hamilelikte agda yapmak

ben hamileliğimin basında ağda yaptırmıştım, bir sıkıntı yaşamadım sıkıntı olacağını pek sanmıyorum ama eger ağdada cok tedirgin oluyorsanız falan baska bir yontem dusunebilirsiniz...

doktorum ağda yapma dedi, cildiyeci sadece hamileyken değil normal zamanlarda da yapma zararlı dedi.
ama dayanamayacağım jilet zor oluyor, karnımdan göremiyorum ağdacıya gidicem, doktora yine bir sorup.
keşke hamile kalmadan önce lazer yaptırsaydım, ağda geçici bir çözümmüş hem de zararlıymış

ya kızlar yardım edin bana.ben hamilelikten önce lazer epilasyona başlamıştım 3 seans gittim % 30 azalma oldu.hamile olduğumu öğrenince bıraktım ama doğumdan sonra devam edicem ve güzellik merkezi bana bu süreç içinde kesinlikle jiletten başka şey kullanmamam gerektiğini aksi takdirde tekrar başa döneceğimizi söyledi.peki doğumda ne yapıcam ben?

ya kızlar yardım edin bana.ben hamilelikten önce lazer epilasyona başlamıştım 3 seans gittim % 30 azalma oldu.hamile olduğumu öğrenince bıraktım ama doğumdan sonra devam edicem ve güzellik merkezi bana bu süreç içinde kesinlikle jiletten başka şey kullanmamam gerektiğini aksi takdirde tekrar başa döneceğimizi söyledi.peki doğumda ne yapıcam ben?

Canım doğumda zaten tertemiz olsan bile bi parti ustura/jilet geçiyomuş hemşireler dert etme

Ben de hep ağda yapardım ama şimdi korkudan jilete döndüm çok asılmak çekiştirmek istemiyorum. Bir de eskisinden çok daha hassas kıl köklerim (hormonlardan sanırım) bacaklarımı bile zor alıyorum valla orayı düşünemiyorum...

Ben de hep ağda yapardım ama şimdi korkudan jilete döndüm çok asılmak çekiştirmek istemiyorum. Bir de eskisinden çok daha hassas kıl köklerim (hormonlardan sanırım) bacaklarımı bile zor alıyorum valla orayı düşünemiyorum...

ya ben kaşımı alamıyorum ötesi var mı?:KK43:
gittim kaşımı aldırdım bunun üzerine, kadın alırken bir takla atmadığım kaldı:KK43:

bende daha önce ağda yapıyordum hamileleiğin ilk ayları yine devam ettim ve daha sonrası tahriş oldu bide idrar yolu e nfeksiyonu oldum dokunamıyodum bile mecburen jilete geçtim ağda gibi değil ama şu an 2 hafta götürüyor beni doktrum da çok kızmıştı en hassas olduğunuz dönem zaten jilet kullan demişti:bbo:

tüm vücut sir ağda yaptırdım hep, şimdi doğumdan önce nasip olursa 1 defa daha yaptıracağım komple, sadece yatarak yaptırmak zor sonuncu ayakta artık..

ben krem kullnaıyourm valla tahriş ediyor acıtıyor vs ama.. jilet hiç kullanmadım bi tarafımı kesmekten korkuyorum zaten göbekten birşey göremiyourmkaydirigubbakcemile3

ben krem kullnaıyourm valla tahriş ediyor acıtıyor vs ama.. jilet hiç kullanmadım bi tarafımı kesmekten korkuyorum zaten göbekten birşey göremiyourmkaydirigubbakcemile3

aynayla denesen? kremin zararı olmaz mı? ne bileyim kimyasal bişey sonuçta...

2 kere yaptırdım kesinlikle yaptırın hiç bi sakıncası olmuyor oh mis gibi gidiosun doguma son 3 haftada temiz olmak şart zaten

Kızlar sizin cildiniz hiç hassaslaşmadı mı. Ben ağda da yapsam, jileti de geçen gün ilk kez bacak ve bikini bölgeme denedim. Tüyler yeniden çıkmadan her minik minik sivilceler oluştu her yerimde. Napacam ben bilmiyorum yaaa. Çok sinirim bozuk. Sırf bu yüzden son haftalarımı stresle geçiriyorum adeta.!

benim de cildim çok ama çok hassas artık.30. haftadan sonra ağda yaptıracağım ancak çok acıyan yerlerde kısaltılmasını isteyeceğim, doktorum öyle dedi.
Kadın olmak çok zor, ikinci hamilelik öncesi mutlaka lazerle halletmiş olmak istiyorum.

Canım doğumda zaten tertemiz olsan bile bi parti ustura/jilet geçiyomuş hemşireler dert etme

Nasıl yaa? bende kadınların kendisinin alelacele hastane tuvaletlerinde jiletle aldıklarını duymuştum.İnş. tertemiz oluruz o zamanada jiletle uğraşmayız.Bir kere vurdukmu tekrar düzelmesi zor oluyor çünkü.Onca gayret zaman boşa gidiyor...

Bende 6 ayda bir kere yaptım,şimdi 32 hafta üst tarafları aldım,çok acıyan yerleri alamadım.çok acıyor yapacak birşey yok :kedi:

ya arkadaşlar bu jilet olayı gerçekten doğru mu,ben 2 senedir düzenli olarak her ay ağdamı yaptırıyorum ve bir ay boyunca kafam rahat bi şekilde geziyorum,doğuma yakın yine ağdamı yaptırıcam ama bu jilet olayına sinir oldum gerçekten doğum yapmış arkdaşlar ne diyor acaba bu konuda..

Temiz gidilince hemsirelerin jiletle almaya calistiklarini falan sanmiyorum, cunku doktorlar bile dogum tarihine yakin zamanda jiletle tuylerinizi almayin, enfeksiyon kapma riskine karsi diye uyariyorlar, temiz yeri niye daha ellesinler ki.

Temiz gidilince hemsirelerin jiletle almaya calistiklarini falan sanmiyorum, cunku doktorlar bile dogum tarihine yakin zamanda jiletle tuylerinizi almayin, enfeksiyon kapma riskine karsi diye uyariyorlar, temiz yeri niye daha ellesinler ki.

valla bilemiyorum doğum yapan bi arkadaşımdan duydum ben de...
benim ilk doğumum olacak zaten

X