Hamilelikte çatlaklara çare/servet ödemeden

Benim 4.'üncü ayım dolmak üzere. Duştan sonraları ve sabahları lierac sürüyorum. Akşam işten eve gider gitmez ise bebek yağı sürüyorum kuru kalmasın diye cildim. Her fırsatta da vücudum nemli kalsın diye nemlendirici sürüyorum. Çok araştırarak aldım ben de Lierac'ı ve belki erken ama çok memnunum. Bu arada güneş kremi de isterseniz kesinlikle Solante Pregna diyorum. Hamileler için özel üretilmiş ve inanılmaz memnunum ben. Matlaştırıcı, anti alerjik, su bazlı ve kesinlikle zararlı bir madde içermiyor.

Kızlar hamile kaldığımdan beri çatlak kremi araştırıyorum .. Maddi olarak çok sıkıntıda olmasakta bu kremlerin inanılmaz pahalı olması çok canımı sıkmıştı .. Üstelik 1 tüp alıp kurtulamıyorsunuz yaklaşık 40 hafta nerdeyse koli koli alıyorsunuz ve toplamda ufak çaplı bir servet harcamış oluyoruz .. Onla bitse iyi birde doğumdan sonra vucut toparlansın diye 3-4 ay daha krem sürün diyorlar o masrafa cüzdan mı dayanır ?Bende çare aramaya başladım , dr um badem yapını önerdi , bende nette araştırmaya başladım ve bir tarif buldum hemde bu tarifi bizzat kullanıp deneyen ve tek bir çatlağı dahi olmamış bir anne tarifi .. Ben bu hafta kullanmaya başlayacağım sizlerlede paylaşmak istedim
Bir aktara gidip aşağıdaki tüm yağları alıyor ve karıştırıyorsunuz. İyi haber: İksir güzel kokuyormuş! Bu karışımı çatlak oluşabilecek her yerinize sürüyorsunuz. Pek tabii ki disiplini elden bırakmayıp bu işlemi her akşam yapmanız önerilir! Belki ilk 3 ayda değil ama sonrasında hareketleriniz zorlaşacağından bu görevi eşinize vermenizi tavsiye ederim. Babası değil mi? Sizden taşıması, ondan yağlaması :KK66:

• Susam Yağı
  • Buğday Yağı
  • Fındık Yağı
  • Havuç Yağı
  • Limon yağı
  • Kakao yağı
  • Kayısı Yağı
  • Şeftali yağı
  • Üzüm çekirdeği yağı
  • Badem yağı

Karışımdaki yağların faydaları

• Susam Yağı: Kuru ciltlere, kirpik ve kaşlara rahatlıkla uygulanır. Cildi besleyici ve güneş ışınlarından koruyucu özellikler taşır. Cilde derinlemesine işler, temizleyicii ve zararlı maddelerden arındırıcı olarak kullanılabilir.
  • Buğday Yağı: Hücre yenileyici, yara, yanık ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklıklarda etkili olarak kullanılır. Cilt, güneş ve doğum lekelerini giderir.
  • Fındık Yağı: Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Doğum öncesi, doğum sonrası cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacıyla masaj yapılarak kullanılabilir.
  • Havuç Yağı: Cildin bozulmasını önler. Güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı olur., hücre yenileyicidir. İçerdiği provitamin A ve lesitin , cilt sertliklerini yumuşatır, cilde renk kazandırır.
  • Limon yağı: Sivilceleri giderir, cildi güzelleştirir, tonik olarak kullanılabilir. Mikrop kırıcı, sıkıştırıcı, sağlamlaştırıcı, gerdirici özelliği vardır ve cildi yağdan arındırır. Masaj yapılarak kullanılır. Nemli bir pamuk yardımıyla cilt temizlenmelidir.
  • Kakao yağı: Hamilelik sonrası cilt bozulmalarına karşı faydalıdır. Dudak çatlaması ve ciltte pullanmaya karşı kullanılır.
  • Kayısı Yağı: Yüz temizliğinde kullanılır. Akneleri temizler, cilde canlılık verir. Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıkları giderir. Nemlendirici özelliğe sahiptir.
  • Şeftali yağı: Cilt bakımında peeling yapmak için kullanılabilir.
  • Üzüm çekirdeği yağı: Değerli bir cilt koruyucusudur. Cilt koruyucu ve yaşlanmayı gec iktirici bir etkisi olan bu yağ, alerji yapmadığı için hassas ciltler için de uygun! Cilt kırışıklarını giderir, cildin sarkmasını önler. Aromaterapide de kullanılıyor ve en iyi masaj yağlarından birisidir. Eklem ağrıları için üzüm çekirdeği yağı ile masaj tavsiye edilmektedir.
  • Badem yağı ile el ve ayaklarına masaj yaparsan, onların yumuşacık olmasını sağlamış olursun. Alıntı:http://www.fitanne.com/hamilelikte-catlaklara-karsi-mucizevi-formul/

bunu aktardan alıp denicem konuyu takibe alıyroum

Kayısı çekirdeği yağı mı? Bunuda not aldım .. Uykum kaçtı hesap yaptım bana tavsiye edilen krem 180 tl başlarda 2 hafta 5. Aydan sonra 1 haftada bitiyormuş doğumdan sonrada kullanıcan 3-4 ay .. 180x40 hafta ( ortalama ) = 7.200 tl para eder yahu !!!

Sizin hesabınızda bir yanlışlık olmasın

Ben buyuk boy lierac aldım 4. Ayımda
Bı kac hafta önce bitti
Şimdi küçük bıyunu aldım hamilelik sonrasıds bır sure kullanabilrim
Buyuk boya 120 tl verdim küçüğe 70 tl
190 tl ye sıfır çatlağım şuanda

X