Hamilelik

ayse0671

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
78
14
31
Kızlar merhabalar; Adet olmama 10 gün var . Yumurtlama dönemimdeki zamanı eşimle değerlendirdik. 2 gündür göğüslerimde inanılmaz sizlama var . Kasık ve bel ağrım oluyor . Bugün iştahsızlık halsizlik var gebelik varmidir. Aşırı duygusalim, bir bakıyorum gerginim anlamadim. Fikriniz var mi?

Kızlar merhabalar; Adet olmama 10 gün var . Yumurtlama dönemimdeki zamanı eşimle değerlendirdik. 2 gündür göğüslerimde inanılmaz sizlama var . Kasık ve bel ağrım oluyor . Bugün iştahsızlık halsizlik var gebelik varmidir. Aşırı duygusalim, bir bakıyorum gerginim anlamadim. Fikriniz var mi?
Adet belirtileri ile hamilelik çok benzer Oladabilir olmayadabilir açıkçası yüzde elli ihtimal
Bi de adete daha 10 gün var hamile olsanız bile bu kadar çabuk belirti çıkmaz

Adete 10 gün varsa daha yumurtlama olalı çok az olmuş demektir. Kendinizi dinlemeyin adete kadar böyle değişiklikler olabilir. Gebelik oluşsa bile daha belirti olmaz.

Slm canım, sonuç ne oldu merak ettim

Cok üzüldüm, bende su an aynı durumdayim, umutlanmak istemiyorum ama insan her yerde bir umut arıyor işte 😞

X