hamilelikte kanama

selam arkadaslar 2.mıkroyu denedık .1 de sorun yoktu ama dusuk oldu .kanamam da olmamıstı.bu sefr 12.gun yanı hcg testı yaptıracagım gun kanama oldu .doktorum sadece bebk aspırınını kesmemı soyledı zaten progstrn da alıyorum ama yıne de kahverengı bı akıntım var .sorun degıl olur boyle dıolar.hcgm 350 ve sonra 900 cıktı.ama bu kanama benı korkutuyo .nette pek de ıyı seyler yazmıo bu konuda .bakalım zaman gosterecek.ınsallah olur yaa

bende dubhaston diye bi ilaç kullandım ilaç bittikten sonra kanamam oldu adet olsam daha adetime 12 gün var çok şaşkınım

merhaba! 7 haftalık hamileyim. düşük tehdidi var bende. doktor istirahat verdi.benimde yaklaşık 2 haftadır kanamam oluyordu. sonra 1 hafta olmadı. ama dün eşimle yakınlaşmadan dolayı yine kanama oldu.bugün yok çok şükür. çok korktuk. ne yapacağım bilmiyorum. bebeğimle ilgili herşey çok iyiydi. inşallah bebeğimize zarar vermemişizdir. böyle bir durumla karşılaşan var mı? lütfen yardım bekliyorm...

bnde 6+6 haftalık hamileyim 5 gündür bnmde kahverengi bi akıntım var bnde progestron kullanıyorum gecmiyo ne zaman gececek gerci ne agrım var nede kırmızı cok akan bi kan ama yine de tedirginim yarın kalp atıslarına bakmaya gidicem dua edin ne olur....

Bende 6 hafta ve 3 günlük hamileyim doktorum herşey yolunda herşey çok güzel demişti sonra eşimle bi yakınlaşmamız oldu ve sabah 2 damla falan kan geldi çok korktum ve çok ağladım ama Allaha şükür hiç bişi yok dedi doktorum bebiğime baktık ve ordaydı kalbi atıyordu:)) banada progestan diye bir ilaç verdi ve kullanmamı söyledi allaha şükür şuanda birşeyim yok olmazda...Birde doktorum bana şöyle söyledi hiç bişiey için kendini üzme dedi bazılarında anne karnına eger bebek sakatsa ve özürlüyse kendilğinden vucüt atıyormuş ve kendi kednine 3 aya gelmeden düşüyormuş yani buda hayırlı bişey.....bazılarındada doğum gerçekleşiyor buda Allahın hikmeti ve taktiri yani diyeceğim şey hiç stres yapmayın ve üzülmeyin herşey olacagına varır Eger onun kaderi şimdiden çizilmişse bebek doğar veya ölür Bu Allahın bileceği bir iştir

bende 07/02/2012 tarihinde doktora gittim 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.26/01/2012 tarihinde adet oldum kanamalarım uzadığı için doktora gitmiştim ama hamileymişim meğer bebeğimizn kalp atıslarınıda duydum ...ama kanamam hala devam ediyor cok fazla olmasada leke falan değil kırmızı kan seklinde düne kadar bir kayısı falan büyüklüğünde kanamalar oluyordu bugun birkaç damla oldu simdiye kadar son gittiğimde doktor hersey normal ama sen progestan kullan demişti.kullanmaya başladım henüz 2 gun oldu kullanalı ve daha kanamam gecmedı kısmetse 15 gun sonra tekrar doktora gitcem bakalım ne diycek inşallah bir sorun cıkmaz doktor bebek ıyı demesine rağmen kanamaları gordukce moralım cok bozuluyor.

bende 07/02/2012 tarihinde doktora gittim 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.26/01/2012 tarihinde adet oldum kanamalarım uzadığı için doktora gitmiştim ama hamileymişim meğer bebeğimizn kalp atıslarınıda duydum ...ama kanamam hala devam ediyor cok fazla olmasada leke falan değil kırmızı kan seklinde düne kadar bir kayısı falan büyüklüğünde kanamalar oluyordu bugun birkaç damla oldu simdiye kadar son gittiğimde doktor hersey normal ama sen progestan kullan demişti.kullanmaya başladım henüz 2 gun oldu kullanalı ve daha kanamam gecmedı kısmetse 15 gun sonra tekrar doktora gitcem bakalım ne diycek inşallah bir sorun cıkmaz doktor bebek ıyı demesine rağmen kanamaları gordukce moralım cok bozuluyor.

