Hamilelik riski psikolojim bozuldu

denizserinligi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
8
2
28
Arkadaşlar bana yardım edin yoksa delirecegim. 8 eylülde bir ilişki oldu 12 saat sonra ertesi gün hapı aldım
Beta hcg
18 eylülde 0.100
9 ekimde 0.200
14 ekimde 0.29
1 kasımda. 0.200
9 kasımda <1
12 kasımda yani bugün <2 çıktı
1 hafta önce rahim yaktirma islemi yaptırdım ve 4 ekimden beri duphaston kullaniyorum
Benim anlamadığım iliskiden bu kadar süre geçti hamilelik mümkün mü? Başka ilişkim asla olmadı. Testler negatif evet ama neden yükseliyor. Duphaston progesteron içerdiği için yukseltir mi? Kafayı yeme noktasına geldim. 2 bu süreçte 2 kere adet oldum 8 gün değilde 5 gün oldum ama oldum. Nolur bilen biri yardımcı olsun.

kızlar siz cahil misiniz? 2kere regl oldum diyosun daha ne saçmalıyosun ayrıca beta yükselmemiş ki? 5in altı negatiftir 0.1çıkar 0.6 cıkar 2cıkar bu yükselme değil ki cihaz o sıra ne kadar kan çekerse ona göre ölçer 5in altındaysa 0ı 2si 3ü önemli olmuyo he hamilesin 3aylık olmustur zaten koş cinsiyet öğren allahım ya 😅

kızlar siz cahil misiniz? 2kere regl oldum diyosun daha ne saçmalıyosun ayrıca beta yükselmemiş ki? 5in altı negatiftir 0.1çıkar 0.6 cıkar 2cıkar bu yükselme değil ki cihaz o sıra ne kadar kan çekerse ona göre ölçer 5in altındaysa 0ı 2si 3ü önemli olmuyo he hamilesin 3aylık olmustur zaten koş cinsiyet öğren allahım ya 😅
Yanıtınız için sagolun ama sizi biraz kırıcı buldum. Gerçekten hamile kalmamam gerekiyor ve psikolojim çok bozuldu o nedenle bu kadar kafayı taktım yine de teşekkür ederim

Yanıtınız için sagolun ama sizi biraz kırıcı buldum. Gerçekten hamile kalmamam gerekiyor ve psikolojim çok bozuldu o nedenle bu kadar kafayı taktım yine de teşekkür ederim
kırılma canım saka yapıyorım ama abartmıssın biraz reglin gecikse falan anlarım da 2 kez olmuşsun daha nolsun yani bu bile yeterli hamıle olmadıgını anlaman icin

kırılma canım saka yapıyorım ama abartmıssın biraz reglin gecikse falan anlarım da 2 kez olmuşsun daha nolsun yani bu bile yeterli hamıle olmadıgını anlaman icin
Haklısınız. Fakat çok fazla bilgi kirliliği var. Hamilelikte adet gördüm diyen oluyor 1 li değerlerden yükseldi diyen falan oluyor o yüzden. Tekrar teşekkürler 🌸

Arkadaşlar bana yardım edin yoksa delirecegim. 8 eylülde bir ilişki oldu 12 saat sonra ertesi gün hapı aldım
Beta hcg
18 eylülde 0.100
9 ekimde 0.200
14 ekimde 0.29
1 kasımda. 0.200
9 kasımda <1
1 hafta önce rahim yaktirma islemi yaptırdım ve 4 ekimden beri duphaston kullaniyorum
Benim anlamadığım iliskiden bu kadar süre geçti hamilelik mümkün mü? Başka ilişkim asla olmadı. Testler negatif evet ama neden yükseliyor. Duphaston progesteron içerdiği için yukseltir mi? Kafayı yeme noktasına geldim. 2 bu süreçte 2 kere adet oldum 8 gün değilde 5 gün oldum ama oldum. Nolur bilen biri yardımcı olsun.
Hangi doktor sana gebelik istemediğin halde duphaston verdi ? Doktor demeye bin şahit lazım hadi diyelim verdi sana doktor korunmanız gerekirdi sebebini söyleyim size ,

Duphaston bir didrogestoron içerir rahim duvarını kalınlaştırma özelliği var yani progestan içeriyor gebeliğin tutunmasını sağlayan bir şey. Sadece gebelik için değil aynı zamanda adet düzensizliğini düzenlemek için bir ilaçtır kendim 6 ila 8 ay kadar kullandım hem adet düzensizliği vardı hemde gebelik istiyordum çocuk düşünüyorduk ve doktor bana bununla bir terapi yolu çizmişti lütfen gebelik istemeyen kadınlar bunu kullanmasın sökücülüğü felan çok iyi diğer sökücüler sönmezdi beni ama bunun sökme özelliğin birtanesi de progestan olması düşüğü önlemesi için bir çok tanıdığıma da verilmişti gebeyken yani uzun lafın kısası korunmasız ilişkiye girdiysen mutlaka adet gecikince test verin takip edin koruma özelliği yok bu tabletin

Beta hcg
18 eylülde 0.100
9 ekimde 0.200
14 ekimde 0.29
1 kasımda. 0.200
9 kasımda <1
Bu arada 2 kez adet olduğunu da bidaha okuyunca anladım adet eğer 10 gün içinde olmazsan duphaston ile ozaman gebelikten şüphe edebilirsin canım ama gebelik istemiyorum diyorsan bunu kullanma adet düzensizliği varsa İnositol takviyesi kullan 6 ayda düzenler böyle şeylerle risk alma sadece benim fikrim

Bu arada 2 kez adet olduğunu da bidaha okuyunca anladım adet eğer 10 gün içinde olmazsan duphaston ile ozaman gebelikten şüphe edebilirsin canım ama gebelik istemiyorum diyorsan bunu kullanma adet düzensizliği varsa İnositol takviyesi kullan 6 ayda düzenler böyle şeylerle risk alma sadece benim fikrim
Yani ilişkinin üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hala risk var mı? Teşekkür ederim.

X