Hamilelikte çatlaklara çare/servet ödemeden

misiniz doğum yaptıysanız bu bitkisel karışımı kullanmayın onun yerine siz Lansinoh göğüs ucu kremi Kullanmalısınız... Doğum yaptıysanız sadece karnınıza bacaklarınıza ve poponuza isterseniz kollarınıza bu bitkisrl karışımı sürebilirsiniz[/QUOTE]
Yok daha hamileyim 22 haftalik yani zaten goguslerimde asiri buyumevar sanki elledigmde alt taraflarda bezeler var gibi huzursuzda oluyorum ic camasiri giyemiyorum giyince baski yapiyor ve resmen balenin izi cikiyor korkuyorum benim gibi olan var mi acaba varsa birsey kkullaniyormusunuz

misiniz doğum yaptıysanız bu bitkisel karışımı kullanmayın onun yerine siz Lansinoh göğüs ucu kremi Kullanmalısınız... Doğum yaptıysanız sadece karnınıza bacaklarınıza ve poponuza isterseniz kollarınıza bu bitkisrl karışımı sürebilirsiniz
Yok daha hamileyim 22 haftalik yani zaten goguslerimde asiri buyumevar sanki elledigmde alt taraflarda bezeler var gibi huzursuzda oluyorum ic camasiri giyemiyorum giyince baski yapiyor ve resmen balenin izi cikiyor korkuyorum benim gibi olan var mi acaba varsa birsey kkullaniyormusunuz[/QUOTE]
Ben aktarda yaptırdığım bu yağı kullanıyorum hem ağrısını alıyor hemde rahatlatıyor .. Ben bayağı faydasını gördüm .. Benimde 80 gögüslerim 100 oldu :))))

Muhtemelen benim 100u geçecek :) kotu gorunuyor kizarik ve catlak sanki benim degiller. Neuse bebis saglikla dogsunda gerisi bos

Kızlar bebeğim biraz iri olduğu için Allah izin verirse 14. Agustosta sezeryan olucam. Bu karışımı her banyodan sonra sürdüm. Yani 2 günde 1. Ve hiç çatlağım yok. bende işe yaradı bilmenizi isterim. Ve aktarda yapılan fısfıslı şişe daha yeni bitmek üzere. 3. Aydan sonra kullanmaya başladım. Yani 1 şişe 6 ay yetti bana. Sadece 60 tl civarı bir paraya mal oldu.

Kayısı çekirdeği yağı mı? Bunuda not aldım .. Uykum kaçtı hesap yaptım bana tavsiye edilen krem 180 tl başlarda 2 hafta 5. Aydan sonra 1 haftada bitiyormuş doğumdan sonrada kullanıcan 3-4 ay .. 180x40 hafta ( ortalama ) = 7.200 tl para eder yahu !!!
Nasıl uygulanıyor, ne zaman baslanıyor bu kürlere ?

Benim icin konusmak daha erken ama bebe yaginin cok ise yariyacagini dusunuyorum bu konuda. Lierac aldim kullanmadim hala bebe yagi suruyorum banyodan sonra cok sukur bisey yok simdilik

Her daim güncel bir konu :) teşekkürler Kedili0983 Kedili0983 . Ben de 3.5 ayın içindeyim. Doğal şeyler kullanmak istiyorum. Bu arada doğum yapmışsın Allah hayırlı evlat eylesin, size bağışlasın :) şuanki çatlak durumun nasıl? Belki şimdi daha çok anlaşılır durum.

Her daim güncel bir konu :) teşekkürler Kedili0983 Kedili0983 . Ben de 3.5 ayın içindeyim. Doğal şeyler kullanmak istiyorum. Bu arada doğum yapmışsın Allah hayırlı evlat eylesin, size bağışlasın :) şuanki çatlak durumun nasıl? Belki şimdi daha çok anlaşılır durum.
Çok tesekkür ederim :) hiç çatlağım yok. Gerçekten işe yaradı formül :KK200:

Kızlar hamile kaldığımdan beri çatlak kremi araştırıyorum .. Maddi olarak çok sıkıntıda olmasakta bu kremlerin inanılmaz pahalı olması çok canımı sıkmıştı .. Üstelik 1 tüp alıp kurtulamıyorsunuz yaklaşık 40 hafta nerdeyse koli koli alıyorsunuz ve toplamda ufak çaplı bir servet harcamış oluyoruz .. Onla bitse iyi birde doğumdan sonra vucut toparlansın diye 3-4 ay daha krem sürün diyorlar o masrafa cüzdan mı dayanır ?Bende çare aramaya başladım , dr um badem yapını önerdi , bende nette araştırmaya başladım ve bir tarif buldum hemde bu tarifi bizzat kullanıp deneyen ve tek bir çatlağı dahi olmamış bir anne tarifi .. Ben bu hafta kullanmaya başlayacağım sizlerlede paylaşmak istedim
Bir aktara gidip aşağıdaki tüm yağları alıyor ve karıştırıyorsunuz. İyi haber: İksir güzel kokuyormuş! Bu karışımı çatlak oluşabilecek her yerinize sürüyorsunuz. Pek tabii ki disiplini elden bırakmayıp bu işlemi her akşam yapmanız önerilir! Belki ilk 3 ayda değil ama sonrasında hareketleriniz zorlaşacağından bu görevi eşinize vermenizi tavsiye ederim. Babası değil mi? Sizden taşıması, ondan yağlaması :KK66:

• Susam Yağı
  • Buğday Yağı
  • Fındık Yağı
  • Havuç Yağı
  • Limon yağı
  • Kakao yağı
  • Kayısı Yağı
  • Şeftali yağı
  • Üzüm çekirdeği yağı
  • Badem yağı