Merhaba,
Benim de 2. hamileliğim ve 10. haftadayım. İlkinde çok stres yaptım, heyecenlıydım; 2.nin tadını çıkarayım derken sürekli olan bu kahverengi leke ve zaman zaman az kanama şeklinde akıntılar kabusum oldu. Doktor muayenede birşey görmüyor, herşey yolunda gibi ama bu kanamalar da normal karşılanmıyor. Şimdi tam düzeldi derken yine kıpkırmızı az akıntım oldu yine moral sıfır oldu. Sonucu inşallah iyi olur. Bence tek yolu dinlenmek ama 3,5 yaşında kızım var, çalışıyorum; iş yerinde yormasam da kendimi evde mecburen uyuyamıyorum, yorgunluk oluyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun..Bu şekilde hamilelik geçiren veya sonunda bebeğini sağlıklıca kucaklayanlar var mı? Acaba neden oluyor:KK43:(

bnde 6+6 haftalık hamileyim 5 gündür bnmde kahverengi bi akıntım var bnde progestron kullanıyorum gecmiyo ne zaman gececek gerci ne agrım var nede kırmızı cok akan bi kan ama yine de tedirginim yarın kalp atıslarına bakmaya gidicem dua edin ne olur....

Merhaba,
bebişini sağlıklı kucaklayabildin mi çok merak ediyorum. Hamileliğin boyunca oldu mu? Nasıl sonuçlandı? Cevap atarsan çok sevinirim,
teşekkürler,

7nci haftamdayim,benimde 2 gündür koyu kahverengi günde 5 damlayi gecmeyen akintim oldu ama sadece is yerinde aksam evde hic bisey gelmiyordu.
bugun wcde kirmizi kan gibi 2 sefer akintim oldu,doktora gittim bebek iyi kalbi atiyor dedi,ama kanin neden geldigini bilemedi,birsey demedi.
2hafta rapor verdi,dinlenicem hep.allahin izniyle 2.hamileligimde bebegime saglikli bir sekilde kavusurum.ayin 19unda tekrar randövüm var.ins o zamana
kadar anormal bisey olupta doktora gitme mecburiyetinde kalmam.

Merhaba arkadaşlar
Ben 5 haftalık hamileyim fakat 2 Yada 3 gün arayla kanamam oluyor.doktora gttım kesede problem yok dedi kese de kanama yok dedi . Doktor Protestan ilaç ve folix asit verdi kullanıyorum. 10 gün dinlendim. Fakat 5 haftalık olmaaına rağmen kese 7.5 mm küçük dedi kalp atışı yok dedi 1 hafta sonra tekrar gtcem ;( sizce normal mı

Sevgili Zeynep
Ben de aynı durumdayım. Doktorun hesabina göre 7 hafta ama benim hesabıma göre 5. Haftsdayiz. Doktor haftasiyla uyumsuz, cok küçük dedi. Hcg ölçülüyor sürekli, değer artıyor. En son renkli ultrason ile bakıldı orada da olması gerekenden küçük çıktı. On gündür kahverengi akıntı vardı bugün adet kanı gibi kanamaya dönüştü. Doktorumu aradım, gebelik bozulmuş olabilir dedi. Yarın muayeneye gidecegim bakalım. Hakkımızda hayırlısı...

Merhaba arkadaşlar
Ben 5 haftalık hamileyim fakat 2 Yada 3 gün arayla kanamam oluyor.doktora gttım kesede problem yok dedi kese de kanama yok dedi . Doktor Protestan ilaç ve folix asit verdi kullanıyorum. 10 gün dinlendim. Fakat 5 haftalık olmaaına rağmen kese 7.5 mm küçük dedi kalp atışı yok dedi 1 hafta sonra tekrar gtcem ;( sizce normal mı

Arkadaşlar merhaba 3 aylık hamile yım tüp bebek benim ki 3 hafta önce lekelenmem oldu dr a gittim kalp atışı fon normal dedi moralim düzeldi sadce suyu az dedi.normale döndüm lekelenmem durdu fakat bu gece yine oldu ve çok moralin bozuk hafif de ağrım var belinde ve karnimda acaba suyu az diye olurmu lekelenmem dua edin ne olur bebeğim yaşasın :KK43:

X