🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Edoşum neden dondurdu yani neden bekleyeceksin kuzuşum bu işleri hiç bilmiyorum o yüzden soruyorum öylesinde tutma ihtimali daha mı yüksek 😍
Kuzuşum evet bayramdan sonra diye düşünüyoruz bakalım inşallah dediğin gibi olur aynı anda güzel haberi alırız bebeğimm 🙏🏻😍
Canım her doktor farklı söylüyor. Kimisi dondurmak iyi diyor, kimisi fark yok diyor ama benim durumum şöyle; benim ilki taze transfer oldu tutmadı, yani hiç dondurmadan, yumurtayı toplayıp döl leyip transfer ettiler; o tutmadığı için doktor şimdi dondurulmuşu deniyor anladığım kadarıyla. Dondurulmuşta rahim de dinlenmiş oluyor daha iyi diyorlar.

Aaa Merviş de mi. Gelirler inşallah bir an önce. Tüh
İnşallah edoşumm mervişin hesabı tüm kapanmış ama habişinki tek ayak cezası yazıyor
Canım her doktor farklı söylüyor. Kimisi dondurmak iyi diyor, kimisi fark yok diyor ama benim durumum şöyle; benim ilki taze transfer oldu tutmadı, yani hiç dondurmadan, yumurtayı toplayıp döl leyip transfer ettiler; o tutmadığı için doktor şimdi dondurulmuşu deniyor anladığım kadarıyla. Dondurulmuşta rahim de dinlenmiş oluyor daha iyi diyorlar.
Anladım kuzucum güzelce dinlensin o zaman minnoş rahmin tabi inşallah transfere gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin sonra da ikiz kardeşleri gelir ilerde 🥹
Rabbim sağlıkla hayırla bekletmeden nasip etsin inşallah ❤️❤️

Canım bugün 3. Gün embriyosu olarak 2 embriyom da donduruldu. Artık transferi bekliyorum. Bir veya iki adet sonra olacağım sanırım 💃🍀 sen nasılsın canım? Aşılaman bayramdan sonra değil mi? Sperm faktörü devreye girince aşılamanın tutma ihtimali artıyor. Zaten sperm faktöründe aşılama öneriyorlar. İnşallah ilk denemede olacak 🙏
Neden donduruldu direk transferi siz mi istemediniz

İnşallah edoşumm mervişin hesabı tüm kapanmış ama habişinki tek ayak cezası yazıyor

Anladım kuzucum güzelce dinlensin o zaman minnoş rahmin tabi inşallah transfere gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin sonra da ikiz kardeşleri gelir ilerde 🥹
Rabbim sağlıkla hayırla bekletmeden nasip etsin inşallah ❤️❤️
Tümden mi kapanmış aaa çok şaşırdım ya. Ne oldu acaba. Yeni hesap açıp gelir umarım.

Amin amin ❤🙏

Zümrüdümüz ceza almış canım giremiyor topiğe döndüğünde yazarsın tekrar, ne zaman döneceği de belli değil maalesef 🥺
Aaaa nolmuş ya dedim ya dün sabah topik başkanımız yok diye ses etmedi hiç nasıl olmuş o öyle. Nerden iletişime geçeriz özel msjda atılmıyor o zaman 😞😞

Kızlar merhaba bugün normalde bat günüm gelen birşey yok, döngüm 35 gün uygulama 1 martta yumurtlama gösteriyordu ama tahminimce bende geç yumurtlama oldu akıntı vs bugün ilk idrarla yapmadım testi ama gölge var sanki görebiliyor musunuz sizde geç döllenme olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_1409.jpeg
    IMG_1409.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_1407.jpeg
    IMG_1407.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar merhaba bugün normalde bat günüm gelen birşey yok, döngüm 35 gün uygulama 1 martta yumurtlama gösteriyordu ama tahminimce bende geç yumurtlama oldu akıntı vs bugün ilk idrarla yapmadım testi ama gölge var sanki görebiliyor musunuz sizde geç döllenme olabilir mi?
Canım evet görüyorum ben 🤩
Hemen mi çıktı bu çizgi

Çizgi kaçıncı dk da çıktı bi hayalet çizgi var ama 😍 bide tabi testin markası nedir

Yarın ilk idrarla tekrar yapın bence belirginlik artar ve süre kısalırsa kan da verirseniz daha düzgün sonuç elde edersiniz diye düşünüyorum e olumlama yapalım ilk hayırlı olsun benden gelsin o zaman🥰

Yarın ilk idrarla tekrar yapın bence belirginlik artar ve süre kısalırsa kan da verirseniz daha düzgün sonuç elde edersiniz diye düşünüyorum e olumlama yapalım ilk hayırlı olsun benden gelsin o zaman🥰
İnşallah bende öyle ümit ediyorum teşekkür ederim, pazartesi randevum vardı regl olmazsam direk kan veririm o gün 🌸

Kızlar selam bugün doktora gittim adet gecikmesi yaşadığım için. Doktora gebelik istediğimide anlattım. Muayne etti ve rahim ağzında çokk fazla iltihap var ilişkiden sonra yatıp kalkmıyor musun kalktığındada direk akar çünkü iltihap spermlerin geçisini engelliyor dedi. Gerçektende sanki vajinanın ağzında kalıyor gibiydi spermler hemen akıyordu . Fazla durması iltihap yapıyormuş sanırım 15-20 dk yat sonra kalk dedi. Aklınızda bulunsun diye yazıyorum çünkü aylardır doktora gidiyorum ve hiç bi doktor iltihap olduğunu söylemedi. antibiyotik, fitil ve adet söktürücü başladık. Adet olduktan sonrada 3 gün gidicem letu yada femara başlayacağız senin hamile kalacağına inanıyorum halledicez dedi 😀. Bursada yaşayanlarada tavsiyem olsun nev anadolu hastanesi Murat Kadıoğulu na gittim çok ilgili bir doktor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X