🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar selam bugün doktora gittim adet gecikmesi yaşadığım için. Doktora gebelik istediğimide anlattım. Muayne etti ve rahim ağzında çokk fazla iltihap var ilişkiden sonra yatıp kalkmıyor musun kalktığındada direk akar çünkü iltihap spermlerin geçisini engelliyor dedi. Gerçektende sanki vajinanın ağzında kalıyor gibiydi spermler hemen akıyordu . Fazla durması iltihap yapıyormuş sanırım 15-20 dk yat sonra kalk dedi. Aklınızda bulunsun diye yazıyorum çünkü aylardır doktora gidiyorum ve hiç bi doktor iltihap olduğunu söylemedi. antibiyotik, fitil ve adet söktürücü başladık. Adet olduktan sonrada 3 gün gidicem letu yada femara başlayacağız senin hamile kalacağına inanıyorum halledicez dedi 😀. Bursada yaşayanlarada tavsiyem olsun nev anadolu hastanesi Murat Kadıoğulu na gittim çok ilgili bir doktor
Yaa geçmiş olsun canım, demek ki çok bekletmek de iyi birşey değilmiş 😂
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kavuşursun yakın zamanda bebişine 🥰

Yaa geçmiş olsun canım, demek ki çok bekletmek de iyi birşey değilmiş 😂
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kavuşursun yakın zamanda bebişine 🥰
Valla değilmiş demek ki artık ne yapacağımı şaşırdım 😀. Amin inşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşalım

Kızlar merhaba bugün normalde bat günüm gelen birşey yok, döngüm 35 gün uygulama 1 martta yumurtlama gösteriyordu ama tahminimce bende geç yumurtlama oldu akıntı vs bugün ilk idrarla yapmadım testi ama gölge var sanki görebiliyor musunuz sizde geç döllenme olabilir mi?
Kuzu bugün test yaptın mı ne durumdasın. Testin prodoctor muydu bu arada

Kızlar dün erken gebelik testi yapmıştım gölge vardı testimde dayanamadım yine yaptım bu sefer 3 dk içinde çıktı bu sefer daha pembemsi var mıdır sizce 🥲

Eklentiler

• IMG_1420.jpeg
    IMG_1420.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_1423.jpeg
    IMG_1423.jpeg
    168,6 KB · Görüntüleme: 93
Kızlar sperm için önerebileceğiniz bir takviye ilaç varmı ama hap olmalı 🤭
Kuzum bir gebenin günlüğü sayfasında erkekler için bi takviye var içeriği çok güzel. Eşim onu kullandı. Her gün propolis içti. Keöiboynuzu özü içti her gün bir kaşık. D vitamini ve omega 3 kullandık. Bir de çakşır otu aldık aktardan. Onu robottan geçirip toz hale getirdik her gün bala karıştırıp yedi. O da libidosu yükseltiyordu 😀 önceden sonuçlarına baktırmıştık ama bunları yedikten sonra baktırdık sonuçlar mükemmel demiş doktor

Arkadaşlar merhaba ben 08/03 de hsg çektirdim çok şükür bişey çıkmadı o 2 3 gün hafif kanamam oldu sonra geçti normalde döngüme göre benim dün ovu. testinde dün bugün pik görmem lazım her ay 14. 15. gün görüyordum ama bu ay olmadı sizce neden olabilir bilgisi olan var mı yada bu durumu yaşayan

Arkadaşlar merhaba ben 08/03 de hsg çektirdim çok şükür bişey çıkmadı o 2 3 gün hafif kanamam oldu sonra geçti normalde döngüme göre benim dün ovu. testinde dün bugün pik görmem lazım her ay 14. 15. gün görüyordum ama bu ay olmadı sizce neden olabilir bilgisi olan var mı yada bu durumu yaşayan
Hsg nin adet geciktirmesi yapıp yapmadığını soran bir kaç arkadaşının yazısına denk gelmiştim ben. Acaba doğru mu ki ? Bende batı bekliyorum hsg cekilecek de baya araştırmıştım öncesinde nelerle karşılaşırım diye ordan biliyorum

Canım ben de geçen ay çektirdim, çektirdikten sonraki haftada her zaman gördüğüm zamanlarda pik gördüm ama adetim 2 gün gecikmişti. Sen belki erken yumurtlamışındır ya da bu ay geç yumurtlayacaksındır teste devam et 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X