Hamilelikte antidepresan kullanımı

Siz niye saldırgan şeyler yazıyorsunuz nereye ne soracağımi size sormayacagim bilen biri yazması için sordum üzerine alinmasaydin keske
Bilen biri kadın doğum doktoru
Peki siz hamile misiniz, hayır
Olacağınıza dair garantiniz var mı, hayır
Hamilelikte bu ilacı kullanırsanız diğer hamileler gibi sorun olmayacağının garantisi varmı, hayır
Şuanda bu ilacı kullanmanız gerekiyor mu, evet
Bu ilacı kullanmaya bir engeliniz varmı, hayır
Bana sen diye hitap etme hakkını kim verdi size, hiçkimse
Madem doktora güveniyorsunuz derdiniz ne, meçhul
Amacınız mantıklı bir sonuca varmakmı, asla değil
Eeee?

Hayvanlar saldırır insanlar değil, her aklı selim insanın söyleyeceği şeyi söyledim diye hoşunuza gitmediyse bildiğinizi yapın. Tabi bir bildiğiniz varsa

Bilen biri kadın doğum doktoru
Peki siz hamile misiniz, hayır
Olacağınıza dair garantiniz var mı, hayır
Hamilelikte bu ilacı kullanırsanız diğer hamileler gibi sorun olmayacağının garantisi varmı, hayır
Şuanda bu ilacı kullanmanız gerekiyor mu, evet
Bu ilacı kullanmaya bir engeliniz varmı, hayır
Bana sen diye hitap etme hakkını kim verdi size, hiçkimse
Madem doktora güveniyorsunuz derdiniz ne, meçhul
Amacınız mantıklı bir sonuca varmakmı, asla değil
Eeee?

Hayvanlar saldırır insanlar değil, her aklı selim insanın söyleyeceği şeyi söyledim diye hoşunuza gitmediyse bildiğinizi yapın. Tabi bir bildiğiniz varsa
Sadece bana değil diğer insanlara da böyle sert ve kırıcı konusmussunuz Allah herşeyin hayırlısını versin

Ben mecbur ilaç kullanacağım çünkü geçiyor tekrar başlıyor temelli geçmiyor malesef hastalığım geçer diye beklersem hiç bir zaman çocuk sahibi olamam siz de bence araştırın çünkü stres ilaçtan daha fazla Zarar verir çocuğa psikoloklar ilaç veriyor çünkü bebek de annesi de çok daha fazla zarar görebilir
Aynen haklısınız tamamen asla geçmiyor. Bende geçti diye bırakmıştım uzun uzun yıllar kullanmamıştım. Hamileliğimin 7. ayı tekrar başladı. Şimdi idare etmeye çalışıyorum. Son bir ay dua ile sürekli rahatlamaya çalışıyorum. Sonuna geldim..

Aynen haklısınız tamamen asla geçmiyor. Bende geçti diye bırakmıştım uzun uzun yıllar kullanmamıştım. Hamileliğimin 7. ayı tekrar başladı. Şimdi idare etmeye çalışıyorum. Son bir ay dua ile sürekli rahatlamaya çalışıyorum. Sonuna geldim..
Bak çok şükür sonuna gelmişsin için rahat olsun darısı başımıza inşallah Bizim de sağlıklı çocuklarımız olur 🙂

Sadece bana değil diğer insanlara da böyle sert ve kırıcı konusmussunuz Allah herşeyin hayırlısını versin
50 kere aynı şeyi söyledim ne diyor diye bir kere düşünmediniz ya
Hamile kalırsam diye ilaç kullanmamak kanser olursam diye kemoterapi almakla aynı şey
Madem doktorunuz çok doğru bir yolda dediğini niye yapmıyorsunuz?
Hem bu ilaç kullanılır diyip hem hamile değilken bile neden ya birşey olursa diyorsunuz?
Ben sizi kıracak birşey söylemedim. Söylemiş olsam bile adını bile bilmediğiniz birine mi kırılacaksınız gerçekten? Ekranı kapattığınızda ben yokum farkında mısınız?

X