yok diyor ama çok merak ediyorum.

arkadaslar bana yardım edermısınızz 12 eylulde adet olmam grekıodu kan testı yaptırdım ankara gata da ve 1.3 cıktı beta hcg ve hamılesın dedıler snra saglık ocagında yenıden yaptım negatf dedıler bn ne yapıcam bırı hastane bıtı saglık ocagı sızce hamılemıyım bulantılarım var ve adet belırtısı yok.. yardım edın bana nolurrr
:18::18:

arkadaslar bana yardım edermısınızz 12 eylulde adet olmam grekıodu kan testı yaptırdım ankara gata da ve 1.3 cıktı beta hcg ve hamılesın dedıler snra saglık ocagında yenıden yaptım negatf dedıler bn ne yapıcam bırı hastane bıtı saglık ocagı sızce hamılemıyım bulantılarım var ve adet belırtısı yok.. yardım edın bana nolurrr
:18::18:

Canım tabiki hamilesin kaç gün geçmiş zaten kan testinde çıkmış ki hamilesin demişler
Kan testi en garantisi ben adet olacağımdan bir gün önce şüpheleniip yaptırmıştım geçmediği halde çıktı

Canım tabiki hamilesin kaç gün geçmiş zaten kan testinde çıkmış ki hamilesin demişler
Kan testi en garantisi ben adet olacağımdan bir gün önce şüpheleniip yaptırmıştım geçmediği halde çıktı

ama sonrakı kan testınde yok dedıler 2 katına cıkmamıs yanı bu seferde 2ç0 olmus hcg degerı cuma yne baktırcam

Herkese merhabalar.bugun test yaptirdim adetim 3 gün geçti ve kan degerim 113.48 çıktı yani bu durumda hamilemi oluyorum hastanede sonucla ilgili bir yorum yapmiyorlar da dr a da hemen gitmek istemiyorum alttan muayne eder diye.bi fikri olan varmi acaba.?

Herkese merhabalar.bugun test yaptirdim adetim 3 gün geçti ve kan degerim 113.48 çıktı yani bu durumda hamilemi oluyorum hastanede sonucla ilgili bir yorum yapmiyorlar da dr a da hemen gitmek istemiyorum alttan muayne eder diye.bi fikri olan varmi acaba.?

Baya bi hamilesin canim tebriklerrr

X