Karışımdaki yağların faydaları

• Susam Yağı: Kuru ciltlere, kirpik ve kaşlara rahatlıkla uygulanır. Cildi besleyici ve güneş ışınlarından koruyucu özellikler taşır. Cilde derinlemesine işler, temizleyicii ve zararlı maddelerden arındırıcı olarak kullanılabilir.
  • Buğday Yağı: Hücre yenileyici, yara, yanık ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklıklarda etkili olarak kullanılır. Cilt, güneş ve doğum lekelerini giderir.
  • Fındık Yağı: Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Doğum öncesi, doğum sonrası cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacıyla masaj yapılarak kullanılabilir.
  • Havuç Yağı: Cildin bozulmasını önler. Güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı olur., hücre yenileyicidir. İçerdiği provitamin A ve lesitin , cilt sertliklerini yumuşatır, cilde renk kazandırır.
  • Limon yağı: Sivilceleri giderir, cildi güzelleştirir, tonik olarak kullanılabilir. Mikrop kırıcı, sıkıştırıcı, sağlamlaştırıcı, gerdirici özelliği vardır ve cildi yağdan arındırır. Masaj yapılarak kullanılır. Nemli bir pamuk yardımıyla cilt temizlenmelidir.
  • Kakao yağı: Hamilelik sonrası cilt bozulmalarına karşı faydalıdır. Dudak çatlaması ve ciltte pullanmaya karşı kullanılır.
  • Kayısı Yağı: Yüz temizliğinde kullanılır. Akneleri temizler, cilde canlılık verir. Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıkları giderir. Nemlendirici özelliğe sahiptir.
  • Şeftali yağı: Cilt bakımında peeling yapmak için kullanılabilir.
  • Üzüm çekirdeği yağı: Değerli bir cilt koruyucusudur. Cilt koruyucu ve yaşlanmayı gec iktirici bir etkisi olan bu yağ, alerji yapmadığı için hassas ciltler için de uygun! Cilt kırışıklarını giderir, cildin sarkmasını önler. Aromaterapide de kullanılıyor ve en iyi masaj yağlarından birisidir. Eklem ağrıları için üzüm çekirdeği yağı ile masaj tavsiye edilmektedir.
  • Badem yağı ile el ve ayaklarına masaj yaparsan, onların yumuşacık olmasını sağlamış olursun. Alıntı:http://www.fitanne.com/hamilelikte-catlaklara-karsi-mucizevi-formul/
canım sonuçççççççççççççççççççççççç ??????????? şubattan bu yana kaç ay geçti araları okuyamadım ne alemdesin şimdi ?

Kızlar bebeğim biraz iri olduğu için Allah izin verirse 14. Agustosta sezeryan olucam. Bu karışımı her banyodan sonra sürdüm. Yani 2 günde 1. Ve hiç çatlağım yok. bende işe yaradı bilmenizi isterim. Ve aktarda yapılan fısfıslı şişe daha yeni bitmek üzere. 3. Aydan sonra kullanmaya başladım. Yani 1 şişe 6 ay yetti bana. Sadece 60 tl civarı bir paraya mal oldu.
gördüm şimdi 2 aylık olmuş bebeğin dimi asıl bu dönem nasılsın ve 1 2 ay sonra nasıl olacağın önemli cnm iimisin şimdi varmı çatlak ?
şu an yok demişin ama çatlak olayı zaten doğumdan sonra göbeğin fosss die sönmesiyle ortaya çıkan bi durum değilmiydi ???

gördüm şimdi 2 aylık olmuş bebeğin dimi asıl bu dönem nasılsın ve 1 2 ay sonra nasıl olacağın önemli cnm iimisin şimdi varmı çatlak ?
şu an yok demişin ama çatlak olayı zaten doğumdan sonra göbeğin fosss die sönmesiyle ortaya çıkan bi durum değilmiydi ???
Çatlağım yok canım, her banyodan sonra sürüyorum karışımı hala.

çatlak için krem düşünenler lr ürünlerini tavsiye ederim kendim tarafından denenmiştir.

güzel bi paylaşım yapmışsın canım teşekkürler. bende sadece kayısı çekirdeği yağı kullanıyodum ama bu karışımı bi deneyeceğim

benim catlagim oldu hic krem kullanmadim salakligima simdi dogum yaptim ve catlaklar igrenc gorunuyo simdi krem sursem acaba gecer mi gecsin istiyorum acayip kotuhuuuuuuuuu

Ben ilk bebeğimde lirac kullanmıştım. Tam 12 yıl önce 50 TL ye alarak içim acıya acıya sürdüm. hiç çatlağım olmadı 2. bebeğimde doktorum önemli olan genetik yapı ve cildin kaşındığında kaşınmaması, bol su içilmesi ve uygun bir nemlendirici ile nemlendirilmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ben sadece badem yağı ve duşlardan sonra bebe yağı kullandım. 18 kg almama rağmen gram çatlağım olmadı.
Ancak bu durumda çevremde çok şikayetçi olan arkadaşlarıma önderdiğim ürünler sayasinde güzel dönüşler aldım. Özellikle Deniz'e gitmeden önce bu ürünlerle güzel sonuçlar alabilirsiniz. İlgilenirseniz bana whatsapp dan yaza bilirsiniz whatsapp:053

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 4. aydan itibaren başlamıştım. Biraz da kilo alışınıza bağlı. Zaten vücudunu karnınınız kaşınmaya başladığınızda sinyal geliyor nemlendirici sür diye.... :)

X